Як убезпечити будинок перед літньою відпусткою?

Як убезпечити будинок перед літньою відпусткою?

З початком травня кожного року сезон квартирних крадіжок оголошується відкритим: сімейні “вилазки” на природу, відкриття морського пляжного сезону – поки городяни відпочивають і гріються на сонечку, зловмисники діють в їх квартирах і приватних будинках. Темні вікна вечорами, відсутність змін на електролічильниках, велика кількість преси в поштовій скриньці – все це наштовхує злодіїв на думки про легку здобич. Так як же вберегтися від домашньої крадіжки?

Ефект присутності

Зімітуйте свою присутність в будинку – залиште світло в одній з кімнат ввімкненим, попросіть друзів або сусідів забирати пошту і… відкривати вхідні двері. Деякі злодії натягують нитки на дверях, аби зрозуміти, чи є рух господарів квартири.

Подбайте про цінні речі

Гроші та коштовності краще віддати на зберігання близьким або охоронній агенції. Якщо такої можливості немає, то розділіть цінні речі та сховайте їх в різних місцях. Постарайтеся придумати оригінальні схованки – зливний бачок, квітковий горщик і місце під матрацом давно знайомі злодіям. В Інтернеті можна знайти безліч цікавих лайфхаків, якщо уява підводить.

Професійна охорона будинку

І всеж-таки кращий спосіб убезпечити своє майно від сторонніх зазіхань – охорона будинків професійними агенціями. Навіть сам факт наклейки “Об’єкт перебуває під охороною” створює певний психологічний тиск на зловмисників і помітно знижує бажання вторгатися на чужу територію.

Оптимальний варіант – пультова охорона будинку – комплексний технічний та фізичний захист об’єкта. Технічна складова включає в себе датчики руху, відкриття дверей і розбиття вікон, задимленості, затоплення і витоку газу. Дуже корисними виявляються і камери спостереження – очі та вуха диспетчера, що допомагають проводити моніторинг стану об’єкта в режимі реального часу. Всі датчики сигналізації підключені до центрального пульту, який в разі тривоги відправляє сигнал власникам будинку та черговому диспетчеру охоронної агенції. Після обробки сигналу на місце події вирушає група швидкого реагування (ГШР) – спеціально навчений персонал, основне завдання якого полягає в охороні вас і вашого майна.

Беззаперечна перевага співпраці з охоронними агенціями в тому, що вони несуть матеріальну відповідальність за цілісність ввіреного об’єкту – це зобов’язання має бути прописано в договорі. Охорона будинку сигналізація в “Морріган Груп” – це якісне і оперативне обслуговування 24/7, повна конфіденційність клієнта і найкраща в Києві гарантія безпеки вашого майна.