Охорона банків, ломбардів

Охорона банку і ломбарду з «Морріган Груп» – 100% збереження майна і грошових коштів Якщо Ви є власником або відповідальною особою в банку або ломбарді, то, найімовірніше, не раз хвилювалися стосовного того, наскільки захищене Ваше приміщення від проникнення, і думали про активні варіанти захисту в разі виникнення аварійних або надзвичайних ситуацій. За безпеку можна не перейматись, якщо Ви доручили охорону банку/ломбарду професіоналам. Охоронне агентство «Морріган Груп» візьме всі питання безпеки на себе і повністю захистить Вас!

Охорона ломбардів і банків: захистіть своє майно

Зрозуміло, що об’єкти які містять цінності і гроші, найбільше цікавлять грабіжників. Якщо раніше пограбування банків було рідкісним явищем, зараз такі випадки почастішали. Відбуваються організовані напади, і без якісно продуманої і налагодженої охорони ломбардів і банків самостійно з цим не впоратися. Охорона банку в Києві нашим агентством виконується згідно з усіма правилами. Ми використовуємо:

 1. Фізичну охорону. Здійснюється в цілодобовому режимі. Кількість охоронців, маршрути патрулювання та кількість постів залежать від особливостей закладу і фінансових можливостей клієнта. Всі деталі обговорюються індивідуально з замовником.
 2. Охоронна система банку і ломбарду забезпечується за допомогою сучасних технологій.
 • Система відеоспостереження дозволяє контролювати приміщення в реальному часі.
 • Протипожежні системи сповістять про наявність диму і займання у приміщенні.
 • Системи виявлення затоплення мінімізують можливі втрати.
 • Індикатори та металодетектори обмежать доступ до закладу потенційно небезпечних відвідувачів.
 • Тривожна кнопка миттєво надішле сигнал про небезпеку на пульт охорони.
 • Датчики розбиття скла одразу сповістять охорону про проникнення.

Ми також можемо встановити систему контролю і управління доступом. Вона дозволяє контролювати прохід персоналу і проїзд транспорту у зонах, які знаходяться під охороною.

Чому охорону банків і ломбардів потрібно доручити нам

Усі фінансові установи, а також ломбарди мають потребу в якісній охороні, тому довіряти таке важливе завдання потрібно відповідальним, чесним і порядним фахівцям. Наше агентство має чудову репутацію, а співробітники володіють необхідними знаннями, мають досвід і здатні миттєво реагувати та приймати розумні рішення у найскладніших ситуаціях. Наша компанія відрізняється:

 1. найсуворішим відбором кадрів;
 2. високим рівнем відповідальності і дисципліни;
 3. ретельним підбором обладнання;
 4. високою швидкістю реагування;
 5. високим рівнем кваліфікації всіх фахівців – як фізичної охорони, так і монтажних бригад.

Ми чітко виконуємо всі умови, прописані у договорі, та чесно несемо свою службу. Телефонуйте! Охоронне агентство «Морріган Груп» забезпечить максимальний рівень охорони банку або ломбарду!


Ціни на послуги охорони банків, ломбардів

Пультова охорона від 499 грн/1 місяць
КОМПЛЕКС «ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ» + «ТРИВОЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ» від 499 грн/1 місяць
ТРИВОЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ (ТРИВОЖНА КНОПКА) від 450 грн/1 місяць