Регулярна або разова перевірка ПО на наявність вірусів/вразливостей

Комплексна діагностика програмного забезпечення є важливою частиною перед ремонтом ПК, адже вона може повністю усунути деякі неполадки. Крім того, виявлення та усунення вірусів і вразливостей ПЗ допоможе уникнути витоку конфіденційної інформації власника комп’ютера і помітно оптимізувати роботу пристрою. Охоронна агенція «Моріган Груп» пропонує послугу комплексної діагностики програмного забезпечення на наявність вразливостей з усуненням неполадок, вірусів, встановленням оновлень і патчів, виправленням специфічних ділянок конфігурацій.

Коли потрібна діагностика softa?

Некоректна робота операційної системи і/або програм.

Повільна робота програм, нехарактерні «підвисання», довільні перезавантаження системи або поява «синього екрану смерті». Всі ці симптоми можуть бути наслідком дії вірусного ПЗ, застарілих драйверів, помилок реєстру, неоптимізованого автозавантаження.

Некоректна робота мережі / Інтернету або додаткового обладнання.

Незадовільна швидкість Інтернету або зовсім його відсутність, перебої в роботі WI-FI, проблеми в роботі зовнішнього обладнання. Причиною може бути конфлікт підключених пристроїв, застарілі моделі пристроїв або невідповідність драйверів.

Діагностика ПО IT-фахівцями «Моріган-Груп»

 1. Узгодження завдань – профілактична діагностика роботи системи або націлена на усунення «симптомів».
 2. Власне діагностика ПО комп’ютера, пошук вразливостей і вірусів, їх усунення, виявлення застарілий версій програм, неправильних налаштувань, ділянок конфігурацій з порушенням коду.
 3. Усунення неполадок, оптимізація роботи, установка патчів, оновлень системи і окремих програм.

Діагностика комп’ютера дозволяє усунути явні несправності і уберегти себе від ризику появи нових неполадок, убезпечити особисту інформацію та максимально оптимізувати роботу системи. Наша мета – створити максимально комфортні та безпечні умови для користування ПК клієнтом.

Аналітика програмної складової охоплює:

 • Реєстр – усуваємо «засміченість», системні та програмні помилки.
 • Оновлення – оновлення операційної системи, окремих системних файлів і додатків до актуальної версії.
 • Системні файли – виявлення і усунення дефектів.
 • Параметри системи – визначення відповідності зовнішнього обладнання комп’ютера, усунення програмного сміття, очищення від непотрібних або шкідливих програм, очищення тимчасових файлів.
 • Драйвера – аналіз коректності роботи, усунення неполадок і оновлення.
 • Автозавантаження – оптимізація швидкості роботи комп’ютера.
 • Браузери – перевірка продуктивності роботи, пошук помилок, вірусів, перевірка безпеки, усунення неполадок.
 • Антивірус, firewall – сканування на наявність загроз і їх усунення; установка програмного забезпечення для якісного захисту від зовнішніх загроз.

Діагностика програмного забезпечення фахівцями охоронної агенції «Моріган Груп» призначена для пошуку і усунення неполадок і системних помилок. Ми прагнемо оптимізувати роботу комп’ютера і зробити його користування максимально комфортним для клієнта.

Разова перевірка проводиться вручну з виїздом до клієнта. Крім того, ми пропонуємо діагностику ПО підпискою – довгострокова співпраця для постійної підтримки якості роботи комп’ютера, мережі і додаткового обладнання. В цьому випадку IT-фахівці нашої компанії встановлять на Ваш комп’ютер спеціалізоване ПО для відстеження стану системи. Фахівці регулярно проводитимуть віддалений моніторинг якості роботи ПЗ. Ваші особичті дані, логіни і паролі, дані про банківські картки залишаться конфіденційними – ми не будемо мати до них доступу. При виявленні порушень роботи системи наші співробітники повідомлять Вас про появу неполадок і запропонують способи усунення проблеми.


Ціни на послуги з перевірки ПО на наявність вірусів

Пошук шкідливого ПО, закладок і неправильні налаштування в особистих і робочих пристроях. 1680 грн за android
2240 грн за iphone
3920 грн за ноутбук windows
5040 грн за linux
5600 грн за os x
Перевірка програмного забезпечення, моніторинг актуальних вразливостей, оновлення ПЗ разове. від 840 до 1400 грн за сервер
від 700 грн за ПК
Перевірка програмного забезпечення, моніторинг актуальних вразливостей, оновлення ПЗ підписка. 420 грн – підписка на 1 місяць