Встановлення додаткового обладнання

Охоронна агенція «Моріган Груп» надає широкий спектр послуг з установки додаткового обладнання для корпоративних клієнтів і приватных осіб:

 • Монтаж систем контролю та обліку доступу для будинку, офісу і промислової території;
 • Монтаж, налагодження та технічна підтримка систем відеоспостереження будь-якого рівня складності;
 • Монтаж мережевого обладнання та кабельних мереж.

Наше завдання – забезпечити Вашу безпеку, правильно налагодити систему контролю доступу та оптимізувати роботу персоналу компанії.

Переваги установки додаткового обладнання охоронною агенцією «Моріган Груп»:

 • Комплексний підхід до вирішення складних завдань – від проектування до монтажу обладнання та налаштування ПО;
 • Ми забезпечимо безпеку і стабільність роботи, підберемо оптимальний варіант обладнання як для будинку, так і для офісу.

Монтаж систем контролю та обліку доступу фахівцями «Моріган Груп»

СКОД – це сукупність обладнання під єдиним ПО, призначена для контролю безпеки і обліку відвідувань об’єктів, що охороняються. Такі системи ділять на два типи:

 • Автономні – контролер і електронні перепустки (брелоки, картки). Можливий монтаж клавіатури в електронний замок для доступу до об’єктів за допомогою коду (тобто без перепустки). Контроль відвідувань при цьому дещо обмежений – Ви не зможете присвоїти співробітникам персональні пропуски, відповідно, і звіт про відвідування отримати не можна. Такі системи оптимальні для невеликих організацій.
 • Застосування smart-контролерів дозволяє привласнити персоналу іменні перепустки, контролювати факт і тривалість відвідування приміщень. Є можливість багаторівневої системи допусків – тільки привілейовані співробітники матимуть доступ до закритих об’єктів. Також можна створювати тимчасові і гостьові перепустки.

Як відбувається встановлення СКОД?

 1. Розробка проекту, створення архітектури багаторівневих допусків (якщо це передбачено технічними характеристиками обладнання);
 2. Вибір і закупівля апаратури;
 3. Прокладання кабелів і встановлення обладнання;
 4. Налаштування апаратури і ПО;
 5. Здача проекту замовнику.

СКОД з «Моріган Груп»

 1. Оптимізована система контролю доступу до приміщень організації, створення рівнів допусків з деякими обмеженнями, надійний захист території від небажаних гостей.
 2. Облік робочого часу персоналу – контроль запізнень, неякісної роботи і прогулів.
 3. Захист від розкрадань.
 4. Зниження впливу людського фактора на стан внутрішньої безпеки.
 5. Іменні перепустки, кодові замки і сканер відбитків пальців дозволять створити надійний захист майна та конфіденційної інформації.
 6. Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.
 7. Для максимальної зручності клієнта і його співробітників ми впроваджуємо безконтактну систему контролю доступу за технологією RFID. Радіозв’язок дозволяє фіксувати пересування співробітників між приміщеннями за допомогою зчитування перепусток безконтактними замками. Такі перепустки мають світлозвукові сигнали, їм властиві вологостійкість та великий радіус дії.

Монтаж систем відеоспостереження

Ви хочете поліпшити безпеку свого будинку або бізнесу? Охоронна агенція «Моріган Груп» спеціалізується на проектуванні, монтажі та обслуговуванні систем відеоспостереження на замовлення для житлових приміщень, офісів і промислових будівель.

Наші фахівці допоможуть визначити тип, місце розташування та кількість камер спостереження, необхідних для максимального охоплення території. Потім ми створимо систему відеоспостереження, яка буде простою в управлінні та впишеться до Вашого бюджет. Ми також надаємо послугу екстреного ремонту і технічного обслуговування систем відеоспостереження.

Оскільки ми не прив’язані до будь-яких конкретних брендів систем безпеки, у нас є широкий спектр продуктів для роботи і фахівці з великим досвідом встановлення систем відеоспостереження і контролю доступу.

Типи комерційного відеоспостереження

Установка системи відеоспостереження – це простий спосіб забезпечити безпеку Вашого бізнесу. Існує багато типів камер відеоспостереження, в тому числі:

 • Камери з підтримкою нічного бачення;
 • Мегапіксельні камери з високою якістю зображення;
 • Камери з датчиками руху;
 • Звукові камери спостереження для запису в режимі реального часу.

Наша команда навчалась у провідних виробників обладнання систем відеоспостереження. Ми зможемо створити безпечні умови для життя і роботи.

Монтаж мережевого обладнання

Ми працюємо з новітніми пристроями та версіями ПЗ, Ви можете довіритися нашій команді професіоналів і прийняти роботу, виконану якісно, ​​вчасно і в рамках бюджету.

Якщо обставини вимагають унікального рішення, наші інженери можуть розробити індивідуальний проект з максимальною оптимізацією роботи мережевого обладнання, такого як сервери, комутатори, маршрутизатори та інше.

Правильно налаштована мережа буде забезпечувати безперебійну поставку послуг її користувачам. Комерційним організаціям особливо важливо, щоб мережа могла обробляти всі типи трафіку на будь-яких носіях, і фахівці охоронної агенції «Моріган Груп» забезпечать такий зв’язок. Крім того, наша команда спроектує не лише безпечну мережеву систему, а і забезпечить її гнучкість і масштабованість:

 • Можливість керувати особливо важливими процесами не тільки з центрального офісу, а і з віддалених філій;
 • Можливість розширювати мережу, вдосконалювати її і поповнювати апаратне забезпечення в процесі розвитку компанії.

Ціни на послуги з установки додаткового обладнання

Контроль доступу (в залежності від блокування зон) от 1600 грн
Біометричні системи контролю доступу від 2300 грн
Домофони від 1000 грн
Монтаж системи відеоспостереження від 500 грн
Монтаж мережевого обладнання ціна за домовленістю