Адвокат по іпотечних справах

Іпотека свого часу стала справжнім порятунком для багатьох молодих сімей – без багаторічних накопичень люди змогли придбати своє власне житло. Але чи так все безхмарно насправді і чому іпотечний кредит все частіше піддається іронії?

Практика показує, що банки не дуже лояльні до клієнтів, які прострочили кілька платежів – повідомлення, дзвінки і наполегливі вимоги з часом змінюються на позовні заяви в суд про припинення кредитного договору, визнання його недійсним, стягнення заборгованості з клієнта аж до виселення з придбаного на ” іпотечні “гроші житла і зняття з реєстрації. Допомогти в таких випадках зможе тільки адвокат по іпотеці.

Як саме? У більшості випадків банки перевищують свої повноваження в надії на юридичну неграмотність клієнта. Навіть при недотриманні деяких умов договору за вами залишаються певні права, порушувати які банк не має права. Таким чином, можна оскаржити і скасувати неправомірні дії з боку кредитора.

Якщо ви тільки плануєте взяти іпотечний кредит, то краще перестрахувати себе і замовити послуги адвоката по іпотечних справах для перевірки договору з банком на наявність спірних пунктів до моменту його укладення.

Де і як знайти хорошого іпотечного адвоката?

Не секрет, що юридична сфера досить прибуткова, тому охочих поживитися на проблемах населення величезна маса. Причому саме поживитися, а не вирішити проблеми. Щоб знайти адвоката по іпотеці та разом з ним виграти справу, варто дотримуватися кількох критеріїв вибору:

 1. Наявність посвідчення адвоката – обов’язкова умова. Не всі юристи є адвокатами, адже для цього потрібно мати досвід роботи не менше 2 років і пройти жорсткий кваліфікаційний іспит.
 2. Досвід роботи і відсоток позитивних результатів у справах, подібних до вашої – про це можна прямо, без сорому запитати вашого адвоката на першій же консультації. Адже ви будете сплачувати його послуги, а значить маєте право знати, на що він здатний. З великого переліку “досягнень” виберіть декілька найбільш близьких до вашої проблеми і перевірте на справжність за допомогою Інтернету;
 3. Позитивні відгуки про роботу цього фахівця в подібних справах від реальних людей, а ще краще – від знайомих;
 4. Манера спілкування хорошого юриста: в міру стриманий і статечний – не обіцяє з порога виграти справу, а методично вивчає справу; педантичний – при складанні документів звіряється з законами і наявністю їх оновлень.

Які послуги надає адвокат за іпотечними справами?

Всі судові справи, пов’язані із заборгованостями по іпотечних кредитах і нерухомим майном, під свою юрисдикцію беруть адвокати по іпотечних справах. Такі фахівці з нашої компанії допоможуть вам швидко і найменш “болісно” вирішити гострі питання великих грошових штрафів і позбавлення житла. Ми забезпечимо:

 • Захист ваших прав власності;
 • Юридичну аналітику адекватності кредитного договору;
 • Коригування умов договору при переговорах з представниками банку на досудовому етапі;
 • Апеляцію рішень суду з приводу позбавлення вас права власності на нерухоме майно, узяте в іпотечний кредит;
 • Зміна статусу права власності в судовому порядку у зв’язку з новими обставинами;
 • Припинення публічних торгів з реалізації вашого нерухомого майна внаслідок прострочення по іпотеці;
 • Аналіз реальної вартості іпотечного житла, оспорювання заниженої вартості.

Під час досудового та судового розгляду з банком наші адвокати по іпотечних справах будуть супроводжувати вас на всіх переговорах, проаналізують вже укладені і пропоновані (нові) договори, будуть представляти ваші інтереси в суді, оскаржувати попередні рішення і відстоювати справедливість усіма можливими способами в рамках правового поля .

Перед укладенням договору про іпотечний кредит ми проаналізуємо його на наявність “підводних каменів”, які в майбутньому можуть спровокувати проблеми зі збереженням права власності на нерухомість.

Хто такі адвокати за іпотечними справами?

В першу чергу – це порятунок для вашого нерухомого майна. Адвокат по іпотеці з нашої компанії зробить все можливе, аби клієнт не втратив права користування іпотекою, навіть якщо він не в змозі виплатити її повністю. Ми давно в цій справі, знаємо всі тонкощі спілкування з представниками банків і слабкі місця системи.

Не варто зволікати, якщо ви розумієте, що більше не в змозі виплачувати божевільні щомісячні внески – вирушайте до нас на консультацію. Наші юристи проаналізують перспективи справи з огляду на умови договору і специфіки роботи саме вашого кредитора, складуть оптимальну стратегію поведінки в даній ситуації і прорахують дії кредитора на кілька кроків вперед.

Пам’ятайте, що своєчасне звернення до грамотного іпотечного адвокату – запорука успішного результату справи і збереження нерухомого майна.

Кожен банк має великий штат юристів, головна мета яких – отримати з позичальника гроші через суд. Без правової допомоги ефективно протистояти їм неможливо. Тому спроби самостійно залагодити конфлікт в більшості випадків закінчуються нищівним результатом – конфіскацією нерухомості і застави.

Ціна за послуги адвоката по іпотеці

Ми не будемо заманювати вас рекордно низькими цінами і на 100% успішним результатом, адже це не чесно. Замість цього ми гарантуємо повну віддачу рішенню вашої проблеми справжніх професіоналів з високим відсотком виграних справ.

Чому високим, а не 100%? В силу кризової ситуації і менталітету українці не часто звертаються за кваліфікованою юридичною допомогою. Затягування конфлікту з банком загрожує плачевними наслідками – втратою права власності на нерухомість, взяту в іпотеку. Чим далі зайшов конфлікт з банком, тим складніше адвоката вирішити його “мирним” шляхом.

Ми розуміємо, що та частина населення, яка більше не в змозі виплачувати регулярні кредитні внески, буде зазнавати труднощів і в оплаті послуг юриста. Тому в нашій компанії на послуги адвоката по іпотечних справах ціна більш ніж лояльна і встановлюється в індивідуальному порядку, оскільки вона безпосередньо залежить від складності справи та обсягу робіт. Розрахувати вартість юридичних послуг для вирішення вашої проблеми можуть наші менеджери в телефонному режимі – зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок.