Охорона фізичних осіб

Ефективність електронних систем охорони незаперечна і, тим не менш, охорона фізичних осіб в будь-якій ситуації ніколи не втратить актуальності. Пов’язано це, перш за все, з тим, що людина здатна аналітично мислити, приймати рішення та протидіяти зловмисникам у фізичному плані.

Існують різні типи об’єктів, захистом яких займається компанія. У команді працюють професіонали, які знають всі тонкощі своєї справи і володіють відповідною підготовкою. Співробітники компанії відповідальні, мужні, рішучі і сильні. Протягом багатьох років клієнтами компанії є державні, комерційні, спортивні установи, виробничі підприємства, фізичні особи, яким потрібен захист здоров’я і життя.

Перед початком співпраці аналітиками агентства створюється індивідуальний план і договір. Об’єкт, призначений для охорони, перш за все, аналізується з метою виявити можливі загрози та розібратися в шляхах і способах їх вирішення. Послуги відрізняються якістю і надійністю. Співробітники узгоджують дії з клієнтом в обов’язковому порядку. Взаємодія регулюється через договір про співпрацю, який передбачає наявність переліку надаваних охоронних послуг і матеріальну відповідальність.

Охорона фізичних осіб має безліч переваг. За вибором замовника використовується форма для охоронців, або ж, як альтернатива, штатний одяг. Охоронець користується найпростішими засобами захисту, такі як балони сльозогінного газу і гумові кийки, або спеціальними засобами захисту – в залежності від ситуації і побажань клієнта. Цей інвентар дозволений на законодавчому рівні і дійсно може зупинити злочинця. Ця зброя здатна завдати травми легкого і середнього ступеню тяжкості, в результаті яких зловмисник втратить бажання продовжувати діяти незаконно.

Екіпірування охоронців складається з шоломів, комплектів для захисту кінцівок, бронежилетів, що забезпечує фізичну безпеку від злочинних дій.

Охорона фізичних осіб безпосередньо пов’язана з надійною безпекою співробітників, клієнтів і їх майна. За допомогою сучасних засобів зв’язку охоронці можуть викликати негайне підкріплення в разі виникнення ситуації, яка цього вимагає. Співробітники компанії візьмуть на себе відповідальність за безпеку кожного клієнта, забезпечивши надійність і впевненість в кожному кроці. Високий рівень підготовки охоронців і відповідність внутрішніх вимог компанії до міжнародних стандартів дає можливість захищати клієнтів, використовуючи передові методи. Співробітники мають серйозний досвід в сфері безпеки та використовують перевірені методи захисту у відповідних ситуаціях.