GSM-сигналізація – нове рішення в сфері безпеки

GSM-сигналізація – нове рішення в сфері безпеки

GSM-сигналізація – бездротове охоронне обладнання, що забезпечує комплексний моніторинг стану безпеки на об’єкті та сповіщення власника в разі надзвичайної ситуації. Техніка максимально проста у встановленні та експлуатації, може бути використана як у житлових, так і в нежитлових об’єктах: квартира, приватний будинок, гараж, офіс або склад – GSM сигналізація всюди ефективна.

Висока конкуренція серед виробників покупцям тільки на руку – за приємною ціною можна отримати систему з елементами “розумного будинку” для управління побутовою технікою та охоронними приладами.

GSM-сигналізація – як це працює?

Як і будь-яка інша сигналізація Morrigan, бездротова GSM-система має центральний блок і датчики по периферії об’єкта. GSM сигналізація підключена до мобільного зв’язку (GSM-мережі) та працює зі звичними для нас SIM-картами.

Сигнал тривоги передається окремим радіоканалом в централь, звідки відправляються повідомлення власникам системи, довіреним особам (друзям, охоронній агенції) та спрацьовує сирена.

Широкий вибір моделей дозволяє обрати варіант з певним набором датчиків відповідно до бюджету: датчик відкриття дверей, розбиття скла, руху, пожежна сигналізація, датчики затоплення та витоку газу. Більш дорогі моделі будуть оснащені відеокамерами з функціями запису звуку і зручними додатками для смартфонів, в яких можна самостійно перевіряти обстановку на об’єкті в режимі real-time.

Якщо у вашому будинку немає домашніх тварин, то зверніть увагу на сигналізацію з технологією УРО – вихід сльозогінного газу в разі несанкціонованого проникнення на об’єкт. До прибуття поліції або охоронної служби злочинець залишиться на місці.

Як встановити GSM сигналізацію будинку або в офісі?

Тривожна сигналізація стала незамінною в тисячах київських будинків, але залишилися й ті, хто вперто не бажає відходити від дротових технологій. В якості аргументів часто наводиться жахаюча “глушилка”, яка перериває канал зв’язку і не дозволяє системі послати до свого господаря сигнал тривоги.

Такий метод у зловмисників дійсно є, але обійти його не важко, адже глушилки мають свій радіус дії:

  • Недорогі апарати (ціна близько 50 $) мають радіус дії від 3 до 10-15 метрів, від чого вони вже здаються значно менше зловісними;
  • Більш прогресивна техніка з радіусом дії від 20 до 50 метрів (в залежності від дальності вишки мобільного оператора) обійдеться зловмисникові в 900-1100 $.

В реаліях нашої країни така покупка виявиться не настільки поширеною серед злодіїв, щоб відмовлятися від зручної бездротової охоронної системи. І все ж, в процесі установки ми радимо центральний пульт розмістити якомога далі від дверей і вікон, якщо до них можуть наблизитися злодії.