Сучасні системи відеоспостереження

Встановлення систем відеоспостереження: під ключ, професійно, з гарантією

Системи відеоспостереження істотно полегшують життя. Наявність камер у торговому центрі і магазині допомагає запобігти сотні крадіжок, в житлових будинках відеокамери фіксують візити невідомих осіб, роблять знаходження біля банкоматів більш безпечним, допомагають ідентифікувати зловмисників на стоянках під час спроб викрадення машин. Замовте встановлення відеоспостереження! Охоронна фірма «Морріган Груп» пропонує:

  • проектування;
  • монтаж;
  • обслуговування аналогових і цифрових систем з індивідуальним підбором обладнання під задачі кожного клієнта.

Встановлення відеоспостереження – цілодобовий контроль будь-яких приміщень

Власникам торгових майданчиків необхідно мати кілька десятків додаткових очей, які будуть невпинно моніторити ряди, помічаючи та відловлюючи злодюжок. Збереженість автомобілів на стоянці, ідентифікацію винних у псуванні або у спробі привласнити чуже авто неможливо організувати без достатньої кількості відеокамер.

Купити відеоспостереження в офіс, приватний або багатоквартирний будинок – завжди хороша ідея. Ви зможете побачити:

  • хто приходив або намагався пробратися в будівлю/приміщення під час Вашої відсутності;
  • які дії там здійснювались;
  • яких збитків було завдано.

А також в будь-яку хвилину можна подивитися, чи все гаразд в офісі або вдома, чим займаються діти і домашні вихованці, чи не перебуває хтось сторонній на Вашій території.

Записи камер дають можливість виявити деталі і прояснити обставини, в яких в іншому випадку неможливо було б розібратися. Системи відеоспостереження дозволяють ефективніше шукати злочинців, запобігати проникненням і крадіжкам, підвищують безпеку і комфорт приватного життя.

Агентство «Морріган Груп»

  • використовує виключно сучасне обладнання;
  • ретельно вивчає об’єкт, знаходжуючи оптимальні точки для розташування камер;
  • професійно встановлює і налаштовує техніку.

Наші системи відеоспостереження підтримують цифрові протоколи, забезпечуючи передачу даних різними способами, зокрема й через Інтернет.

Запрошуємо купити відеоспостереження для житлових, офісних і режимних об’єктів. Навчаємо і безкоштовно консультуємо відповідальний персонал. Обладнання, яке встановлює компанія «Морріган Груп», виконує своє завдання на 100%!


Вартість установки системи відеоспостереження

Монтаж системи відеоспостереження від 500 грн
Система відеоспостереження (обладнання) від 2000 грн