Кнопка тривоги

Встановлення тривожної кнопки – миттєвий виклик охорони у випадку небезпеки Що робити, якщо в приміщення вдерлися зловмисники і немає можливості кликати на допомогу або дзвонити в охорону? У такій ситуації потрібна тривожна кнопка – невеликий невидимий грабіжникам пристрій, що надсилає сигнал про небезпеку.

  • Магазин;
  • відділення банку;
  • аптека;
  • офіс;
  • склад;
  • будинок і квартира…

Усі ці об’єкти мають бути обладнані системою тривожної сигналізації. Чим раніше охоронне агентство дізнається про позаштатну ситуацію, тим швидше й ефективніше загроза буде усунена. Тривожна кнопка в офіс – оперативне реагування від охоронної фірми «Морріган» Столичні компанії часто стають жертвами збройних пограбувань. Навіть присутність в офісі власного охоронця не гарантує повної безпеки. Компанія «Морріган» пропонує встановлення тривожної кнопки з подальшою технологічною підтримкою та обслуговуванням.

  • У нас велика кількість ГШР у всіх районах Києва;
  • професійно навчені фахівці, екіпіровані всім необхідним;
  • миттєве реагування на сигнал, що надійшов.

Виклик фахівця для вивчення приміщення і підбору оптимального місця розміщення тривожної кнопки здійснюється безкоштовно. При одночасному замовленні інших охоронних послуг надаються знижки.

Тривожна сигналізація – найшвидший заклик про допомогу

Наявність тривожної кнопки в офісі, магазині, банку, приватному будинку або у квартирі створює додаткові гарантії безпеки. Як правило, навіть при раптовій появі групи озброєних людей у продавця, касира, секретаря є кілька секунд, щоб повідомити охорону про загрозу, яка виникла, непомітним натисканням тривожної кнопки. Установіть у своєму закладі цей перевірений десятиріччями засіб захисту – в екстреній ситуації він здатен забезпечити збереження майна та врятувати людям життя.


ТРИВОЖНА СИГНАЛИЗАЦІЯ (ТРИВОЖНА КНОПКА)

Заміський будинок, котедж від 250 грн/1 місяць
Офісне приміщення від 350 грн/1 місяць
Банківська установа від 450 грн/1 місяць
Торгівельний центр, магазин від 400 грн/1 місяць
Торгівельний павільйон (кіоски, МАФи) від 250 грн/1 місяць
Ресторан, кафе, бар, нічний клуб від 600 грн/1 місяць
Фізична охорона об’єкта групою реагування більше 2-х годин 100 грн/1 місяць
Торгівельний павільйон (кіоск, МАФ) від 350 грн/1 місяць

Агентство «Морріган Груп» забезпечить Вас кращими системами охорони. Телефонуйте і замовляйте безкоштовну консультацію фахівця!