Охорона складських приміщень

Охорона складських приміщень: покладіться на професіоналів і спіть спокійно На складі знаходиться велика кількість товару, і Ви хвилюєтесь про його безпеку? Хочете правильно організувати охорону складів, але не знаєте, як це зробити? Думаєте, які заходи потрібно вжити для охорони, щоб витратити мінімум коштів? Охоронне агентство «Морріган Груп» знає, як Вам допомогти!

Види охорони складських приміщень, які надає наша компанія

Тип охорони для складських приміщень підбирається на основі Ваших вимог.

 1. Фізична охорона складу. Здійснюється спеціально підготовленими (фізично і морально) фахівцями, здатними приймати адекватні рішення навіть у найскладніших ситуаціях.
 2. Охорона складського приміщення за допомогою технічних засобів. Під цим видом охорони мається на увазі пожежна сигналізація складів, облік робочого часу і контроль доступу, а також відеоспостереження для складу й охоронна сигналізація.
 3. Комбінований спосіб (фізична + технічна охорона).

Крім того, ми не залишаємо без уваги людський фактор. Вивчаємо справи персоналу, вчасно виявляємо людей, що мали серйозні проблеми з законом, і уважно стежимо за ситуацією навколо об’єкта, який охороняємо.

Особливості охорони складських приміщень

Охорона периметра складських приміщень – непросте завдання через низку причин.

 • Склади – об’єкти закритого типу, і доступ до них має обмежене коло осіб.
 • Складські приміщення зазвичай знаходяться в промисловій зоні, де поруч практично немає людей.
 • Сучасні будівлі – це швидко зведені будівлі, стіни яких не можуть бути справжньою перешкодою для зловмисників.
 • Об’єкти займають велику площу, і тримати все під контролем складно. Проблема ще й у тому, що на території може бути кілька будівель.
 • На складах часто можна знайти купу мотлоху, в якому виявити злочинця практично неможливо.

Ми добре вивчили всі труднощі, тому чудово виконуємо поставлені завдання. Допомагає нам нести службу надійне обладнання, призначене для охорони складських приміщень (датчики, камери), яке вчасно сповістить охоронців про проникнення на об’єкт сторонніх осіб або про виникнення аварійної ситуації.

Чому ми?

У нас:

 1. Правильно налагоджена система охорони складу.
 2. Хороша репутація. Серед наших клієнтів – приватні і державні компанії, промислові підприємства.
 3. Працюють фахівці. Кожен співробітник пройшов спеціальне навчання.

Крім того, ми ніколи не поширюємо інформацію про своїх клієнтів. Щороку все частіше відповідні служби виїжджають на виклики, що стосуються пограбування складів, тому саме час подбати про якісну охорону складу! Телефонуйте – і ми допоможемо Вам.


ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАГАТЬОХ ФАКТОРІВ І ПРОРАХОВУЄТЬСЯ НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ!