Встановлення спеціалізованого програмного забезпечення

Для забезпечення коректної роботи необхідне якісне налаштування ПО з оптимізацією параметрів. Саме таку послугу надають ІТ-спеціалісти охоронної агенції «Моріган Груп». Спеціалізоване ПЗ має максимально чітко відповідати потребам спеціалістів компанії. Не дивно, що більшість таких програм є платними і вимагають реєстрації при установці. Ми наполегливо не рекомендуємо використовувати піратські версії для ознайомлення з сервісами, адже більшість компаній надають безпечні пробні версії.

Самостійно встановити спеціалізоване ПЗ, звичайно, можна, але це потребує чималих затрат часу на вивчення ресурсів з інструкціями. При цьому також слід враховувати, що продуктивність та функціональність програм напряму залежить від якості їх налаштування. Для повноцінної і оптимізованої роботи ми рекомендуємо одразу звертатися за допомогою до фахівців і в короткі терміни отримати встановлення та якісну наладку спеціалізованого ПЗ. Ми надаємо широкий спектр ПЗ для поліпшення якості роботи будь-яких ІТ-інфраструктур.

Zabbix

Zabbix – корпоративне програмне забезпечення, здатне на одночасний моніторинг більш 3 000 000 показників за хвилину, зібраних з тисяч серверів, комп’ютерів і мережевого обладнання. Програма надає універсальний моніторинг ІТ-інфраструктур, сервісів, додатків і хмарних ресурсів, дозволяє провести аналіз загроз і прогноз розвитку компанії. Висока продуктивність забезпечена використанням інтелектуальних алгоритмів, вони поєднують сучасну апаратну і програмну модульність, що дозволяє розділяти компоненти на різних серверах.

Zabbix – відмінне рішення для багатьох галузей:

 • Торгівля;
 • Маркетинг;
 • Банки та інші фінустанови;
 • Енергетика;
 • Державні організації;
 • Освіта;
 • Охорона здоров’я;
 • IT-сфера і телекомунікації.

У вас є віддалені філії, центри обробки даних або клієнтські сайти, які необхідно контролювати? Без проблем, розподілений моніторинг Zabbix впорається з цим. А ми допоможемо встановити та правильно налаштувати роботу програми.

SIEM-системи

Встановлення SIEM-систем – оптимальний підхід до керування безпекою, що включає інформацію про безпеку (SIM) та управління подіями (SEM). Принцип роботи системи SIEM зводиться до об’єднання релевантних даних з декількох джерел, визначення відхилень від норми і вживання відповідних заходів. Наприклад, коли виявлена ​​потенційна проблема, SIEM може реєструвати додаткову інформацію, генерувати попередження і вказувати інші елементи управління безпекою, щоб зупинити прогрес аномальної активності.

Стандарти безпеки даних платіжних карт (PCI DSS) спочатку привели до впровадження SIEM на великих підприємствах. Незабаром і менші організації розглянули переваги, які може запропонувати постачальник послуг безпеки SIEM (MSSP).

Сьогодні більшість систем SIEM працюють шляхом розгортання декількох агентів в ієрархічному порядку для збору пов’язаних з безпекою подій. При цьому зв’язок може бути встановлено ​​з будь-якими типами пристроїв і спеціалізованого обладнання безпеки, такого як брандмауери, антивірусні системи або системи запобігання вторгнень. Колектори відправляють події на централізовану консоль керування, де аналітики безпеки просівають шум, пов’язують точки і пріоритезують інциденти безпеки.

SonarQube

SonarQube – відмінна платформа, що забезпечує безперервну інспекцію коду. Вона надає можливість не лише демонструвати працездатність додатків, а й виділяти нові несправності.

Виявлення складних проблем при роботі з більш ніж 20 мовами програмування, включаючи Java, JavaScript, PHP, C / C ++, C # та інші. Аналізатори коду оснащені потужними механізмами потоку даних для виявлення складних проблем, таких як розмітки нульових покажчиків, логічні помилки і виток ресурсів.

APPscreener

APPscreener забезпечує комплексний підхід до боротьби з вразливостями критичних додатків. Він може застосовуватись в якості веб-інтерфейсу або вбудованого інструменту для сканування на вразливості Ваших додатків. Досить завантажити вихідний код, виконувані файли в Solared APPscreener і Ви отримаєте звіт про загрози безпеці.

Для експертів з безпеки:

 1. Завантажте на платформу виконувані і виконавчі файли;
 2. Отримайте дієві рекомендації щодо пом’якшення вразливостей;
 3. Дізнайтеся, як налаштувати WAF, аби зупинити загрози безпеки додатків;
 4. Запустіть нове сканування в два кліки – інтерфейс зручний навіть для користувача-початківця.

Для розробників:

 1. Впровадження захисту додатків до Вашої програми SDLC;
 2. Отримайте більш широке охоплення вразливостей;
 3. Надання рольового доступу для різних груп користувачів;
 4. Знизіть псевдопозитивну швидкість за допомогою Fuzzy Logic Engine.

CruiseControl

CruiseControl – це інструмент безперервної інтеграції на Java-платформі, призначений для створення користувацького статичного процесу збірки. Він включає в себе десятки плагінів для різних джерел управління, технологій збірки та схем повідомлень, включно з електронною поштою і обміном миттєвими повідомленнями. Веб-інтерфейс містить детальну інформацію про поточну та попередні збірках. Стандартний дистрибутив CruiseControl доповнюється багатим вибором сторонніх інструментів.

CruiseControl написаний на Java, але використовується в самих різних проектах. Є збирачі, що постачаються для Ant, NAnt, Maven, Phing, Rake і Xcode, а також для всеосяжного конструктора exec, який можна використовувати з будь-яким інструментом командного рядка або скрипту.

CruiseControl було створено для інтеграції лише одного проекту, але він виявився настільки зручним інструментом, що був виведений в окремий додаток.

Bamboo

Bamboo – професійне ПЗ, що об’єднує процеси складання, тестування і релізів в послідовний цикл.

 • З його допомогою можна створити багаторівневі плани збірки, оптимізувати тригери і визначити агенти для пріоритетних збірок і розгортання.
 • Автоматичність тестування допомагає оптимізувати роботу фахівців і максимально швидко виявити баги.
 • Розгортання – безперервне постачання ПЗ в будь-які середовища. Монотонний процес релізів з Bamboo стане автоматизованим.

Ціни на послуги зі встановлення спеціалізованого програмного забезпечення

Пошук шкідливого ПО, закладок і неправильні налаштування в особистих і робочих пристроях. 1680 грн за android
2240 грн за iphone
3920 грн за ноутбук windows
5040 грн за linux
5600 грн за os x
Перевірка програмного забезпечення, моніторинг актуальних вразливостей, оновлення ПЗ разове. від 840 до 1400 грн за сервер
від 700 грн за ПК
Перевірка програмного забезпечення, моніторинг актуальних вразливостей, оновлення ПЗ підписка. 420 грн – підписка на 1 місяць