Якими бувають системи відеоспостереження

У забезпеченні безпеки системи відеоспостереження грають важливу роль. Фахівці охоронної агенції «Морріган Груп» розуміють потреби клієнтів, тому готові забезпечити індивідуальний підхід до кожного проекту. Якісна технічна підтримка протягом усього терміну експлуатації забезпечує основу для успішних довгострокових відносин з нашими клієнтами. Зробіть правильний вибір для безпеки свого бізнесу і будинку.

Якими бувають системи відеоспостереження?

Установка системи відеоспостереження в Києві – це простий спосіб забезпечити безпеку будь-якого приміщення і прилеглої території. Ми надаємо:

  • Камери з підтримкою нічного бачення – інфрачервоне підсвічування дозволяє записувати все, що відбувається навіть в темряві. Часто такі камери оснащені і датчиками руху.
  • Мегапіксельні камери – мають максимальну роздільну здатність. Експерти називають цей клас обладнання для відеоспостереження витвором мистецтва, адже вони дозволяють розглянути картинку до найдрібніших деталей.
  • Камери, активовані рухом – одні з найбільш практичних пристроїв для контролю того, що відбувається в офісі, на підприємстві чи вдома. Запис відбувається лише в моменти реакції на рух. Як правило, такі камери чутливі при переміщенні об’єктів від 15 кг – тому на невеликих тварин не реагують.
  • Звукові камери спостереження для запису в реальному часі – дуже зручний тип систем спостереження в комерційних організаціях. Замовник зможе не тільки стежити за тим, що відбувається, а й слухати, про що говорять.

Всі сучасні типи обладнання дозволяють переглядати відео в режимі онлайн з будь-якої точки земної кулі, навіть зі смартфона. За допомогою системи відеоспостереження стало можливим помітити загрозу і уникнути її наслідків до початку активних дій злочинця. Ви можете перестати турбуватися про безпеку своєї власності, тому що ми подбаємо про це замість Вас.

Наші системи відеоспостереження в Києві спроектовані і встановлені для повного захисту Вашої власності і усунення слабких місць безпеки. Довіряйте лише професіоналам зі встановлення відеоспостереження, щоб захистити майно від крадіжки і вандалізму.

Вибір правильного обладнання та місця розміщення для повного охоплення відеоспостереження

Проектування і установка системи відеоспостереження – це дещо більше, аніж просто підвісні камери. Наша робота включає в себе оцінку території, для виявлення недоліків в системі безпеки; потік трафіку; проблеми з освітленням і, врешті-решт, вибір обладнання для максимально якісного охоплення периметра.

В охоронній агенції «Морріган Груп» працюють лише надійні і компетентні професіонали, перевірені досвідом, що дає нам величезну перевагу перед конкурентами в забезпеченні безпеки клієнтів.

Ми спеціалізуємося на всіх аспектах монтажу систем відеоспостереження в Києві: від проектування з урахуванням особливостей кожного куточка Вашої власності до вибору камер і обладнання для зберігання відео.

Сертифіковані спеціалісти ретельно планують роботу, щоб встановити обладнання з мінімальним порушенням звичного розпорядку дня клієнта або робочого процесу підприємства. Крім того, ми надаємо постійне технічне обслуговування, щоб клієнти не сумнівалися в ефективності роботи обладнання.

Компетентні фахівці з безпеки і якісний сервіс заощадять Ваші гроші на ремонтні витрати і забезпечать душевний спокій. Ми пропонуємо найкращі ціни на системи відеоспостереження в Києві. Їх вартість залежить від декількох факторів:

  • Технічні особливості об’єкта – квартира, офіс або заводські цехи – специфіка приміщень відрізняється, як і вимоги до систем безпеки;
  • Кількість камер;
  • Необхідність розбирання і подальшого складання елементів інтер’єру.
  • Рівень складності монтажу апаратури і прокладки кабелів.
  • Технічні характеристика, марка устаткування;

Замовити системи відеоспостереження – один з кращих способів убезпечити майно

Ви не можете бути скрізь і відразу, контролювати безпеку житла, офісу або виробництва, але системи відеоспостереження можуть. Вони забезпечують чіткість зображення, потужні функції, простий користувальницький інтерфейс і зручний доступ до живого і збереженого відео. Віддалене відеоспостереження дозволяє стежити за тим, що відбувається вдома і на підприємстві незалежно від того, де Ви знаходитесь, а оптимізований пошук відеозаписів допоможе швидко знаходити і зберігати записи.

Системи відеоспостереження можуть інтегруватися в комплексні системи безпеки і системами контролю і управління доступом (СКУД), щоб забезпечити ще більший захист об’єкта. Професійний дизайн, експертна установка, налаштування програмного забезпечення і надійне обслуговування –  це те, що зробить Ваш будинок або офіс максимально безпечним.

Ми будемо з Вами від проектування і установки до постійного обслуговування і технічної підтримки.