Фізична охорона

Фізична охорона: забезпечення безпеки на підприємстві і на масових заходах, допомога в супроводі цінних вантажів Не так давно почали розвивати свій бізнес і боїтеся неправомірних дій від конкурентів? Хвилюєтесь, щоб на територію не проникли підозрілі особи? Потрібно доставити цінний вантаж, але Ви не знаєте, на кого покластися? Днями планується грандіозний захід, і потрібно забезпечити охорону учасникам і гостям? Якщо Вас турбують ці питання, то Вам будуть потрібні послуги фізичної охорони.

Компанія «Морріган Груп» – фізична охорона об’єктів, заходів і супровід цінних вантажів.

Охоронним агентством «Морріган Груп» виконується:

  1. Фізична охорона об’єктів. Ми охороняємо промислові і приватні підприємства, банки і ломбарди, офіси, торгівельні і складські приміщення, ресторани і розважальні заклади. Несемо варту цілодобово та в будь-який час відвернемо напад на об’єкт, псування майна, крадіжку особистої інформації.
  2. Фізична охорона заходів. Забезпечимо надійну охорону на спортивних і культурно-розважальних подіях, на презентаціях і ярмарках, на ділових зустрічах і зборах акціонерів, на ювілеях і весіллях.
  3. Супровід цінних вантажів. Надаємо супровідну машину, озброєних і неозброєних охоронців, розробимо найбезпечніший маршрут і прорахуємо час, необхідний для доставки вантажу. Передаємо цінності тільки вказаному адресатові.

Відомості про час і маршрут перевезення нікому не розголошуються.

Як ми працюємо

Надання послуг фізичної охорони – складне завдання, де враховуються всі дрібниці, тому, надаючи такі послуги, ми…

  • уважно вивчаємо поставлене завдання. Якщо мова йде про охорону об’єктів, ми досліджуємо територію, відзначаємо найбільш небезпечні зони. Якщо потрібно надати охорону на розважальне шоу, обдумуємо, яких неприємностей і від кого можна очікувати. При супроводі вантажів обираємо дороги, на яких шанси нападу будуть мінімальними.
  • налагоджуємо співпрацю з поліцією та МНС і в складних ситуаціях звертаємося до них за допомогою.

У разі потреби використовуємо сучасне обладнання. Якщо потрібно забезпечити охорону заходів або промислових об’єктів, а також доставити цінний вантаж, телефонуйте за вказаним телефоном. Ми постійно на зв’язку та миттєво відповідаємо на дзвінки. Компанія «Морріган Груп» − надійність та виправдання Вашої довіри.


Ціни на послуги фізичної охорони

Стандарт

– Пневматична зброя. – Наявність спец. засобів. – Матеріальна відповідальність до 50 000 грн. – Наявність фізичної підготовки. – Відповідність особистого складу ліцензійним вимогам. – Знання нормативно-правової бази. – Досвід роботи. – Презентабельність, уміння спілкуватися. – Вік охороників від 21 до 45 років. від 12 000 грн

Повний

– Установка відеоспостереження (за свій рахунок). – Наявність спец.засобів. – Володіння прийомами рукопашного бою. – Матеріальна відповідальність до 100 000 грн. – Знання нормативно-правової бази. – Досвід роботи. – Відповідність особистого складу ліцензійним вимогам. – Наявність засобів особистого захисту (бронежилети, шоломи). – Вік охороників від 21 до 45 років. від 22 000 грн