Налаштування мережевого обладнання

Ефективна робота мережевого обладнання на підприємстві залежить від якості його налаштувань. Налагодження є заключним етапом установки і чим складніше пристрій мережі, чим більше обладнання з нею пов’язано, тим важче процес роботи.

Як правило, налаштування мережевого обладнання займає навіть більше часу і зусиль, ніж її монтаж, тому довіряти таку роботу потрібно лише досвідченим фахівцям. Від якості налагоджувальних робіт залежить майбутня продуктивність мережі та її безпека, а значить, і якість роботи самої організації.

Алгоритм налаштування мережевого обладнання

Охоронне агентство «Моріган Груп» надає повний спектр послуг з налаштування мережевого обладнання в Києві:

  1. Створення проекту: розробка топології мережі з урахуванням потреб клієнта і технічних можливостей, складання кошторису і установка термінів здачі роботи;
  2. Монтаж мережевого обладнання, прокладка кабелю та кабельних трас;
  3. Налагодження мережевого обладнання та налаштування мережі, налаштування VPN;
  4. Тестування працездатності мережі, усунення дефектів за необхідності;

Яке обладнання підлягає налагодженню та оптимізації?

Налагодження дозволяє оптимізувати роботу мережевого обладнання і використовувати його ресурси з максимальною вигодою.

  • Налаштування активних компонентів мережі – маршрутизатори, мультиплексори, комутатори, міжмережеві екрани і службові сервери. Розподіл навантаження на віртуальні і локальні мережі, налагодження безпечного віддаленого доступу до корпоративної мережі, впровадження налаштувань безпеки, шифрування корпоративної інформації. Ми працюємо з мережевим обладнанням будь-якого рівня складності: від бюджетного TP-Link до професійного Cisco.
  • Створення безпечної бездротової мережі і точок доступу – надійний і безпечний зв’язок за технологією handover (перехід користувача між різними зонами дії WI-FI без переривання зв’язку).
  • Налаштування БФП і принтерів, сканерів, копірів окремо.
  • Налагодження системи відеозв’язку та IP-телефонії.

Налагодження корпоративної мережі в Києві

Крім того, для клієнтів з декількома офісами в Києві ми пропонуємо послугу створення корпоративної мережі. За допомогою оптоволоконних провідників наші фахівці з’єднають всі необхідні приміщення в одну корпоративну мережу. Це допоможе оптимізувати роботу підприємства, дасть можливість працювати в одній єдиній базі та контролювати безпеку за допомогою спеціальних технологій (VPN). Це програмне забезпечення широко застосовується великими банками і відомчими структурами. Крім того, Ви зможете заощадити на зв’язку з підлеглими, так як стане доступною послуга IP-телефонії.

У найкоротші терміни ми проведемо налаштування мережевого обладнання під ключ. Досвідчені фахівці сфери ІТ зроблять локальну корпоративну мережу максимально зручною і безпечною.


Ціни на послуги з налаштування мережевого обладнання

Тестування офісних комп’ютерних мереж: – розробка інфраструктури мереж від 8400 грн;
– діагностика готової інфраструктури мережі від 2800 грн;
– допрацювання мережі від 8400 грн
Тестування топології мережі: – від 340 грн
– від 150 грн за кожен комп’ютер
– від 225 грн за кожен сервер
Тестування мереж відеокамер: – від 420 грн за мережу
– від 85 грн за кожну камеру