Кнопка тривоги

Тривожна кнопка – зручний інструмент безпеки

Охоронна агенція «Морріган Груп» пропонує послугу зі встановлення тривожної кнопки в Києві. По суті, це універсальний тип сигналізації для забезпечення безпеки приміщень будь-якого типу:

 • Квартири та приватні будинки;
 • Навчальні заклади;
 • Офіси;
 • Банківські установи;
 • Великі магазини, супермаркети та невеликі кіоски;
 • Ресторани та кафе.

Кнопка виклику охорони просто незамінна в місцях з великими скупченнями людей, адже саме там, як правило, найчастіше відбуваються позаштатні ситуації. Не менш актуальне встановлення кнопки тривожної в установах, де працюють з грішми та іншими матеріальними цінностями: обмінні пункти, ломбарди, ювелірні салони, майстерні, банки.

Перед встановленням тривожної кнопки фахівці охоронної агенції «Морріган Груп» аналізують:

 • планування приміщення, розміщення предметів інтер’єру, можливі шляхи проникнення в об’єкт;
 • розміщення робочих місць персоналу (для максимально зручного, швидкого і непомітного доступу до кнопки тривожної сигналізації);

Вартість тривожної кнопки залежить саме від цих чинників.

 

Якою може бути тривожна кнопка?

Охоронна агенція «Морріган Груп» пропонує широкий вибір кнопок тривожної сигналізації та варіабельність умов монтажу. Статичні КТС встановлюються в непомітних для злочинців місцях: під робочими столами співробітників або під прилавками магазинів, в закритих робочих приміщеннях. По суті, чим їх більше, тим вище ймовірність, що в екстреній ситуації хоча б один співробітник зможе непомітно викликати підмогу. Кнопки встановлюються як на робочих поверхнях (для ручного натискання), так і на неробочих – кнопки на підлозі для ножного натискання. В квартирі або приватному будинку статичні кнопки розміщують біля вхідних дверей, у вітальні, спальні в робочому кабінеті.

Другий варіант – мобільні кнопки тривожні, виконані у вигляді брелоків. Їх можна роздати всім мешканцям будинку або співробітникам, відповідальним за охорону компанії. Такі брелоки можна носити в кишені або в спеціальному відділенні робочої уніформи.

Стаціонарні кнопки живляться від кабелю, який з’єднує їх з приймально-контрольним апаратом, мобільні – живляться від батарейок і мають радіус дії до 150 метрів від приймача.

Вибір типу тривожної кнопки залежить від масштабів організації (площі будинку), вимог і побажань клієнта, технічних можливостей об’єкта. Послуга виїзду і консультації фахівця «Морріган Груп» абсолютно безкоштовна.

Як працює тривожна кнопка в Києві?

При натисканні на кнопку диспетчер нашої охоронної агенції отримує сигнал та повідомляє групі швидкого реагування про необхідність негайного виїзду. Мобільні групи зручно розташовані у всіх районах Києва, в денний час прибуття до клієнта займає 7-10 хвилин, в нічний – ще менше. Співробітники охорони мають ефективне екіпірування відповідно до законодавства України.

Тривожна кнопка може бути основним інструментом для виконання охоронної функції, а також може бути частиною пультової охорони. В останньому випадку тривожна кнопка буде доповнена системою відеоспостереження, датчиками руху, затоплення, витоку газу, задимлення або протипожежною системою. Всі ці датчики підключені до одного загального приймача, який і подає сигнал черговому диспетчеру. Тобто, при спрацювання тривожної кнопки охорона протягом лічених хвилин прибуває до клієнта.

Скільки коштує тривожна кнопка?

На тривожну кнопку ціна формується залежно від марки і моделі обраного обладнання, кількості кнопок та їх типу (стаціонарні чи мобільні).

Вартість тривожної кнопки включає монтаж, налагоджувальні роботи і технічне обслуговування. Одноразово клієнтом сплачується вартість апаратури та витратних матеріалів при необхідності (кабелю для монтажу статичних КТС). Обсяг щомісячної абонплати залежить від типу об’єкту, що охороняється (житлове приміщення або комерційне, їх площа, ризик вторгнення злочинців).

Переваги послуги тривожної кнопки в “Морріган Груп”

 • Безпека нерухомості, здоров’я і життя – оперативне реагування та ефективний захист є нашими перевагами на тлі конкурентів;
 • Висока якість обслуговування – швидкий монтаж, профілактичне і сервісне обслуговування без затримок;
 • 24/7 – ми працюємо без перерв та вихідних;
 • Лояльні ціни – абонплата за користування тривожними кнопками забезпечує впевненість у цілісності майна та інших матеріальних цінностей;
 • Конфіденційність – ми поважаємо право клієнтів на особисте життя.

ТРИВОЖНА СИГНАЛИЗАЦІЯ (ТРИВОЖНА КНОПКА)

Заміський будинок, котедж від 250 грн/1 місяць
Офісне приміщення від 350 грн/1 місяць
Банківська установа від 450 грн/1 місяць
Торгівельний центр, магазин від 400 грн/1 місяць
Торгівельний павільйон (кіоски, МАФи) від 250 грн/1 місяць
Ресторан, кафе, бар, нічний клуб від 600 грн/1 місяць
Фізична охорона об’єкта групою реагування більше 2-х годин 100 грн/1 місяць
Торгівельний павільйон (кіоск, МАФ) від 350 грн/1 місяць

Агентство «Морріган Груп» забезпечить Вас кращими системами охорони. Телефонуйте і замовляйте безкоштовну консультацію фахівця!