Робота з колективом

Збереження інформаційної безпеки комерційних організацій вимагає великих зусиль і певних фінансових витрат. Потужна криптографія, ідеально налагоджена робота протоколів безпеки, надійна техніка та краща програмна підтримка – навіть якщо у вас все це є, гарантувати повну безпеку неможливо в силу людського фактора.

Ваші працівники можуть бути кращими спеціалістами у своїй сфері, але вони так само, як і інші, іноді допускають критичні помилки в роботі з комп’ютером. Саме люди найчастіше є слабкою ланкою в системі інформаційної безпеки. Охоронна агенція «Моріган Груп» пропонує комплексну службу навчання колективу за основними принципами ІБ.

Інформація – одна з найважливіших активів кожної організації. Її безсумнівно потрібно захищати від стороннього вторгнення. Розголошення комерційної таїни здатне нанести бізнесу неправдивим ураженням. Участь у цьому процесі людського фактора складає лев’ячу частку випадків.

  • Навмисні дії попередити практично неможливо, боротьба з ними, як правило, відбувається постфактум.
  • Ненавмисні дії – те, чого ми з Вами можемо уникнути – неправильне складання та збереження паролів, відсутність контролю над носіями інформації, некоректна робота з внутрішньою документацією компанії. Сюди ж відносять і ненавмисне порушення режиму комерційної таємниці – соціальна інженерія.

Як зберегти комерційну тайну?

Команда кібербезпеки «Моріган Груп» забезпечує практичний підхід до інформаційної безпеки Вашого бізнесу. Наша стратегія – отримати чітке уявлення про Ваші цілі та про те, як вони відповідають загальному бізнес-плану Вашої організації, з урахуванням специфіки роботи, особливостей колективу та сфери діяльності.

Що ми пропонуємо?

  • Аналітику стратегії ведення бізнесу, оцінку способів контролю інформаційної безпеки та ризиків, щоб коректувати та оптимізувати роботу організації.
  • Підвищення обізнаності колективу про правила роботи з комерційною інформацією – доступно викладені лекції та семінари, перевірка рівня отриманих знань;

Наші дискусії приводять до реального поліпшення становища Вашої інформаційної безпеки. Програма навчання складена таким чином, щоб забезпечити колективу максимальну ясність про можливості та недоліки кібербезпеки. Від цих знань буде залежати успішний розвиток бізнесу.

Соціальна інженерія – чому про це важливо знати?

Атаки з боку соціальної інженерії та людський фактор інформаційної безпеки представляють серйозну загрозу для бізнесу. З поширенням онлайн-інструментів та ресурсів небезпека продовжує рости. Компанія може витрачати гроші на брандмауери, камери, електронні замки та інші системи безпеки, але ігнорувати роль співробітників у цьому питанні все одно не можна. Без рішення проблеми системи безпеки можуть і будуть піддаватись значному ризику стати жертвою кіберзлочинності.

Як покращити рівень кібербезпеки?

Навчання є найкращим способом захисту від посягання на комерційну таємницю. Персонал компанії зобов’язаний знати не лише про види посягання на внутрішню інформацію та вторгнення в систему, але і про способи запобігання подібним випадкам. Для цього ми створили чіткі корпоративні вказівки та об’єднали їх у навчальний курс. Наприклад:

Користувацькі паролі – це власність компанії, їх не можна передавати третім особам та використовувати в особистих цілях. Співробітники Вашої компанії повинні чітко розуміти: суворо забороняється не лише говорити будь-кому, що «ХХХ» – це пароль від «УУУ», а й використовувати цей набір символів для доступу до будь-яких інших інтернет-ресурсів, крім робочого.

Якщо ваш співробітник стане жертвою кіберзлочинців і пароль, отриманий від банального форуму автолюбителів, збігається з робочим, то інформаційна безпека Вашої компанії автоматично стає вразливою.

Крім того, в програму входить перевірка колективу на розуміння основних принципів безпеки та усунення “пробілів” в знаннях. Таким чином, значно знижується шанс проникнення в систему через людський компонент.

Ми розповімо про основні хакерські прийоми – що робить зловмисник, щоб отримати доступ до Вашого комп’ютера або корпоративної інформації та як цього уникнути.


Ціни на послуги по роботі з колективом

Проведення занять з питань інформаційної безпеки із співробітниками компанії. Группа до 5 чол. – 1000 грн; до 10 чол. – 1500 грн; більше 10 чол. – 115 грн за кожного співробітника.