Перевірка автомобілів на наявність жучків (прослушки)

Конфіденційна корпоративна інформація – один з найвагоміших аспектів успішного ведення бізнесу. На жаль, багато хто недооцінює її важливість та піддаються крадіжці даних з боку конкурентів. Серед найбільш поширених способів промислового шпигунства – встановлення жучків в авто, що належать безпосередньо підприємству, його керівництву або іншим значущим співробітникам.
Перевірка автомобілів на наявність жучків (прослушки)
Підслухувальна техніка коштує порівняно недорого, особливо, якщо врахувати можливу вигоду від вкраденої інформації. Аби провести пошук жучків прослушки в автомобілі потрібна дорога техніка, яка в свою чергу вимагає вмілого користування та розуміння принципу роботи радіоелектроніки. Фахівці відділу інформаційної безпеки “Морріган Груп” мають вищу технічну освіту і відповідний досвід, що дозволяють швидко і ефективно справлятися з поставленими завданнями.

Захист від прослуховування в автомобілі – як це працює?

Жучки в авто, як правило, дуже компактні, імітують деталі або обшивку машини, або взагалі впаюються в її мікросхеми. Відповідно, виявити їх самостійно практично неможливо. Навіть професійний пошук жучків в автомобілі пов’язаний з деякими технічними труднощами. Наприклад, виявлення напівпровідників у приміщеннях проводиться за допомогою нелінійного локатора. Але в машині повно таких матеріалів і пошук жучків вже не здається таким простим. Теж саме стосується і виявлення електромагнітних полів – салон авто є практично цілісним електромагнітним полем, що помітно ускладнює роботу фахівців.

Перевірка автомобілів на наявність жучків (прослушки)

З огляду на технічні нюанси, перевірка авто на жучки проводиться здебільшого шляхом аналізу радіочастотного спектру. При цьому фіксується активність передавачів мікрофонів, камер і трекерів. Деяка техніка налаштована таким чином, що виявити її можна лише в “робочому” режимі, тобто тоді, коли вона буде записувати і передавати дані. При цьому одні пристрої активуються голосом, інші – рухом або набором певної швидкості. Також важливо вміти відокремлювати радіоперешкоди від реальної небезпеки, адже мегаполіс буквально пронизаний радіохвилями, абсолютно нешкідливими для корпоративних даних.

Скільки коштує перевірка на прослушку машини фахівцями “Морріган Груп”?

Ціна на пошук прослушки в авто формується індивідуально для кожного клієнта. Вона залежить від складності та обсягу робіт, вимог клієнта. При оформленні замовлення на перевірку відразу декількох машин діє гнучка система знижок – вигідна пропозиція для корпоративних клієнтів. Також ми пропонуємо послугу абонентського обслуговування з регулярною перевіркою вашого автопарку на наявність жучків – конфіденційність інформації завжди окупається.

До послуги перевірки машин на наявність прослуховуючої апаратури входить:

  1. ретельний візуальний огляд – часто жучки ховають безпосередньо в салоні і досвідчені фахівці їх часто знаходять при поверхневому огляді;
  2. виявлення прослушки спеціалізованою технікою – тепловізори, Pinhole-test (пошук оптики – фото- і відеокамер), радіоспектральний аналіз та інше;
  3. усунення виявлених жучків;
  4. звіт про виконану роботу, за необхідності – рекомендації щодо поліпшення стану безпеки.

Захист від прослушки авто актуальна не лише для представників бізнес-організацій, але і для простого населення. Поставити прослушку може ревнива друга половина, начальство або просто недоброзичливець. Якщо у вас з’явилися найменші підозри в прослуховуванні авто, не зволікайте – скористайтеся професійною допомогою фахівців охоронної агенції “Морріган Груп”. Ми знаємо, як зберегти конфіденційність процедури, аби не відлякати зловмисника і оперативно виявити його.

Як правило, на пошук жучків йде від 3 до 24 годин в залежності від ситуації, моделі авто і вимог замовника. Для нас важливий комфорт клієнта, тому процедура виявлення прослушки буде проведена в зручному для вас режимі, але зі збереженням всіх технічних вимог. Довірте свою безпеку професіоналам!