Охорона кафе і ресторанів

Охорона кафе і ресторанів від «Морріган Груп» – 100% гарантія безпеки Кафе і ресторан – це ті місця, де досить часто відбуваються специфічні ситуації, які вимагають втручання кваліфікованої охорони. Бійки між нетверезими гостями, часто з нанесенням шкоди майну, пограбування, пожежі і затоплення, а також інші небезпечні для персоналу і майна випадки – все це досить часті ситуації, які відбуваються в Києві. Бажаєте уникнути подібних проблем у Вашому закладі? Легко, якщо охорона кафе чи ресторану забезпечується нашою компанією! Охоронне агентство «Морріган Груп» гарантує безпеку приміщення і персоналу, збереження матеріальних цінностей і забезпечення спокійного відпочинку гостям Вашого закладу!

Особливості охорони ресторанів і кафе

Наш досвід роботи в цій сфері показує, що забезпечити якісну охорону кафе досить складно.

  1. Кафе – місце, де часто без вживання алкоголю не обійтися. Не всі відвідувачі здатні напідпитку контролювати себе і часто створюють конфліктні ситуації.
  2. Зустрічаються випадки, коли клієнт не хоче розраховуватися. Охоронцям необхідно вжити заходів, щоб відвідувач оплатив необхідну суму в касу, і при цьому потрібно діяти в рамках законодавства, яке дуже обмежує важелі впливу в подібних ситуаціях.
  3. Найскладніше завдання – охорона ресторанів і кафе, що працюють в цілодобовому режимі. У нічний час доби відбувається найбільша кількість проблемних надзвичайних ситуацій.

За час своєї роботи ми отримали безцінний досвід в найскладніших випадках і знаємо, як правильно діяти в будь-якому з них.

Що ми робимо, щоб забезпечити якісну охорону ресторану

Найперше – ми розраховуємо на професіоналізм наших співробітників, які пройшли спеціальне навчання й отримали необхідні навички. Щоб охорона кафе і ресторанів була найбільш ефективною, не зайвим буде встановити системи безпеки:

  • відеоспостереження;
  • тривожну кнопку виклику охорони;
  • датчики розбиття скла;
  • датчики відкриття дверей і руху всередині приміщення;
  • протипожежну систему і датчики затоплення.

За необхідності ми можемо забезпечити послуги фізичної охорони кафе чи ресторану на постійних умовах

Скільки коштує охорона кафе і ресторанів

Ціни розраховуються для кожного клієнта індивідуально залежно від місця розташування, розмірів приміщення, необхідних систем і послуг. Бажаєте дізнатися вартість охорони Вашого закладу? Замовте зворотний дзвінок, і наші співробітники зроблять індивідуальний прорахунок. Довірте безпеку свого ресторану або кафе професіоналам!


ТРИВОЖНА СИГНАЛИЗАЦІЯ (ТРИВОЖНА КНОПКА)

Ресторан, кафе, бар, нічний клуб от 600 грн/1 місяць