Навіщо потрібна сигналізація в квартирі?

Замки вже давно вважаються символічними методами захисту. І масивні броньовані двері швидше за все не відлякують, а притягують зловмисників, натякаючи на відповідний добробут господарів.

Але як тоді захистити своє житло? – запитаєте Ви. Літнього віку консьєржка не завжди може устежити за тими, хто заходить до під’їзду. Та й сусіди, яких можна попросити наглядати за Вашою квартирою, поки Вас немає вдома – теж не варіант.

Один раз і назавжди захистити свій дім від вторгнення злодіїв можна, застосувавши надійну систему охоронної сигналізації.

Охоронна сигналізація здатна миттєво передати сигнал про проникнення в квартиру/ будинок на пульт централізованої охорони. Після отримання сигналу, за адресою об’єкту протягом лічених хвилин (зазвичай, не більше п’яти) прибуває озброєна група швидкого реагування та здійснює фізичне затримання зловмисників.

Якщо група затримання прибуде на місце пізніше часу, зазначеного в договорі про надання охоронних послуг, і не встигне затримати зловмисників – наша страхова компанія відшкодує збиток, який виник з вини співробітників, про що прописано в договорі з клієнтом. У разі укладення договору охорони з нашою компанією, Ви отримаєте ще більш надійний захист, адже наші співробітники мають спеціальні права, прописані в законодавстві, крім того вони мають повне законне право в необхідних ситуаціях застосовувати зброю.

Для забезпечення безпеки свого житла не доцільно покладатися лише на одну охоронну сигналізацію. Краще здійснювати захист в комплексі, наприклад – поставити сталеві двері та під’єднати житло до охоронної сигналізації. Це може дати ті важливі кілька хвилин, які будуть потрібні групі для прибуття на місце пригоди. Злодій навіть може не встигнути проникнути на об’єкт.

Підключати свій дім до охоронної сигналізації чи ні – воля Ваша. Пам’ятайте лише про тих, хто платить двічі. Витрати на сигналізацію в жодному разі не зрівняються з витратами, пов’язаними з втратою майна.

І, безумовно, вони не зрівняються з життям близької людини, адже злодії та злочинці можуть не помилувати дитину або літню людину, яка опинилась вдома під час злочину.