Головна

Фізична охорона

Детальніше

Охорона житла

Детальніше

Охорона бізнесу

Детальніше

Технічна безпека

Детальніше

Про нас

Мета нашої діяльності полягає в тому, щоб охоронні послуги, які ми надаємо клієнтам, були надійними. Співробітники компанії індивідуально підходять до кожного об’єкту, враховують вимоги і побажання клієнтів щодо персоналу, який надає послуги, та побудови охоронних систем. Для гарантування безпеки клієнтів ми розробляємо комплексні заходи захисту об’єкта, а також створюємо стаціонарні пости охорони безпосередньо на об’єкті з можливістю виїзду у випадку потреби групи швидкого реагування.

Охоронне агентство «Морріган Груп» здійснює віддалений контроль об’єкту, що охороняється (пультова охорона), встановлює різноманітні охоронні технічні системи для захисту Вашого підприємства. Співробітників компанії постійно контролюють оперативний черговий і начальники охорони об’єктів, і здійснюють періодичні перевірки.

У нашому арсеналі є сучасне технічне обладнання і новітні засоби для забезпечення особистої безпеки людини та її власності. Робота здійснюється постійно, 24 години на добу. Тому охорона об’єкту, навіть найскладнішого, для нас є звичною справою, яку ми знаємо і втілюємо в життя.

Наші партнери