Пультова охорона

Пультова охорона – повний контроль приміщення за відсутності власників Їдете, і будинок залишається без нагляду? Біля офісу були помічені підозрілі особи? Пультова охорона об’єктів «нагляне» за приміщеннями, фіксуючи і оперативно сповіщаючи, якщо хтось захоче несанкціоновано проникнути всередину. Сигналізація спрацьовує при виявленні датчиками найменшого руху, сигнал миттєво потрапляє на пульт диспетчера, і групи швидкого реагування охоронного агентства «Морріган Груп» виїжджають на об’єкт.

Пультова охорона – київські будинки та офіси під надійним захистом

Залишати цінні речі без нагляду завжди небезпечно. Навіть якщо Ви виходите на 20–30 хвилин, досвідченому грабіжнику вистачить часу, щоб безшумно проникнути в приміщення та скоїти крадіжку. Пультова охорона постійно, 24 години на добу – на сторожі приміщень! Йдучи, власник активує захисний код. Оператор пульта центрального спостереження (ПЦС) невпинно моніторить доручений йому об’єкт. У разі надходження сигналу, втрати зв’язку, появи перешкод або тимчасових обривів, за адресою одразу ж прямує ГШР. Даний вид охорони є ефективним для:

  • житлових приміщень;
  • офісів;
  • складів, особливо тих, що розташовані в межах міста;
  • торгових точок;
  • комерційних установ.

Пультова охорона офісів дозволяє власникам спокійно спати ночами, знаючи, що документація і майно фірми під професійним захистом. Спроба пограбування складу, магазину, будь-якої будівлі буде відвернена. В тривале відрядження або у відпустку Ви також зможете виїхати без побоювань: цілодобове спостереження від компанії «Морріган Груп» гарантує відсутність у Вашій квартирі або в будинку непроханих гостей. Надійна пультова охорона Києва подбає про збереження Вашого майна. Телефонуйте і замовляйте встановлення охоронного обладнання просто зараз!


Вартість послуг пультової охорони

Квартира від 249 грн/1 місяць
Заміський будинок, котедж від 449 грн/1 місяць
Офісне приміщення від 399 грн/1 місяць
Банківська установа від 499 грн/1 місяць
Торгівельний центр, магазин (до 150 м2) від 399 грн/1 місяць