Установлення та налаштування антивірусного професійного ПЗ

Дані, що зберігаються на комп’ютері, в тій чи іншій мірі схильні до ризику впливу зовнішніх загроз. Неякісне налаштування антивірусного ПО, «ламані» або піратські версії, а то й зовсім відсутність захисту – це величезний ризик втрати конфіденційності особистої та корпоративної інформації. Неякісне мережеве обладнання також впливає на рівень безпеки мережі. Крім того, від нього залежить рівень продуктивності користувачів в цілому.

Розвиток вірусного ПЗ протягом останніх 5 років вражає – неймовірна кількість загроз підстерігає нас при встановленні неліцензійних програм, Інтернет-серфінгу, перегляді фільмів онлайн і навіть в електронних листах (вірус Nimda). Більшість активних користувачів мережі вже встигли відчути руйнівну силу вірусів, наприклад, троян. Причому масштаби їх дії необмежені: одні віруси крадуть особисту інформацію користувача, логіни і паролі, дані банківських карт; інші порушують архітектуру ОС і завалюють «жертву» величезною кількістю спаму.

Еволюція шкідливих програм не стоїть на місці, а значить, потрібно постійно стежити за новинами в сфері інформаційної безпеки – шукати повідомлення про нові віруси та методи захисту від них. Звичайні користувачі нехтують цим правилом, адже бути в курсі всього неможливо. Але, в той же час, ніхто не хоче, щоб всі дані ПК вмить стали цифровим сміттям. Саме тому ми радимо довірити безпеку комп’ютера професіоналам.

Установка та налаштування антивірусного професійного ПЗ

Охоронна агенція «Моріган Груп» пропонує послугу антивірусного захисту домашнього комп’ютера та корпоративної мережі. Установка таких програм не обмежується вибором найпопулярнішого або недорогого ПЗ; поради знайомих (без знань сфери ІТ) також не варто вважати авторитетними. Захист підбирається індивідуально, враховуються технічні характеристики обладнання, конфігурації ОС, специфіка роботи клієнта, частота контактів з новим контентом та непідтвердженими веб-ресурсами. Це рівняння має багато змінних і правильно розв’язати його здатні лише професіонали, адже вони ідеально знають механізм дії вірусів та антивірусних програм.

 • Робота IT-спеціалістів «Моріган Груп» починається з діагностики – аналіз стану обладнання та ПЗ необхідний для точного визначення цілей.
 • Після підбору ПЗ вони встановлять ліцензійну антивірусну програму і належним чином налаштують її роботу. Тепер завантаження і відкриття файлів буде аналізуватись не лише операційною системою, а й антивірусною – заражені шкідливими ПЗ файли будуть видалені або вилікувані. Видалення файлів відбувається тільки тоді, коли лікування неможливе або недоречне.
 • Пробна діагностика – після неліцензійного антивірусу або неправильно налаштованого ліцензійного в 90% випадків наші спеціалісти знаходять у комп’ютерах клієнтів віруси. Це ще одне підтвердження тому, що до інформаційної безпеки ні в якому разі не можна відносити недбало.
 • Ви отримаєте важливі консультації щодо правильного використання мережі та антивірусу.

Які антивірусні програми ми пропонуємо?

Вірусні бази постійно вдосконалюються, тому від неліцензійних антивірусів гідного захисту чекати не варто Ми встановлюємо клієнтам тільки ліцензійні версії ПЗ – вони стабільно працюють і регулярно оновлюються:

 • Avast Business Antivirus Pro Plus
 • KasperskyTotal Security
 • AVG Ultimate
 • ESET Multi-Device Security Pack

Шифрування даних

Корпоративним клієнтам ми також пропонуємо інноваційне рішення в сфері інформаційної безпеки – Symantec Endpoint Encryption. Програма забезпечує автоматизоване шифрування даних будь-якого типу на всіх видах носіїв. Ця програма особливо корисна для захисту конфіденційності корпоративної інформації. Інтуїтивний інтерфейс дозволяє користувачам швидко відкрити для себе її переваги:

 • Регулярні автоматизовані звіти і такі, що налаштовуються власноруч;
 • Шифрування на знімних носіях, жорсткому диску і навіть електронній пошті;
 • Масштабованість – програму можна оптимізувати як під крупні, так і під невеликі компанії та навіть під окремих користувачів;
 • Автоматизм – достатньо правильно налаштувати ПО і Ви отримаєте ідеально працюючий механізм для шифрування даних;
 • Кілька варіантів відновлення, включно з самовідновленням і веб-консолами для Helpdesk;
 • Об’єднана система входу до ОС Windows – ключів менше, а рівень захисту тільки поліпшується;
 • Гарантований доступ до даних у випадку втрати ключа.

Навіть найякісніше програмне забезпечення потребує налагодження. Наші фахівці добре знайомі з механізмом і алгоритмами роботи Symantec Endpoint Encryption, вони зможуть налаштувати програму відповідно до вимог клієнта.

Встановлення мережевого обладнання Сisco

Cisco забезпечує мережу, яка здатна безпечно і надійно обробляти всі типи трафіку по всій мережі практично на будь-яких носіях та забезпечувати безперервне надання послуг кожному користувачеві. Компанія протягом десятиліть залишається лідером на ринку в декількох областях, таких як маршрутизація і комутація, уніфіковані комунікації, мобільність і безпека.

Потреба в доступних, гнучких і безпечних мережевих системах не нова. Сьогодні необхідне таке обладнання, яке дозволяє впроваджувати технологічні інновації та критично важливі для бізнесу послуги не лише в штаб-квартирі, але і через корпоративні офіси, філії та віддалені робочі місця. І Cisco може надати таку послугу.

 • Передові технології – передача голосу по IP (VoIP) з підтримкою інтелектуальних мережевих сервісів, таких як якість обслуговування (QoS) та шифрування. Обладнання забезпечує безпечну і якісну поставку послуг незалежно від того, знаходиться користувач в головному офісі чи у філії компанії.
 • Маршрутизатор Cisco з інтегрованими сервісами використовують для забезпечення наскрізної служби управління. Це дозволяє контролювати і аналізувати всю мережу для оптимізації взаємозв’язку між продуктивністю додатків і мережевими ресурсами.
 • Високу продуктивність в поєднанні з безпекою даних забезпечує прискорювач інтелектуальних служб.

Наявність мережевих систем Cisco допомагає прискорити розгортання нових технологій, скоротити час навчання ІТ-персоналом, захистити цілісність мережі і конфіденційність даних, дозволити користувачам досягти більш високих рівнів продуктивності і оперативності.

Фахівці охоронної агенції «Моріган Груп» забезпечать якісне встановлення мережевого обладнання Cisco. Крім того Ви отримаєте оптимальні налаштування відповідно до специфіки роботи і мети. З нами Ви станете краще!


Ціни на послуги по установленню та налаштуванню антивірусного професійного ПЗ, установленню або заміні мережевого обладнання на cisco

Пошук шкідливого ПО, закладок і неправильні налаштування в особистих і робочих пристроях. 1680 грн за android
2240 грн за iphone
3920 грн за ноутбук windows
5040 грн за linux
5600 грн за os x
Перевірка програмного забезпечення, моніторинг актуальних вразливостей, оновлення ПЗ разове. від 840 до 1400 грн за сервер
від 700 грн за ПК
Перевірка програмного забезпечення, моніторинг актуальних вразливостей, оновлення ПЗ підписка. 420 грн – підписка на 1 місяць