Перевірка домашніх мереж, камер, VPN

Для більшості людей Інтернет-маршрутизатор є найважливішим електронним пристроєм в будинку. Він пов’язує більшість електронних пристроїв між собою і з всесвітньою мережею, тому має дуже привілейоване становище, чим і користуються хакери.

На жаль, більшість домашніх маршрутизаторів поставляються з небезпечними конфігураціями за замовчуванням, мають недокументовані бекдор-рахунки, надають застарілі послуги і мають прошивку, пронизану величезою кількістю недоліків. Деякі з цих проблем не можуть бути виправлені користувачами, тому для захисту від автоматичних атак варто звертатися за допомогою до фахівців.

Віртуальні приватні мережі перейшли від невідомості до загального визнання в якості методу зв’язування приватних мереж в Інтернеті. VPN-мережі спочатку стали популярними, тому що вони створюють підключення мереж з виділеними лініями і, як правило, ці з’єднання дуже надійні. Проте, VPN-підключення іноді супроводжуються проблемами. Найчастіше це:

  • Переривання VPN-з’єднання.
  • Приймання несанкціонованого з’єднання.
  • Нездатність досягти розташувань, які знаходяться за межами VPN-сервера.
  • Нездатність встановити тунель.

Не краща ситуація і з відеоспостереженням будинку або квартири. У сучасних системах безпеки доступ до камер з будь-якого місця по всьому світу за допомогою смартфонів і планшетів є невід’ємною частиною будь-якої специфікації системи безпеки.

Камера підключається до інтернет-мережі (наприклад, Вашого домашнього Wi-Fi), яка розділяє кадри відео в Інтернеті (переважно на безпечний онлайн-сервер або хмару), дозволяючи вам отримати доступ до цих кадрів з ПК, телефону або планшету. При цьому до вразливих компонентів даного процесу відносяться:

  • Інтернет-мережа, якою Ви користуєтесь;
  • Місця, де відеокадри доступні в Інтернеті.

На жаль, в більшості випадків люди не вживають необхідних заходів, щоб гарантувати безпеку системи відеоспостереження, оскільки вона має бути ввімкнена після віддаленого доступу. Подбайте про безпеку особистої інформації – зверніться до охоронної агенції «Моріган Груп».

Перевірка мережевого обладнання, систем відеоспостереження фахівцями «Моріган Груп»

IT-фахівці проводять програмно-апаратну аналіз домашнього мережевого обладнання (роутери, маршрутизатори) і пристроїв систем відеоспостереження. В процесі роботи виявляються неполадки і потенційні загрози національній безпеці, уразливості програмного забезпечення і недопрацювання автоматизованих систем. В результаті аналітики Ви отримаєте звіт з рекомендаціями щодо усунення виявлених прогалин. За бажанням клієнта ремонт обладнання та налаштування ПО проводиться відразу після діагностики.

Основна мета перевірки – збереження конфіденційної інформації клієнта. До програмної частини діагностики входить аналіз бездротової мережі – фахівці перевіряють, які IP-адреси її відвідували. Наявність сторонніх користувачів вимагає невідкладного налаштування параметрів безпеки. Неправильні конфігурації роутерів також здатні вплинути на якість і безпеку з’єднання. Користувачі і деякі фахівці часто пропускають момент перевірки VPN – наявність зайвих доступів може спричинити витік особистої інформації. Крім апаратної перевірки і діагностики ПО ми аналізуємо підозрілий вміст і аномальну активність мережі. Це нерідко допомагає виявити крадіжку інформації.

Навіщо це потрібно?

Більшість з нас все активніше довіряє особисту інформацію смартфонам, планшетам і ПК. Ми зберігаємо свої фото та відео в хмарі, в соцмережах або на жорсткому диску; активно користуємося неймовірно зручною формою автозбереження паролів і прив’язуємо банківські картки до акаунтів на сайтах і в додатках. Але чи можете Ви з упевненістю в 100% сказати, що вся ця інформація добре захищена? Або просто захищена?

Те ж стосується і систем відеоспостереження. Відео з камер можна переглянути в режимі онлайн і зберегти до архіву, а значить, ця інформація потенційно вразлива і її, безсумнівно, потрібно убезпечити.

Аудит домашніх мереж, камер і налаштувань шифрування – це перший крок до створення безпеки особистої інформації про Вас і Вашу сім’ю. Багатий досвід роботи фахівців «Моріган Груп» в найбільш різнопланових IT-проектах дозволяє їм працювати швидко і якісно. Кожен клієнт для нас важливий – ми намагаємося знайти індивідуальний підхід у будь-якій ситуації і підібрати оптимальні шляхи вирішення проблеми.


Ціни на послуги з перевірки домашніх мереж, камер, VPN

Тестування топології мережі: – від 340 грн;
– від 150 грн за кожен комп’ютер;
– від 225 грн за кожен сервер
Тестування мереж відеокамер: – від 420 грн за мережу;
– від 85 грн за кожну камеру