Адвокат по господарських справах

Під господарською діяльністю розуміють виробництво товарів або надання послуг, що мають певну вартість. Відповідно, суб’єкти господарювання – це юридичні особи, комерційні і некомерційні організації. Конфліктні ситуації в процесі їх роботи можуть виникати зі:

 1. споживачами;
 2. органами держвлади та місцевого самоврядування, що мають відповідну компетенцію;
 3. особами, які виконують організаційну або керівну функцію для даного суб’єкта.

Всі конфлікти можуть бути врегульовані на досудовому або судовому етапі. Як правило, це залежить не лише від складності ситуації, але і від компетенції правозахисників обох сторін. Адвокат по господарських спорах забезпечить комплексний юридичний супровід справи від подачі позовної заяви (або відповіді на неї) до контролю за виконанням рішення суду.

Широка практика наших юристів показує, що не всі випадки розглядаються в господарських судах, деякі з них вимагають розгляду в адміністративному суді. Ми забезпечимо якісний правовий захист підприємців і юридичних осіб у будь-якій інстанції.

Як обрати хорошого адвоката у господарських справах?

Як і де знайти адвоката у господарських справах, що бездоганно знає свою справу і вміє швидко заглиблюватись в суть проблеми? Завдання не з легких, адже юрист сьогодні – одна з найпопулярніших професій в Києві.

 • Прислухайтеся до порад знайомих, а ще краще, якщо вони теж адвокати. Сформувати враження про фахівця з огляду на рекламу або портфоліо в Інтернеті складно, а ось реальні відгуки точно допоможуть звузити коло претендентів.
 • Зверніть увагу на манеру мовлення та поведінки. Грамотно поставлене мовлення – запорука успіху адвоката на перемовинах і в суді, адже саме ця людина буде представляти ваші інтереси. Під час консультації дайте собі відповідь на питання: “Чи вірю я йому / їй?”. Адвокат повинен бути не лише грамотним, а й переконливим.
 • Якщо об’єктивно ваша справа складна, то звертайтеся в юридичну компанію – там працює група адвокатів з різними кваліфікаціями, тому будь-які юридичні проблеми вашого бізнесу будуть оперативно та ефективно усунені. До того ж, ви можете не боятись того, що адвокат захворіє або за яких-небудь інших обставин в один момент не зможе працювати. У адвокатських бюро швидко знаходять гідну заміну фахівця і вводять нового юриста в курс всіх поточних справ.

Які послуги надає адвокат у господарських справах?

У нашій компанії адвокат у господарських справах надасть широкий спектр послуг для досудового врегулювання питання і судового розгляду:

 • Усна та письмова юридична консультація;
 • Аналіз справи і поданих документів;
 • Оцінка перспектив та ризиків справи: чи можливо врегулювати конфлікт на досудовому етапі, яку стратегію ведення справи в суді вибрати;
 • Представництво на перемовинах з опонентом;
 • Складання мирової угоди, внесення корективів до вже чинної;
 • Оформлення позову та відповіді на нього (підготовка відкликання, клопотань і скарг);
 • Збір доказової бази;
 • Пошук та опитування свідків у справі;
 • Представництво в залі суду;

Юридичний аналіз справи та намірів клієнта дуже важливі, тому що до моменту подачі позову ще є можливість зміни його предмет або підстави. Не завжди клієнти правильно розставляють пріоритети, деякі менш важливі аспекти можуть мати більшу ймовірність виграшу справи і їх застосування є більш обґрунтованим. Під час консультації також можна скорегувати й обсяг позовних вимог.

Наші адвокати працюють зі справами судів всіх інстанцій. Тобто, ми беремося як за первинні позови, так і за виправлення неякісної роботи попередників в касаційному та апеляційному судах. Після винесення судового рішення ми проконтролюємо повноту його виконання.

Адвокат по господарських справах в нашій компанії також надасть послугу супроводу зовнішньоекономічної діяльності компанії – допомога в складанні контрактів і договорів, ведення перемовин з партнерами, контроль за своєчасним та чітким виконанням умов, спілкування з митною та податковою службою.

Хто такі адвокати у господарських справах?

Адвокат по господарських справах Київ в нашому адвокатському бюро – це:

 • кращі фахівці столиці з великим багажем практики і глибокими знаннями не лише Господарського кодексу України, але ще й адміністративного. Завдяки цьому їх відсоток успішних справ значно перевищує середній показник по Україні;
 • надійний правовий захист підприємців і юридичних осіб в будь-якому аспекті господарського права, будь то рядові консультації чи рішення складних конфліктів з органами влади, підрядниками та клієнтами;
 • юридична допомога у стягненні заборгованостей, штрафів за невиконання та порушення умов договору, контроль за приведенням в дію рішень суду.

Ми добре знаємо, що потрібно бізнесу і готові надати комплексну юридичну підтримку на будь-якій стадії конфлікту. Кожен день важливий для розвитку компанії – простої, неякісно надані послуги, суперечки з митними та податковими органами неодмінно призведуть до збитків. Юридичний аутсорсинг – це ваше страхування від непередбачених наслідків конфліктів і спорів у сфері господарського права.

До вашої компанії буде прикріплений персональний адвокат з господарських питань – крім контролю за правомірністю дій всередині компанії він буде оперативно вирішувати зовнішні конфлікти.

Ціна за послуги адвоката у господарських справах

На послуги адвоката у господарських справах ціна формується для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Залежить вона від кількох факторів:

 • Обсяг справи: консультація, досудове врегулювання питання або судове, кількість засідань, потреба в зборі додаткової доказової бази;
 • Кількість виїзних консультацій в межах міста та поза ними;
 • Складність справи: перспективи і ризики, суд первинний чи касаційний / апеляційний;
 • Необхідність залучення сторонніх експертів компанії, юристів інших профілів.

Ми прихильники прозорої політики ціноутворення, тому надаємо клієнтам чітке розуміння того, за що вони платять. Ви в будь-який момент можете запросити звіт про виконану роботу в зручній для вас формі.

Дізнатися приблизну вартість послуг можна в телефонному режимі, зателефонувавши нам або залишивши контактні дані для зворотного зв’язку. Остаточна ціна може бути скоригована в інтересах обох сторін адвокатом після вступної консультації.

Ми не кидаємося гучними рекламними слоганами “дешево” і “гаряча пропозиція”, але обіцяємо чесну і кропітку працю, що повністю виправдовує свою ціну.