Про компанію «Морріган Груп»

Вітаємо Вас на нашому сайті! Ваш візит є проявом цікавості до нашої компанії та наших послуг. Тому пропонуємо Вам познайомитися з нами для подальшої співпраці!

Ринок охоронних послуг Києва і України надзвичайно широкий: сайти і дошки оголошень рясніють яскравими вивісками, які закликають співпрацювати з тим чи іншим приватним охоронним підприємством. Здавалося б, все просто: клієнт отримує захист, а охоронне агентство – гроші, всі задоволені і щасливі.

На практиці так буває далеко не завжди. Переважна більшість підприємств, які працюють сьогодні в столиці, не надають належної уваги рівню кваліфікації персоналу, що може призвести до серйозних проблем під час виникнення позаштатної ситуації. Некомпетентний співробітник навряд чи зможе забезпечити безпеку об’єкта, і ми зараз говоримо не тільки про відсутність будь-яких фізичних навичок. Багато нечистих на руку організацій приймають на роботу людей, абсолютно не цікавлячись їхньою трудовою діяльністю в минулому. Такі «охоронці» в кращому випадку будуть бездіяльними, а в гіршому – крастимуть все, що погано лежить.

Як же бути в подібній ситуації пересічному підприємцю? Як гарантувати збереження продукції і безпеку співробітників?

Відповідь одна: працювати виключно з професіоналами – з такими як «Морріган Груп».

Наша компанія молода і створена саме для надання якісних послуг. Ми приймаємо на роботу лише надійних співробітників, які мають досвід оперативної роботи і військової служби. Всі вони довели свою компетентність, професіоналізм, самовідданість і високий рівень мотивації. Крім того, щорічно всі співробітники груп оперативного реагування обов’язково проходять перепідготовку.

Запорука успішного бізнесу – бездоганна репутація!

В умовах ведення сучасного бізнесу керівники компаній будь-якого рівня хочуть бути абсолютно впевненими не лише в особистій безпеці, але і в надійності партнерів, в економічній, інформаційній та юридичній стабільності. Сьогодні на ринку охоронних послуг мають попит виключно висококваліфіковані професіонали, які вміють оперативно реагувати на внутрішні і зовнішні загрози, що виникають. Все це дозволяє суттєво мінімізувати витрати і зосередити зусилля на бізнесі. Компанія «Морріган Груп» саме те агентство, яке бере на себе всю відповідальність за якість наданих охоронних послуг.

Надійність, порядність, бездоганність, професіоналізм, відповідальність – ось постулати, якими керуються в «Морріган Груп», захищаючи інтереси клієнтів від всіх видів протиправних дій у найбільш екстремальних ситуаціях.