Охорона квартир

Кількість квартирних крадіжок щорічно зростає, уберегти себе від цього нещастя допоможе тільки охорона квартири в Києві. Комплекс заходів щодо обладнання будинку гарантує швидке реагування нашої бригади і виїзд на місце події. Вам більше не потрібно хвилюватися про збереження майна, нехай цим займаються професіонали.

Комплексний захист передбачає установку багаторівневої охоронної апаратури:

 1. Захист від злому дверей і вікон, датчики розбиття скла.
 2. Датчики руху і камери спостереження всередині квартири (активуються, коли Вам це буде зручно).
 3. Захист від пожежі, затоплення і витоку газу.

Весь комплекс датчиків охоронної сигналізації квартири в Києві синхронізований з одним головним приймачем. Його автономність забезпечується пристроєм безперебійного електроживлення, інакшому випадку, просте відключення світла позбавить квартиру захисту. Всі датчики розрізняються за типом реагування і більшість з них мають вузьку спрямованість дії:

 1. Датчики розбиття скла реагують на дзвін. Краще, коли вони двопорогові – спрацьовують після фіксування удару і подальшого тріска (дзвону) скла.
 2. Датчики руху – для охорони квартир інфрачервоні підходять найкраще. Їх зона чутливості і помилкові спрацьовування налаштовуються. Величезна перевага в тому, що датчик не створює негативного впливу на організм мешканців.
 3. Комбіновані датчики – об’єднують в собі попередні варіанти, прості та зручні в користуванні.
 4. Магнітні датчики злому вікон і дверей – дротові та бездротові.
 5. Датчики пожежної безпеки, витоку газу і затоплення – кожен з них встановлюється окремо, має свої нюанси і вимоги.

Для захисту від нападу або злому крім установки датчиків важлива тривожна кнопка.

Сигналізація на квартиру обов’язково повинна доповнюватися таким захистом. Її можна встановити біля вхідних дверей, в кожній кімнаті або роздати членам сім’ї брелоки з функцією тривожної кнопки. Після її натискання сигнал проходить в диспетчерський пункт, звідки черговий фахівець дає команду групі швидкого реагування негайно виїхати на об’єкт. До цього пристрою потрібно ставитися з усією серйозністю, обмежити до нього доступ тваринам і маленьким дітям.

Внутрішня охорона квартири в Києві теж дуже важлива. Пожежі нерідко є наслідком безпечності мешканців, несправності проводки, газових труб і нещасних випадків. Як би там не було, пожежна сигналізація швидко зреагує на різкий скачок температури в приміщенні і поява диму. З таким обладнанням шанси на збереження майна максимально високі. Пожежні датчики виконають не тільки функцію оповіщення, а й пожежогасіння. При цьому використовується порошкова техніка – щадна по відношенню до майна, але ефективна в боротьбі з вогнем. Таке обладнання абсолютно екологічно, зручне в управлінні і має прийнятну ціну.

Ми також рекомендуємо не нехтувати датчиками витоку газу і затоплення. Перші працюють за принципом визначення концентрацій горючого газу в повітрі, а другі реагують на підвищення рівня води.

Сигналізація на квартиру повинна бути доповнена відеоспостереженням під’їзду на Вашому поверсі. Ви не відчуєте від її наявності ніякого дискомфорту, але завжди зможете дізнатися, хто намагався проникнути в квартиру. А якщо встановити камери всередині квартири, то Ви завжди і всюди зможете стежити за тим, що відбувається вдома на екрані смартфона. У будь-який зручний для Вас час, з будь-якої точки земної кулі, де є Інтернет-з’єднання. Сповіщення про активацію охоронної сигналізації в Києві відбувається через GMS-канал, Інтернет або за допомогою телефонії. Сповіщення одномоментно приходить власнику житла і охоронному агенції.
«Начинка» системи залежить від Ваших вимог і побажань. Можливі зміни комплектації, для охорони невеликих квартир можна використовувати менш чутливе обладнання з меншою площею охоплення. Які типи датчиків використовувати вирішує клієнт, але ми радимо прислухатися до думки фахівця, одного разу це може врятувати Ваше житло.

Що ми пропонуємо?

 • Захист від незаконного проникнення – установка не тільки датчиків сигналізації в квартирі, але і посилення якості замків.
 • Захист від нещасних випадків.
 • Швидке реагування – ми працюємо цілодобово і без вихідних, завжди готові прийти на допомогу.
 • Гарантія якості техніки і сервісне обслуговування.
 • сповіщення про виникнення позаштатної ситуації.
 • Матеріальна відповідальність – ми укладаємо договір, в якому підтверджуємо, що гарантуємо безпеку квартири для її мешканців і збереження майна. У разі невиконання зобов’язань гарантуємо відшкодування збитків.


Ціни на послуги охорони квартир:

Пультова охорона від 249 грн/1 місяць
КОМПЛЕКС «ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ» + «ТРИВОЖНА СИГНАЛИЗАЦІЯ» від 249 грн/1 місяць