Суть пультової охорони


Суть пультової охорони полягає в захисті нерухомості від посягань зловмисників, нападу на персонал або мешканців, пожежі, затоплення і витоку газу за допомогою спеціалізованого обладнання та групи швидкого реагування. Цей спосіб захисту давно вийшов з розряду «розкоші» і став обов’язковим для багатьох людей, що піклуються про свою безпеку.
Як це працює?
1. Виникнення позаштатних ситуацій викликає активацію сигналізації за допомогою датчиків руху, розбиття скла, пожежі, витоку газу або води; в разі збройного нападу – натисканням на тривожну кнопку.
2. Сигнал від системи пультової охорони передається через радіоканал, GPRS та телефонію до відділу спостереження охоронної агенції, його приймає черговий диспетчер і відразу ж передає ГШР. Такий широкий спектр каналів зв’язку гарантує стовідсоткове реагування і безпеку зв’язку, адже вони захищені кодуванням даних. Під час «спокою» оператор постійно проводить моніторинг справності всіх систем пультової охорони, щоб вчасно помітити поломку або умисне виведення датчиків з ладу.
3. Протягом декількох хвилин бригада кваліфікованих фахівців виїжджає на місце події. Правильне розташування таких груп дозволяє вивести послуги пультової охорони в Києві на абсолютно новий рівень – максимальна оперативність і висока якість наданої допомоги.
4. У найкоротші терміни наші співробітники усувають причину спрацювання сигналізації – затримують злочинців; при необхідності надають екстрену медичну або психологічну допомогу постраждалим, підсилюють команду більш вузькопрофільними фахівцями.
Переваги пультової охорони в київській області

  • Гарантія захисту нерухомості – датчики реагування різної спрямованості підтримуються роботою уважного диспетчера.
  • Обслуговування – висока якість у всьому: швидкий монтаж обладнання, профілактичні та ремонтні роботи, в разі пошкоджень об’єкта до нього будуть прикріплені співробітники до моменту прибуття господаря. Де б Ви не знаходилися пультова охорона в Києві оберігає Ваш будинок.
  • Оперативність – ми приїдемо швидше, ніж Ви можете уявити. Кращі автомобілі і найдосвідченіші водії до Ваших послуг в будь-якій кризовій ситуації.
  • 24/7 – цілодобовий моніторинг і реагування. У нас немає вихідних і свят, немає перерв і технічних пауз – члени групи в будь-який момент готові до виїзду.
  • Ціна – вкладати ресурси в безпеку треба з розумом. Пультова охорона квартири неодноразово економила нашим клієнтам величезні суми коштів, так як своєчасне усунення джерела кризової ситуації значно зменшує витрати на відновлення об’єкта.
  • Завжди на зв’язку – сповіщення клієнта декількома каналами зв’язку в разі виникнення позаштатної ситуації.
  • Конфіденційність – ми гарантуємо, що всі дані про Ваш будинок, його систему безпеки і екстрені ситуації залишаться секретними.


Навіщо потрібна пультова сигналізація і як вибрати кращу?
Складна економічна ситуація в країні і специфічний менталітет деяких громадян диктують беззаперечну потребу в захисті майна. Якщо Ви успішні, маєте хорошу квартиру або будинок, процвітаючий бізнес, то рано чи пізно знайдуться ті, хто захочуть «відщипнути» і собі трохи Вашого добра. Єдиним грамотним рішенням буде послуга пультової охорони в Києві – ми гарантуємо налагоджений механізм роботи досвідчених фахівців, якісного обладнання і сучасних технологій. Тут якнайкраще застосовано тандем людини і техніки. Крім того, наша компанія не втрачає можливостей підвищити кваліфікацію співробітників різними курсами, семінарами та груповими тренуваннями.
Як відомо, попит породжує пропозицію, тому нові компанії з’являються на охоронному ринку наче гриби після дощу. Але якої якості послуги вони можуть запропонувати? Слабка матеріальна забезпеченість тягне за собою закупівлю неякісного обладнання, а низька платоспроможність не дозволяє наймати фахівців вищого класу. Ми давно працюємо в цій сфері і точно знаємо, що потрібно для створіння не ілюзії безпеки, а реального захисту власності та життя клієнта.
Головними критеріями при виборі компанії, що оберігає Ваше житло, повинні бути:
• Наявність ліцензії – це складний процес з безліччю вимог до працівників і матеріального забезпечення. Стережіться фейків!
• Досвід роботи – тут немає права на помилку, обирайте тільки ту компанію, яка знає, що робить.
• Людський фактор – можливо у компанії є хороше обладнання, але в невмілих руках воно нічого не означає. Не полінуйтеся побільше дізнатися про людей, яким довірите збереження свого майна: чим вони займалися до приходу на роботу в охоронну агенцію, якими навичками володіють, чи мають документальне підтвердження своїх умінь.
Ми розуміємо потреби клієнтів, знаємо, як зробити з Вашого будинку, квартири або офісу неприступну фортецю, готові захищати її в будь-який час всіма законними засобами. Вибір пультової охорони в Києві – важлива і відповідальна справа, тому ми готові відповісти на всі Ваші запитання.


Вартість послуг пультової охорони

Квартира від 249 грн/1 місяць
Заміський будинок, котедж від 449 грн/1 місяць
Офісне приміщення від 399 грн/1 місяць
Банківська установа від 499 грн/1 місяць
Торгівельний центр, магазин (до 150 м2) від 399 грн/1 місяць