Охорона офісів

Охорона офісу надійний захист Вашого бізнесу. Хвилюєтеся за збереження дорогої техніки? Знаєте, що у Вас є конкуренти, і боїтеся, що вони зашкодять бізнесу? Переживаєте, щоб комерційна інформація не дала витік? Професійна охорона офісів в Києві від компанії «Морріган Груп» захистить офіс від зловмисників і від нечистих на руку працівників. Що ми пропонуємо Вам сьогодні?

 • Документальний контроль над працівниками компанії, а також над третіми особами.
 • Контроль входу-виходу будівлі працівниками.
 • Охорону цінних речей.
 • Патрулювання території.
 • Відеоспостереження.
 • Встановлення сучасної сигналізації в офіс.
 • Систему контролю управління доступом (СКУД).

Крім того, ми забезпечуємо перевірку офісних приміщень на наявність пристроїв для прослуховування. Може здатися, що деякі послуги зайві, але це не так. Відеоспостереження для офісу необхідно, щоб встежити за роботою працівників і вчасно припиняти їхні неправомірні дії. Система, що реагує на метал, допоможе виявити зброю під час входу до офісу або офісну техніку (запчастини), яку нечистий на руку працівник хотів винести з офісу. Контроль над відвідувачами допоможе дізнатися, хто і з якої причини відвідував Вашу компанію. Важливо: небезпека бізнесу не завжди може походити ззовні, тому, щоб не підозрювати кожного працівника в поганих намірах, СКУД в офіс прекрасний варіант.

Охорона офісів «Морріган Груп»: чому багато хто вибирає нас

Довіряючи охорону Вашого офісу нам, знайте: Ви працюєте з найкращими фахівцями, які використовують у своїй роботі сучасні технології і надійні системи контролю доступу в офіс.

 1. Миттєво реагуємо на будь-які порушення.
 2. Тісно співпрацюємо з правоохоронними органами.
 3. Надаємо цілодобову підтримку систем безпеки.
 4. У штаті − працівники, які пройшли спеціальну підготовку.

Ми обов’язково(!) інформуємо керівництво компанії про будь-які виявлені загрози і способи їх усунення.

Організація охорони офісів за всіма правилами

Тільки правильно організована охорона допоможе захистити Ваш офіс від вторгнення третіх осіб, від крадіжки інформації й обладнання. Щоб досягти максимального захисту, ми не працюємо за стандартними способами. Ми розмовляємо з клієнтом, дізнаємося про специфіку роботи, про площі приміщення, звертаємо увагу на інші вимоги – і тоді підбираємо оптимальне рішення. Ціна за послугу залежить від багатьох факторів. Зателефонуйте нашому менеджеру та озвучте вимоги. Спеціаліст виконає розрахунки та скаже вартість послуги. Поставте свій офіс під охорону – та будьте спокійні!


Ціни за охорону офісів

Пультова охорона від 399 грн/1 місяць
КОМПЛЕКС «ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ» + «ТРИВОЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ» від 399 грн/1 місяць
ТРИВОЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ (ТРИВОЖНА КНОПКА) від 350 грн/1 місяць