Охорона промислових об'єктів

До структури промислових об’єктів входять цехи, майстерні, котельні приміщення, адміністративні будівлі та прилеглі території. Все це потребує фізичної охорони та застосування спеціального обладнання навіть не зважаючи на наявність бетонних парканів та колючого дроту. В силу вразливості підприємств не кожна охоронна агенція готова гарантувати їх безпеку.

Навіщо потрібна охорона об’єктів промисловості?

Ні в якому разі не можна нехтувати безпекою свого бізнесу. Вкладаючи кошти в охорону Ви одночасно страхуєте себе від злочинних дій, матеріальних втрат і забезпечуєте постійний фізичний і технічний моніторинг стану Вашого заводу. І малі, і великі підприємства можуть стати об’єктом уваги злочинців, як наслідок можливі:

  • Крадіжка дорогого обладнання;
  • Крадіжка сировини;
  • Підпали, вибухи;
  • Промислове шпигунство;

Це лише найпоширеніші проблеми, список індивідуальний для кожного підприємства і залежить від його масштабності, напрямку роботи та рівня матеріального забезпечення.

Як працюють послуги охорони об’єктів?

Охоронна агенція Морріган підходить до захисту підприємств з максимальною відповідальністю. Перед укладенням договору представники компанії проводять огляд об’єкту, аналізують вразливості і створюють детальний план його захисту. Як правило, до структури технічного захисту входять:

  • магнітні датчики відкриття дверей і вікон;
  • двопорогові датчики розбиття вікон – вони реагують на звук удару і дзвону скла;
  • камери відеоспостереження;
  • тривожні кнопки;
  • пожежні датчики з вбудованою системою гасіння;
  • системи контролю доступу.

Крім того, надається фізична охорона об’єктів – досвідчені фахівці забезпечать цілодобовий захист Вашого підприємства. Охоронний проект створюється індивідуально для кожного заводу. Наприклад, підприємства хімічної промисловості мають потребу в посиленні контролю вибухо- і пожежобезпеки. Кількість охоронців збільшується вдвічі, вхід і вихід з об’єкту здійснюється за персональними електронним перепустками, щоб управління могло дізнатися, хто і коли був в певному приміщенні, також це практично виключає можливість вторгнення сторонніх на територію підприємства.

Як працює система контролю доступу?


Аби охорона приміщень була максимально ефективною впроваджується контрольно-пропускна система. При вході до території підприємства встановлюється контрольно-пропускний пункт, де наші співробітники будуть проводити реєстрацію відвідувачів, огляд особистих речей співробітників з метою попередження крадіжки. З назви охоронного пункту зрозуміло, що всі пересування персоналу відтепер будуть здійснюватися строго за перепустками. Також прилади зчитування пропусків стоятимуть в кожному цеху. Це значно полегшує боротьбу з безвідповідальними співробітниками – затримки обідньої перерви, запізнення і перекури будуть записані в систему. Послуги з охорони об’єктів також передбачають захист складів – установка кодового замка допоможе обмежити доступ персоналу до майна заводу. Для транспорту встановлюється окремий охоронний комплекс – магнітні замки і карти-ключі, фізична охорона для обліку ввезеного і вивезеного майна.

Охорона об’єктів промисловості в Києві агенцією Морріган

Основне наше завдання полягає в протидії розкраданню Вашого майна і нанесенню шкоди матеріальному забезпеченню. Ми гарантуємо:

Максимально можливий рівень безпеки на території об’єкту, що охороняється.

Професіоналізм – всі співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, вони неодноразово доводили, що в стресових ситуаціях діють в інтересах клієнта.

Конфіденційність – рівень матеріального забезпечення, охоронний проект, режим роботи та відомості про надзвичайні події не виходять за межі нашої компанії.

Відповідальність – в договорі про охорону об’єкта ми прописуємо пункт про матеріальне відшкодування витрат при невиконанні захисту власності.

Адекватну вартість охорони об’єктів – доступні ціни для захисту підприємств будь-якого рівня складності.

Підіб’ємо підсумки – до спектру охоронного комплексу для промислових об’єктів входить:

Організація контрольно-пропускної системи для обліку руху транспорту і відвідувань території працівниками підприємства.

Цілодобова фізична охорона всіх приміщень та прилеглої території.

Відеоспостереження, датчики руху – контроль їх роботи диспетчером.

Оперативний виїзд групи швидкого реагування при спрацьовуванні сигналізації будь-якого типу.


ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАГАТЬОХ ФАКТОРІВ І ПРОРАХОВУЄТЬСЯ НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ!