Як обрати охоронну агенцію?

Як обрати охоронну агенцію?

В кінці 90-х минулого століття в Україні почали з’являтись великі гравці приватної охоронної справи, але самий бум припав на початок 2000-х – військові генерали у відставці та колишні міліцейські чини обирали собі хобі до душі. Вимоги до таких організацій були більш ніж лояльні, тому тільки в Києві відкрилося не менше 1300 фірм.

У 2012 році Верховна рада України прийняла новий законопроект, який регламентує діяльність приватних охоронних організацій, але на думку закордонних експертів він також далеко не досконалий і потребує доопрацювання. Поки депутати працюють над удосконаленням законів, українцям залишається посилити свої особисті вимоги до таких компаній. Щоб вибрати дійсно професійну охоронну агенцію, дотримуйтеся декількох правил:

  1. Зберіть максимум інформації. Порада може видатися банальною, але її часто помилково ігнорують. Основну інформацію про компанію можна отримати з корпоративного сайту: не довіряйте сайтам-візиткам адже охоронна агенція, що поважає свою репутацію, захоче дати клієнту максимум інформації про кожну послугу щоб не втрачати дорогоцінний час свій та клієнта. Додатково наведіть довідки в Інтернеті: форуми, сайти відгуків, перевірка ліцензій компанії.
  2. Відвідайте офіс компанії – переконайтеся в тому, що довіряєте свої безпеку і збереження майна організації, яка існує не лише на папері. Попросіть провести невелику екскурсію, показати спецзасоби співробітників охорони та й їх самих за можливості, централізований пульт спостереження і т.д.. Ви маєте право цікавитися якістю послуг, які будете регулярно оплачувати.
  3. Дізнайтеся про вимоги компанії до підготовки охоронців. Існує стандартний перелік обов’язковий вимог, таких як відсутність непогашеної судимості, повне психічне здоров’я, відповідність стану фізичного здоров’я службовим обов’язкам. Охоронна агенція Morrigan не обмежується цим списком: ми ретельно перевіряємо претендентів, регулярно проводимо курси бойових мистецтв, надання першої медичної та психологічної допомоги, різноманітні профільні тренінги та лекції.
  4. Вибирайте комплексний підхід. Ідеальний формат надання послуг – “під ключ”. Це означає, що охоронна агенція має достатній досвід роботи і матеріальну базу, аби забезпечити надійний тил кожному клієнту. Для клієнта це економія часу і грошових коштів, адже великі пакети послуг мають більш вигідні ціни, ніж ті ж послуги окремо. Не менш важливий аспект відповідальності: довіряючи безпеку об’єкта одній компанії, ви позбавляєте себе від ризику шукати винного в разі неякісного надання послуг.
  5. Уважно вивчайте договір і, за можливості, покажіть його юристу. Практично кожна охоронна агенція Київ гарантує свою матеріальну відповідальність, але чи так це насправді? Більшість із них не мають достатньої суми на банківських рахунках, тому ми рекомендуємо запросити документальне підтвердження платоспроможності до укладення договору. Приділіть достатньо уваги і вивченню пунктів про посадові обов’язки співробітників агентства.

Пам’ятайте, від вашого вибору буде залежати безпека вас, вашої родини або підлеглих, збереження майна – рішення має бути виваженим та раціональним. Не женіться за низькою ціною і завжди уважно читайте документи, надані на підпис.