Детектор брехні (поліграф)

Поліграф – це не просто обладнання, це тандем якісного апарату і кваліфікованого психолога. Саме таку послугу надає охоронна агенція «Морріган». Ми використовуємо апаратуру останнього покоління – в основі її цифровий блок, система високочутливих датчиків, підключених до комп’ютера зі спеціалізованим програмним забезпеченням. В процесі процедури вимірюються дихальні ритми грудної клітки та області діафрагми, частота дихання і серцевих скорочень, артеріальний тиск і гальваніка шкіри (електричні реакції). У цей час наш фахівець проводить бесіду, вона включає значущі, незначущі і контрольні питання. Тривалість процедури індивідуальна для кожного випадку, але в середньому – 1,5 години.

Точність показань залежить від двох сторін:

– якість апаратури – ми використовуємо висококласну техніку з сертифікатами якості США і ЄС. Результат перевірений часом.

– поліграфолог – так, можливо, новачка поліграфії і можна перехитрити, але нашого фахівця це не стосується. Психолог з багаторічним досвідом роботи та відмінним знанням фізіології людини здатний поставити ряд контрольних питань таким чином, що точність детектора брехні близько 95%, а це вищий показник.

Поліграф для бізнесу

Іноді дуже важко захистити свій бізнес від моральних і фінансових втрат. Такі ситуації можуть виникати при неправильному підборі персоналу або відсутності його перевірки в процесі роботи. В такому випадку можливий прийом на роботу неблагополучних працівників, які страждають наркоманією, алкоголізмом або ігроманією. Такі люди схильні до скоєння злочинів і корпоративна етика Вашої компанії для них не означає зовсім нічого. Нерідкісні випадки нечесної конкуренції, коли Ваші опоненти підкуповують співробітників для отримання конфіденційної інформації і зриву важливих угод. Аби уникнути таких проблем ми розробили власну систему перевірки детектором брехні для приватних підприємств:

  • Скринінг-поліграфія – при наймі персоналу на роботу;
  • Періодичні перевірки – захистіть бізнес від неблагонадійних співробітників;
  • Вибіркові і позапланові перевірки підозрілого персоналу перед укладенням важливих угод;
  • Спецперевірки – один з головних інструментів в процесі службових розслідувань.
  • Перевірки для мирного вирішення конфліктів і «виправдання» звинуваченого співробітника.

Охоронна агенція «Морріган» допоможе Вам зберегти чисту репутацію бізнесу, забезпечити його безпеку і зробити правильне рішення в складних ситуаціях.

Детектор брехні для приватних осіб

Набагато простіше вирішити конфлікти мирним шляхом, без зайвих суперечок і закидів. Кращим способом для цього стане допомога професіоналів.

  • Подружня зрада. У питаннях збереження сім’ї ревнощі часто стають каменем спотикання – подружжя місяцями «тихо» підозрюють один одного в зраді, не вірять словам або шукають виправдання дій. Всі ці муки здатен припинити поліграфолог.
  • Дошлюбна перевірка, як і складання шлюбного контракту, стали досить популярними послугами в останні роки. І це не дивно, адже так можна убезпечити себе від шахрайства і союзу з «неправильним» людиною.
  • Перевірка домашнього персоналу будь-якого рівня на будь-яких етапах співпраці – від прийому на роботу до розв’язання конфліктних ситуацій.
  • Вирішення сімейних конфліктів – крадіжки, пристрасть родичів до наркотиків або азартних ігор, розгляди питання при звинуваченні в педофілії.

Можливо, у Вас виникла проблема, якої немає в описі, але Ви безсумнівно можете звернутися до нас за кваліфікованою допомогою. Пам’ятайте, детектор брехні здатний вирішити багато важких ситуації особистому житті людини і вдосконалити ведення бізнесу.


ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПОЛІГРАФОЛОГА

Скринінг (прийом на роботу):

– обслуговуючий персонал;

– менеджери;

– керівники;

від 900 грн.

від 1100 грн.

від 1500 грн.

Планова перевірка на робочому місці від 1100 грн.
Службове розслідування від 1800 грн.