Групи швидкого реагування

Охоронна агенція Морріган надає послуги групи швидкого реагування в Києві і та в межах області. Вона входить до спектру пультової охорони – одного з найбільш ефективних видів захисту здоров’я і майна людини. До складу колективу входять висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом роботи. Кожен з них є експертом в області охоронного справи, має відповідну підготовку та відмінно орієнтується в кризових ситуаціях.

Що таке ГШР?

Повноцінний охоронний комплекс неможливо уявити без групи швидкого реагування. Саме ця послуга гарантує оперативний захист майна, здоров’я, а іноді й життя клієнта. Мобільний підрозділ представлено провідними фахівцями з найкращими фізичними даними і високими показниками витривалості. Здебільшого це колишні співробітники МВС, які після закінчення роботи в державних структурах вирішили присвятити себе захисту людей. Перед прийомом на роботу охоронна агенція Морріган ретельно перевіряє кандидатів на предмет фізичної підготовки, психічної та професійної придатності. Першочергова задача охорони ГШР полягає в оперативному реагуванні на тривожний сигнал від об’єкту, що охороняється – виїзд і оперативне усунення причини конфлікту.

Незважаючи на багатий досвід роботи, співробітники групи швидкого реагування в київській області регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та спецпідготовку. Сфера охоронної справи не стоїть на місці, агенція Морріган активно впроваджує нові технології і техніки захисту клієнта. Відповідно, співробітники компанії постійно удосконалюються. До структури матеріального забезпечення підрозділу входять:

  • Спеціалізований транспорт;
  • Вогнепальна зброя та інші засоби самозахисту;
  • Препарати, інструменти та апаратура для надання першої та екстреної медичної допомоги.

Якість захисту клієнта безпосередньо залежить від матеріального та технічного забезпечення охоронної компанії, тому економити на такого роду послугах не варто.

Про роботу групи швидкого реагування Морріган

Все починається з сигналу тривоги, який надходить до чергового диспетчера. Спеціаліст оперативно передає сигнал групі швидкого реагування. Відразу після отримання повідомлення співробітники відправляються за місцем виклику. Незалежно від обставин (погодних умов, часу доби), збір і виїзд команди займає всього кілька хвилин.

Після прибуття члени групи перекривають всі можливі виходи, починається огляд всіх приміщень – ретельна перевірка всієї площі, що знаходиться під охороною. У разі виявлення злочинних дій співробітники команди зобов’язані затримати зловмисників та передати їх представникам правоохоронних органів. До моменту прибуття на місце події відповідальної особи або власника об’єкт знаходиться під контролем членів ГШР.

Крім безпосереднього захисту будівлі учасники групи швидкого реагування в Києві забезпечують:

  • Надання екстреної медичної допомоги, а за необхідності – і психологічної підтримки;
  • мирне усунення конфліктів на території об’єкту, що охороняється;
  • правову підтримку.

Крім широкопрофільної підготовки членів групи охоронного агентства Морріган можливе залучення медиків і юристів. Так ми гарантуємо клієнтам якісне посилення команди професійної допомоги в екстреному порядку.

Що характеризує охорону ГШР в Києві?

Успішна діяльність групи безпосередньо залежить від рівня підготовки її членів. Така робота супроводжується постійним фізичним та психологічним навантаженням, тому ми проводимо ретельний підбір співробітників, дбаємо про їх професійну підготовку та забезпечення комфортних умов праці. Кожен представник ГШР відповідає необхідним напрямку та рівню кваліфікації:

  • відмінно володіє холодною та вогнепальною зброєю, технікою рукопашного бою;
  • має базову медичну підготовку, володіє навичками психологічної підтримки;
  • має пізнання деяких областей юриспруденції (відповідно до вимог охоронної агенції).

Для підтримки належного рівня професійної підготовки ми регулярно проводимо навчальні стрільби, профільні змагання, лекції та семінари медичного і юридичного профілю.

Будьте впевнені, що група швидкого реагування в київській області Морріган – це кращий варіант для захисту Вашого майна і гарант особистої безпеки. У момент, коли здається, що ситуація вийшла з-під контролю і Ви не в силах вплинути хід подій, оперативна група вже знаходиться на шляху до об’єкту. Чітка злагоджена робота досвідчених фахівців гарантує швидке і ефективне рішення в кризовій ситуації.