Адвокат по адміністративних справах

Контакти фізичних і юридичних осіб з представниками адміністративного апарату неминучі – ми звертаємося до ЖЕКу, податкової служби, РАГСу, отримуємо соціальні виплати або зарплату. Але це спілкування, як правило, пов’язане з паперовою тяганиною, бюрократичними процедурами, хамством чиновників та їх бездіяльністю. Самостійно врегулювати питання вдається вкрай рідко, тому адвокат по адміністративних справах в Києві просто незамінний.

Фізичні особи найчастіше стикаються з адміністративними правопорушеннями, пов’язаними з управлінням особистим транспортом, курінням або розпиванням алкогольних напоїв в не призначених для того місцях і браконьєрством. Юридичні ж особи частіше конфліктують з органами податкової служби (з питань оскарження результатів перевірок або рішень), митною службою, органами Державного архітектурного контролю та іншими.

Кожен окремий випадок вимагає глибоких знань адміністративного кодексу України та аналітичного мислення, щоб спланувати виграшну стратегію захисту чи обвинувачення. Адвокати по адміністративних справах можуть як брати участь в судових засіданнях, так і займатися оскарженням раніше винесених рішень у відповідних органах.

Як обрати хорошого адвоката в адміністративних справах?

Знайти адвоката в адміністративних справах в Києві не важко, а от пошук дійсно хорошого фахівця може забрати багато сил і часу. В першу чергу зверніть увагу на статус: всі адвокати – юристи, але не всі юристи – адвокати. Атестований фахівець з (мінімум) дворічним досвідом роботи і успішною здачею кваліфікаційного іспиту викликає набагато більше довіри, ніж просто “працівник з вищою юридичною освітою”. Тепер детальніше:

 • Не соромтеся на першій консультації запитати у свого співрозмовника про його досвід роботи і показник виграних справ. Також можна уточнити реєстраційний номер адвокатського посвідчення і перевірити його відповідність в Єдиному реєстрі адвокатів;
 • Краще, якщо ваш адвокат працює лише в цій сфері, адже адміністративне право – і без того досить велика галузь юриспруденції.
 • Обирати краще за позитивними відгуками від знайомих людей, але якщо такої можливості немає, то можна скористатися Інтернетом. Шукайте рецензії на різних міських форумах, в соціальних мережах і остерігайтеся фейків.
 • Педантичність – відмінна риса для адвоката. Якщо він перевіряє закони при оформленні документів, фіксує дії і плани на папері, послідовний і методичний в розмові – значить ви знайшли хорошого адвоката і можете йому довірити вирішення своїх проблем.

Які послуги надає адвокат по адміністративних справах?

В послуги адвоката по адміністративних справах входить широкий спектр робіт, спрямованих на захист інтересів фізичних та юридичних осіб:

 1. Консультування з адміністративного права;
 2. Аналіз справи, формування оптимальної стратегії, усунення можливих ризиків;
 3. Ведення переговорів з опонентом для “мирного” вирішення питання на досудовому етапі;
 4. Складання та збір необхідної документації для подання позовної заяви або відповіді на позов;
 5. Представництво клієнта в суді, в правоохоронних і будь-яких інших органах влади;
 6. Оперативна правова допомога клієнту, який порушив адміністративний кодекс України;
 7. Юридична допомога при відновленні водійських прав при порушенні правил дорожнього руху (ПДР);
 8. Збір доказової бази для пом’якшення покарання або оскарження винесеного рішення;
 9. Оскарження рішень і постанов органів влади, визнання їх дій та бездіяльності протизаконними.

Наші адвокати уповноважені до збору доказової бази за допомогою опитування клієнтів, отримання даних з держустанов Києва та залучення незалежних експертів. Ми зробимо все можливе, аби в найкоротші терміни відновити справедливість і захистити ваші права.

Хто такі адвокати в адміністративних справах?

В Україні думка представників влади завжди мала більший пріоритет, аніж думка простого населення. Тому самостійно довести свою правоту часом буває неможливо. Але адвокати по адміністративних справах мають особливий вплив на хід справи. Ще на досудовому етапі грамотний юрист збирає колосальний обсяг доказової бази, що допомагає не лише виграти справу в суді, але і показати опоненту серйозність намірів клієнта. Нерідко представники державних органів, усвідомлюючи свою неправоту і високий ризик програшу справи, йдуть на мирову ще до початку судових тяжб.

Адміністративні адвокати в нашій компанії – це швидка і ефективна правова допомога в конфліктах з органами влади. Дехто впевнений, що простіше заплатити штраф, але ж в такому випадку ви визнаєте свою неправоту і заохочуйте свавілля серед чиновників. Ще гірше, коли конфлікт загрожує великим матеріальним або моральним збитком, втратою водійських прав на термін від півроку і т.д..

Ми гарантуємо комплексний підхід до справи: глибоку оцінку перспектив і ризиків, збір достатньої кількості доказів правоти клієнта, грамотне оформлення документації та відповідальність за результат.

Ціна за послуги адвоката в адміністративних справах

Ми надаємо найширший спектр юридичних послуг в Києві. До штату компанії входять кращі адвокати з різних сфер юриспруденції. Щодня ми разом працюємо на благо клієнтів – захищаємо їх інтереси, відстоюємо права, оскаржуємо незаконні дії або бездіяльності з боку управлінців.

Кожен клієнт приходить до нас з унікальною ситуацією, яка має свою передісторію, фактори ризику і перспективи. З огляду на це на послуги адвоката в адміністративних справах ціна розраховується в індивідуальному порядку.

Щоб зрозуміти, чи влаштовує вас цінова політика компанії, зателефонуйте нам або залиште контактний номер телефону для зворотного зв’язку. Наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей питання і назве приблизну вартість послуг.

Остаточна вартість ведення справи буде обговорена на консультації, після уточнення всіх деталей. Ціна може бути як нижче, так і вище орієнтовної і залежить від складності справи та обсягу роботи.

Ми не будемо гарантувати 100% виграш справи або рекордно низькі ціни на послуги, але покажемо вам, наскільки ефективною може бути юридична допомога у вирішенні проблем. Оперативність дій, відповідальність за результат і великий досвід у сфері адміністративного права роблять нас найкращими.