Партнерська програма

Охоронне агентство «Морріган Груп» завжди відкрито до співпраці і партнерства.

Ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці з Вашею організацією. Наш девіз – чесність, прозорість, робота на перспективу.

Наші потенційні партнери

Монтажні організації

Компанія запрошує до співпраці монтажні організації Києва і Київської області. Можлива як разова співпраця, з оплатою за клієнтів, під’єднаних до пультової охорони, так і довгострокова.

Дизайнери та проектні установи

Якщо Ви дизайнер або працюєте в проектному бюро, то Ви часто зустрічаєтеся з питаннями, які безпосередньо не пов’язані з Вашою професією: наприклад, замовник бажає включити в дизайн-проект систему відеоспостереження і охоронну сигналізацію. Фахівці нашої компанії складуть професійну комерційну пропозицію та установлять систему безпеки, яку бажає замовник. Ви, у свою чергу, отримаєте дилерську винагороду.

Організації, що встановлюють двері, вікна, грати

Працюючи разом з нами, Ви зможете пропонувати додаткові послуги з технічної безпеки об’єктів нерухомості. У цьому разі, крім конкурентної переваги Ви отримуєте дилерську винагороду.

Організації, що спеціалізуються на будівництві парканів і огорож

Ми допоможемо Вам надійно захистити периметр об’єкта.

Власники магазинів й інших пунктів роздрібної торгівлі

Компанія «Морріган Груп» готова постачати Вашим торговим мережам, магазинам, ринкам товари, пов’язані із підтримуванням безпеки, і готові рішення для забезпечення безпеки об’єктів.

Фізичні особи

Якщо Ви бажаєте заробляти разом з нами, пропонуйте наші послуги – і отримуйте гідну дилерську винагороду.

Напрямки співпраці

Пультова охорона: проектування, монтаж, під’єднання на пульт компанії «Морріган Груп», технічне обслуговування і моніторинг технічних засобів безпеки.

Встановлення систем безпеки: охоронно-пожежні сигналізації, відеоспостереження, СКУД, контроль доступу.

Наші партнерські програми

Надання об’єкта під охорону. Якщо у Вас є об’єкти, які потребують надійної охорони, Ви завжди можете звернутися в «Морріган Груп» і отримати висококваліфіковані послуги охоронної організації. Дана програма передбачає взаємовигідну співпрацю – як на умовах виплати одноразової агентської винагороди, так і на умовах постійної співпраці.

Монтаж охоронних сигналізацій. Встановлення пультової охорони і її обслуговування.

З питань партнерства зв’яжіться з нами за вказаними телефонами або залиште заявку:

+38 (098) 82-82-82-7