Перевірка приміщень на наявність жучків (прослушки)

Не секрет, що той, хто володіє інформацією – володіє світом. Саме тому варто ретельно стежити за конфіденційністю особистих і корпоративних даних. Якщо вам є що приховувати, то рано чи пізно знайдеться той, кого зацікавить секретна інформація. Джерелом витоку при цьому може бути недбалий співробітник, комп’ютерний вірус чи спецтехніка – прослушка і приховані відеокамери. Уникнути неприємностей, пов’язаних з крадіжкою конфіденційної інформації, допоможе перевірка приміщення на жучки.
Перевірка приміщень на наявність жучків (прослушки)
Існує думка, що крадіжці даних піддається лише крупний бізнес. Тому власники малого та середнього бізнесу нехтують послугою пошуку жучків і частіше звертаються вже за професійним розслідуванням інцидентів крадіжки корпоративних даних. Не робіть грубих помилок – при переїзді в новий офіс або після ремонту старого замовте професійний пошук жучків в приміщенні фахівцями охоронного агентства “Морріган Груп”. Дуже важливо провести ретельну перевірку території до початку роботи персоналу. Також перевірка виправдана після нарад з партнерами і перевірок різних держслужб (податкової, пожежної і т.д.).

Захист від прослуховування в приміщенні – як це працює?

Жучок для прослушки – це компактний електронний пристрій з мікрофоном, радіомодулем і батарейкою. Розміри такого гаджета, як правило, не перевищують площу 5-копійчаної монети, тому самостійно виявити його практично неможливо. Аби техніку було важче знайти, зловмисники налаштовують зміну каналів передачі і запуск по таймеру в заданий час.

Захист від прослуховування в приміщенні вимагає застосування новітніх технологій, так як жучки постійно удосконалюються і застаріла апаратура їх просто не “бачить”. Придбати таку техніку не важко, а ось продуктивно працювати з нею можуть тільки професіонали. Фахівці відділу інформаційної безпеки охоронної агенції “Морріган Груп” мають вищу технічну освіту в сфері радіоелектроніки або IT, багатий досвід роботи з усунення прослуховуючої апаратури.

У процесі роботи ми застосовуємо найефективніші пошукові техніки:

 • Радіомоніторинг – пошук жучків, які працюють з радіохвилями;
 • Нелінійні локатори дозволяють нам виявляти не лише радіопередавачі, але і будь-які електронні пристрої, що значно розширює охоплення пошукових робіт;
 • Визначення напруженості ближнього поля – виявлення потоків відеосигналів і сучасних цифрових комунікацій (GSM / CDMA / 3G / Wi-Fi та інші);
 • Сканування оптики – виявлення камер прихованого відеоспостереження;
 • Виявлення “теплих” зон активності за допомогою тепловізорного обладнання;
 • Фізичний пошук – ми доповнюємо можливості техніки інтелектом і досвідом своїх співробітників. Пошук диктофонів і дротових пристроїв, а також слідів прикріплення жучків проводиться нашими фахівцями вручну.

Ми працюємо в екстреному режимі і готові надати послуги виявлення і усунення прослушки в будь-який зручний для вас час.
Перевірка приміщень на наявність жучків (прослушки)

Скільки коштує перевірка на прослуховування приміщення фахівцями “Морріган Груп”?

Ціна на пошук жучків в приміщенні формується з огляду на його площу і тип (житлове, офісне, складське або промислове), час, витрачений фахівцями на перевірку. При оформленні великих замовлень можливі знижки, для повторних – діє програма лояльності. Можливе також абонентське обслуговування з регулярною перевіркою території.

До послуги входить:

 1. ретельний візуальний огляд;
 2. аналіз ефіру на наявність підозрілої активності;
 3. пошук пристроїв, що працюють за імпульсним принципом (без передачі сигналу) – техніка в режимі “сну”, що активується за таймером, несправні або деактивовані жучки;
 4. Pinhole-test – спеціалізована методика з пошуку оптичних пристроїв (фото- / відеотехніка);
 5. усунення виявлених жучків;
 6. надання звіту про виконану роботу з рекомендаціями щодо поліпшення стану безпеки об’єкта та зміцненню вразливих місць.

Замовляти пошук жучків варто з нейтральній території і в умовах абсолютної конфіденційності. Оптимальний варіант – представити колективу наших фахівців в якості бригади по ремонту комп’ютерної мережі або електропроводки, адже власником жучків може виявитися будь-хто з ваших співробітників.
Перевірка приміщень на наявність жучків (прослушки)
Професійна перевірка об’єкта коштує грошей, але збереження інформації завжди окупається. Замовте послугу пошуку жучків в “Морріган Груп” і будьте впевнені в безпеці ваших даних.