Охорона приватних будинків

Жити в приватному будинку красиво і приємно, але чи завжди це безпечно? Чи можна бути на 100% впевненими в безпеці маєтку? Адже у власності господаря часто земля, житлові та нежитлові приміщення, встежити за якими без сигналізації для котеджу просто неможливо. Статистика свідчить, що 70% будинкових крадіжок відбуваються саме в елітних будинках. Вони набагато привабливіші для зловмисників, та варті того, щоб витратити час і вивчити Ваш розклад, визначити вразливості охоронної системи або її відсутність. В такому випадку Ви можете стати неодноразовою жертвою зловмисників. Установка сигналізації в будинку вимагає охоплення всіх рівнів захисту:

  1. Охорона прибудинкової території (датчики руху, камери відеоспостереження);
  2. Захист будинку від проникнень (датчики відкриття дверей і вікон, розбиття скла);
  3. Захист від пожежі, затоплення і витоку газу (датчики вузької спрямованості або універсальні).

Суть така, що всі датчики підключаються до центрального пульту сигналізації, від якого в разі надзвичайних подій буде відправлений сигнал диспетчеру охоронної компанії і власнику. Отже, щоб цей пульт працював автономно, йому потрібен додатковий акумулятор для забезпечення безперебійного електроживлення.

Сигналізація в котедж – надійний захист від зовнішніх загроз

Серед датчиків руху найпопулярнішими є інфрачервоні – в основі їх роботи реакція на рух теплих об’єктів. Їх можна встановлювати як всередині будинку, так і зовні.

Серед інших переваг:

  • Не бояться ані низьких, ані високих температур;
  • Не реагують на рух тіл масою до 25 кг – Ви можете не боятися, що пес викличе спрацьовування сигналізації;
  • Великий радіус дії – до 400 метрів;
  • Висока чутливість апаратури.

Захист будинку повинен бути більш всеохоплюючим, ніж, наприклад, сигналізація для квартир. Тому ми використовуємо елементи периметрової охорони – радіус дії такої охорони досягає 0,5га. Всі датчики підключаються до пультової охорони. У разі спрацювання одного з них сигнал тривоги моментально передається черговому диспетчеру і той вживає відповідних заходів. В цей же час сповіщення приходить і власнику житла.

По периметру будівлі встановлюються ІЧ-датчики руху, датчики злому дверей і вікон, двопорогові датчики розбиття скла. Всередині будинку датчики встановлюються вибірково – в кімнатах із сейфами, предметами мистецтва та іншими цінностями.

Крім того, сигналізація для приватного будинку не може бути повноцінною без наявності тривожної кнопки. З її допомогою можна екстрено викликати мобільну групу. Як правило, такі кнопки встановлюються біля вхідних дверей, на тумбочці в спальні, у вітальні або роздаються членам сім’ї. Головна умова – щоб ні маленькі діти, ні тварини не мали до них доступу і не могли випадково викликати групу швидкого реагування.

Внутрішня охорона будинку – сигналізація

Протипожежна сигналізація реагує на появу диму і різке підвищення температури. Ми пропонуємо клієнтам встановлювати датчики з функцією пожежогасіння – порошкова система не завдає майну особливої ​​шкоди, але здатна врятувати його від руйнування вогнем. Важливі в охоронній системі приватного будинку і датчики витоку газу – на ранньому етапі вони здатні запобігти нещасному випадку (вибух і пожежа). Принцип роботи полягає в аналізі концентрації горючих газів в повітрі, а єдина вимога – розміщення датчика на відстані не більше 300 м від центрального приймача. Не зайвими будуть і датчики затоплення – не вимкнені вода у ванній, прорив водопроводу здатні помітно пошкодити ремонт.

Установка сигналізації для будинку охоронним агентством Морриган

Повний контроль безпеки досягається за допомогою системи відеоспостереження. Ми використовуємо сучасні технології, вони набагато якісніше і зручніше звичних всім камер. Запис здійснюється тільки після спрацьовування датчиків руху, що значно економить ресурси і час на пошук потрібного моменту запису. Такі камери можуть встановлюватися як зовні будинку, так і всередині – головне, щоб господарям це не приносило дискомфорту. Як правило, ми ставимо їх на входах в будинок, в підвалі, на горищі, біля гаража і вікон.

Якщо сигналізація будинку спрацювала, то за допомогою мобільного зв’язку, GMS-каналу або Інтернету (буде обговорено заздалегідь) клієнт отримує сповіщення. В цей час оперативна група вже знаходиться на шляху до об’єкту. Крім того, всі камери і датчики буде синхронізовано з Вашим смартфоном для перевірки стану будинку в будь-який момент. Комплектація охоронних систем може відрізнятися, як і їх якісні характеристики. Але головне те, що ми надаємо послугу сигналізації для будинку в Києві на вищому рівні. Максимальний рівень захисту забезпечений перевіреним часом сертифікованим обладнанням і сервісним обслуговуванням кращими фахівцями міста. Ми готові гарантувати Вам безпеку і захист!


ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАГАТЬОХ ФАКТОРІВ І ПРОРАХОВУЄТЬСЯ НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ!