Інформаційна безпка

Нинішні тенденції глобалізації та постійне зростання автоматизації бізнес-процесів привели до потреби в аналізі ризиків інформаційної безпеки компаній. Охоронна агенція “Морріган Груп” допомагає комерційним організаціям розробляти комплексну політику безпеки, впроваджувати відповідні інформаційні технології і тим самим ефективно захищати конфіденційну інформацію.

Переваги захисту інформації в “Морріган Груп”

Команда нашого охоронної агенції є лідером в Україні. Наші фахівці з інформаційної безпеки:

  • мають багатий досвід впровадження антикризових рішень в управління ризиками компаній різних галузей і безлічі глобальних баз даних;
  • забезпечують оцінку, планування і реалізацію консалтингу в області інформаційної безпеки з урахуванням бізнес-стратегії компаній;
  • навчають компанії ефективному використанню та захисту конфіденційної комерційної інформації.

Ми вже працюємо з підприємствами в сфері банківської справи, цінних паперів, страхування, телекомунікацій, інноваційних технологій, медицини, міжнародної торгівлі, з державними установами та відкриті для нових проектів.

Служба інформаційної безпеки “Morrigan” надає продукти і послуги, які захищають бізнес та особисте життя від загроз інформаційної безпеки. Охоронна агенція “Морріган Груп” розуміє важливість цифрових ідентифікаторів і системного доступу; прихильна до  технологій, які впливають на суть сучасних проблем безпеки.

Наше безперечна перевага на тлі конкурентів в тому, що ми не боїмося розвитку. Вони зосереджуються на тому, що у них є, а ми – на тому, що потрібно клієнтам. Безпека починається з Вас і потреб Вашої організації на основі об’єктивних показників ризику і багатого досвіду наших IT-фахівців.

Інформаційна безпека – Ваша перевага

Зниження бізнес-ризиків, забезпечення конфіденційності та дотримання вимог замовників сприяють безперервному розвитку компанії. “Морріган Груп” пропонує широкий спектр послуг інформаційної безпеки: від аналізу проблем безпеки до розробки систем управління і підтримки інформаційної безпеки.

Послуги кібербезпеки, що надаються “Морріган Груп” в Києві та області, визнані надійними і ефективними інструментами управління бізнесом, орієнтованими на його безпеку. Спектр наших послуг заснований на кращих практиках сертифікованих фахівців, що мають великий досвід в сфері захисту інформації. Внутрішній контроль послуг забезпечує підтримку стабільної якості і виправдання очікувань як бізнес-клієнтів, так і фізичних осіб.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг для збереження конфіденційної інформації:

  • Оцінка захищеності інформації домашніх мереж, систем відеоспостереження, телефонів і комп’ютерів;
  • Оцінка інформаційної безпеки комерційних і державних структур;
  • Тести на проникнення – оптимальне рішення для компаній, які цінують свою репутацію;
  • Моніторинг подій безпеки та оперативне реагування на інциденти – управління безперервністю розвитку бізнесу;
  • Захист критичної інфраструктури;
  • Безпечний цикл розробки програмного забезпечення;

З повним переліком послуг та цінами Ви можете ознайомитися в прайсі.

Комплексний підхід до захисту інформації в Києві

Кожен клієнт для нас унікальний; ситуації, як правило, індивідуальні, але ми спробуємо коротко описати механізм роботи. Після знайомства з клієнтом та укладання договору IT-фахівці “Морріган Груп” проводять аналіз захищеності власності або бізнесу на предмет загроз інформаційній безпеці. Цей процес називається аудитом, він призначений не лише для виявлення прогалин системи безпеки, а й задля формування плану роботи IT-фахівців. Після аудиту замовник отримує конкретний список проблем і рекомендацій щодо їх усунення.

За бажання клієнта наші експерти можуть почати впровадження поправок відразу ж після завершення етапу аналітики. Наприклад, стан мережі і мережевого обладнання впливає на збереження інформації. Ненадійні налаштування, вірусне ПЗ і відсутність програм-шифраторів сприяють витоку інформації.

Але, як правило, успіх залежить не тільки від технічної складової. Левова частка витоків конфіденційної інформації відбувається саме через вплив людського фактора. Робота фахівців “Морріган Груп” з колективом включає всі аспекти вимог до інформаційного захисту: правильне користування логінами, паролями та іншими корпоративними доступами.

Ми гарантуємо професійний підхід до кожного проекту, лояльну цінову політику і систему знижок для постійних клієнтів. Цінуйте конфіденційність особистої та корпоративної інформації – звертайтеся до “Морріган Груп”!