Головна

Фізична охорона

Детальніше

Охорона житла

Детальніше

Охорона бізнесу

Детальніше

Технічна безпека

Детальніше

Про нас

Охоронна агенція “Морріган Груп”

Приватне охоронне підприємство “Морріган Груп” надає повний спектр послуг для забезпечення безпеки здоров’я і життя клієнта, збереження його майна та безперервної роботи бізнесу. Ми надаємо страхування професійної відповідальності – гарантія якості нашої діяльності.

Принципи роботи

  • Індивідуальний підхід – унікальний проект для кожного клієнта. Фахівці охоронної фірми “Морріган” складають детальний план для мінімізації ризиків і загроз безпеці. У процесі роботи також враховуються потреби і побажання клієнта.
  • Професіоналізм – сучасні технології, обладнання та висококласні фахівці;
  • Оперативність – в нашій справі важливою є не тільки якість послуг, а й швидкість їх надання. Багаторічний досвід роботи перетворив нас з рядової приватної охоронної організацій в чіткий злагоджений механізм, де кожен знає і бездоганно виконує свою функцію.
  • Глобальність – за плечима охорони “Морріган Груп” безліч успішних проектів. Кожен з них по своєму унікальний: напрямок захисту, технічна і матеріальна база, побажання клієнтів і цілі.

Спектр послуг охоронного агентства “Морріган Груп”

ОА “Morrigan” – компанія, що гарантує безпеку не лише бізнес-клієнтам, але і фізичним особам. Охорона “Морріган” – це повний комплекс заходів щодо безпеки клієнта із застосуванням високотехнологічного обладнання та навчених фахівців.

Фізичну охорону забезпечують молоді міцні чоловіки зі спеціалізованою підготовкою. Вони відмінно володіють технікою рукопашного бою та зброєю, швидко приймають ефективні рішення в кризових ситуаціях. Наші фахівці регулярно відвідують навчальні курси, тренінги та семінари – володіють основами медичної, психологічної та правової допомоги.

Апаратний аспект безпеки лежить на плечах технічних фахівців – кожен з них справжній профі своєї справи. Монтаж, налагодження та ремонт обладнання пультової охорони; рішення задач кібербезпеки домашніх мереж і бізнес-проектів.

Ми прагнемо вивести професійну охорону в Києві на максимально високий рівень якості. В ОА “Морріган” сигналізація вже зараз є одним з кращих пропозицій в області. Тільки якісне обладнання; датчики руху, розбиття скла, затоплення, задимлення і багато іншого. Вся апаратура підключається до єдиного приймально-контрольного приладу, який подає сигнал тривоги черговому диспетчеру “Морріган Груп. У найкоротші терміни при спрацьовуванні сигналізації охорона “Morrigan” здійснює виїзд до клієнта.

Крім стандартних типів сигналізації ми пропонуємо клієнтам прогресивні технології відеоспостереження з можливостями реакції камери на рух, нічного бачення та інших корисних функцій.

Компанія “Морріган Груп” має всі необхідні ліцензії та сертифікати для надання послуг фізичної охорони і установки спеціалізованого обладнання; на виконання робіт, пов’язаних з конфіденційною інформацією. У кожного співробітника є дозвіл на зберігання та використання службової зброї.

Чому “Морріган Груп” – кращий вибір в сфері охоронного бізнесу?

Кількість наших постійних клієнтів щороку зростає, серед них як корпоративні, так і приватні особи. Нам довіряють, адже охорона “Морріган” – це стандарт якості послуг, високі вимоги до самих себе і чесна співпраця.

Основа всіх основ – оцінка ризиків. За спеціальною методикою фахівці розраховують ризики для клієнта, його власності або бізнесу. Відповідно до цих рекомендацій і побажань замовника створюється повноцінний проект. Це є однією з відмінних рис на тлі конкурентів – глибокий первинний аналіз об’єкту, що охороняється.

Правильно налагоджена система дозволяє віддалено спостерігати за тим, що відбувається на об’єкті. Функція відео і аудіозапису в режимі онлайн доступна з будь-якої точки земної кулі з будь-якого гаджета. Крім того, в хмарному сховищі зберігаються всі відеозаписи за вказаний клієнтом період.

Наші переваги на тлі конкурентів:

  • Ретельний підбір і якісна кваліфікаційна підготовка персоналу;
  • Досвід роботи з глобальними різноплановими проектами;
  • 100% конфіденційність – ми цінуємо репутацією і завжди дотримуємося норм ділової етики;
  • Беремося за проекти будь-якого рівня складності – труднощі нас не лякають;
  • Лояльна цінова політика, акції, знижки для постійних клієнтів.

Читать далее

Свернуть

Наші партнери