Охорона масових заходів

Охорона масових заходів «Морріган Груп»: ми подбаємо про Вашу безпеку Планується концерт відомої групи (святкові гуляння), і Ви не хочете щоб ця подія була затьмарена неприємними інцидентами: крадіжкою, бійкою або навіть терактом? Ви – організатор масових заходів і переживаєте за безпеку людей, які там зберуться? Не знаєте, як правильно організувати охорону заходів і до кого звернутися за допомогою? Зателефонуйте нам, і ми Вам допоможемо! Організація охорони масових заходів – те, чим займається наша компанія. Ми в будь-який час надамо охорону:

  • мітингів і демонстрацій;
  • шоу-програм, концертів, народних гулянь;
  • урочистих заходів і зустрічей, на яких збирається багато людей;
  • змагань (футбол, хокей).

Особливості охорони масових заходів

Охорона масових заходів – складний процес, який вимагає особливого підходу. Щоб забезпечити безпеку присутнім під час проведення мітингів або урочистостей необхідна уважність і готовність охоронного персоналу, адже в будь-яку хвилину може знадобитися захист учасників свята і гостей від нетверезих осіб або від хуліганів. Наші охоронці завжди на варті і в будь-який час готові забезпечити:

  • пропускний режим (перевірка квитків і запрошень);
  • доступ учасників змагань або ділових зустрічей у службові зони і приміщення;
  • перевірку місця проведення заходу після його завершення.

Крім того, працівники компанії уважно стежать за порядком і вчасно покладуть край порушенням правил поведінки неадекватними особами; допоможуть запобігти псуванню і розкраданню майна, а також несанкціонованому прослуховуванню розмов учасників ділових зустрічей або організаторів мітингів.

Організація охорони заходів за всіма правилами

Організація охорони масових заходів у Києві охоронним агентством «Морріган Груп» передбачає індивідуальний підхід і ретельне планування. Ми твердо впевнені у тому, що, розробивши цілий комплекс організаційних заходів і правильно розрахувавши потрібну кількість охоронців, можна забезпечити якісну охорону будь-якого масового заходу. Якщо планується охорона великих заходів, ми завжди встановлюємо контакти з поліцією і домовляємося про підтримку в складних ситуаціях. Охорона масових заходів з допомогою профільних спеціалістів – це прекрасна можливість забезпечити порядок під час проведення змагань або концертів і безпеку присутніх. Телефонуйте та замовляйте послугу в охоронному агентстві «Морріган Груп»!


Ціни на послуги фізичної охорони заходів

Перша година (мінімальне замовлення 1 година) від 1000 грн