Охорона промислових об'єктів

Компанія «Морріган Груп» – надійна охорона промислових об’єктів в Києві Ви – власник заводу, цеху або котельні та побоюєтеся за безпеку підприємства? І зовсім не даремно, оскільки крадіжки, проникнення або підпали – це сувора реальність життя мегаполісу. І щоб подібних ситуацій не сталося з Вами, охорона промислових об’єктів повинна бути доручена кваліфікованим фахівцям. Обираючи «Морріган Груп» для охорони промислових об’єктів, Ви отримуєте:

  • Максимальний рівень безпеки.
  • Конфіденційність. Ніколи не поширюємо інформацію, що стосується наших клієнтів.
  • Професіоналізм. Всі працівники компанії пройшли спеціальну підготовку та знають, як реагувати на ту чи іншу ситуацію.
  • Відповідальність. Ми несемо повну матеріальну відповідальність за Ваше майно.

Маємо всі необхідні документи та надаємо свої послуги на законних правах. Крім того, тісно співпрацюємо з МНС і поліцією.

На що ми звертаємо увагу, організовуючи охорону промислових об’єктів

Охорона промислових об’єктів – послуга, яка має особливості, пов’язані з великою площею, великою кількістю працівників і будівель, що стоять окремо одна від одної. Для забезпечення максимального рівня безпеки і якості роботи фізичної охорони промислових об’єктів і периметра підприємства ми використовуємо надійні охоронні системи.

Які завдання вирішує охорона промислових підприємств

Основне завдання – протидія кримінальним угрупуванням, діяльність яких спрямована на викрадення чужого майна і матеріальних цінностей. Крім того, ми:

  • організовуємо контрольно-пропускний режим (систему контролю доступу) як для транспорту, який заїжджає на територію об’єкта (виїжджає звідти), що охороняється, так і фізичних осіб;
  • несемо цілодобову варту, охороняючи будівлі і прилеглу територію;
  • ведемо відеоспостереження приміщень і всього периметра;
  • оперативно реагуємо на спрацьовування пожежної сигналізації, на сигнали датчиків проникнення, на розбиття скла, дим і затоплення.

Всі завдання вирішуються виключно в рамках чинного законодавства України. Довірте вирішення питання безпеки професіоналам: замовте охорону промислових підприємств у охоронного агентства «Морріган Груп» і будьте спокійні!


ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАГАТЬОХ ФАКТОРІВ І ПРОРАХОВУЄТЬСЯ НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ!