Адвокат по сімейних справах

Українські сім’ї все активніше переймають закордонний досвід укладення контракту з юристом, який протягом довгих років допомагає у вирішенні сімейних конфліктів. Адвокат по сімейних справах не обмежується юридичними консультаціями – для успішної та плідної співпраці він повинен володіти основами психології, бути уважним і чуйним. Адже саме ця людина буде знати те, що клієнт не може розповісти навіть найближчим людям.

У випадках, коли судового розгляду не уникнути – шлюборозлучний процес або розділ майна – він проконсультує з приводу всіх питань, що Вас цікавлять, допоможе прискорити процес в рамках правового поля і зменшити стрес, пов’язаний із судом.

Вагома перевага послуги адвоката по сімейних справах у тому, що часом він може усунути конфлікти на досудовому етапі – допомогти знайти оптимальне для обох сторін рішення і укласти “мирний договір”. Це значно знімає напругу в сім’ї, особливо, якщо в ній є діти.

Як обрати сімейного адвоката і де знайти хорошого?

Виникла ситуація, коли Вам потрібен захист або представництво інтересів в суді? Безперечно, варто довірити це професіоналам і не намагатися захищати себе самому, навіть якщо впевнені у власній правоті на 100%. Адже Законодавство України не обділене підводними каменями та нюансами, знання яких приходить до юриста з досвідом.

Як зрозуміти, що адвокат у сімейних справах дійсно хороший у своїй справі?

Адвокати по сімейних справах не обов’язково повинні мати дорогі дизайнерські костюми, бути з сигарою в руках і цитатами Плевако в розмові, хоча це і можна назвати перевагою.

 • Акуратність і грамотність – в мові, складанні та зберіганні документів, веденні справ в цілому. Якщо Ви помітили неорганізованість або недбалість у важливих питаннях, не варто довіряти справу такому фахівцю.
 • Освіта і досвід. Якщо перше зовсім не показник успішності, навіть у випадках, коли диплом був отриманий в престижному вузі Європи, то досвід неймовірно важливий. Поцікавтеся, скільки справ провів адвокат, скільки з них схожі з Вашою і який відсоток успішності.
 • Дуже важливо, щоб адвокат мав вузьку спеціалізацію, у Вашому випадку – сімейну. Широкопрофільні фахівці, як правило, менш ефективні.
 • Не чекайте золотих гір. Хороший адвокат спочатку уважно вивчить справу, уточнить деталі, а потім вже розповість про ризики і перспективи, і, спираючись на це, роз’яснить свою стратегію.

Перша консультація адвоката по сімейних справах в нашій компанії безкоштовна. Під час неї Ви зможете не тільки розповісти про ситуацію, що склалася і отримати корисну пораду, але і дізнатися побільше про свого майбутнього представника.

Які послуги надає сімейний адвокат?

Існує думка, що такі адвокати займаються лише шлюборозлучними процесами, але це далеко не так. Згідно з сімейним кодексом України, вони спеціалізуються на всіх юридичних питаннях, пов’язаних із сім’єю:

 • захист, обмеження або позбавлення батьківських прав;
 • встановлення або оспорювання батьківства;
 • встановлення правил і усунення перешкод у спілкуванні з дітьми після розлучення;
 • дозвіл на виїзд дитини за кордон з одним з батьків;
 • шлюборозлучні процеси;
 • розподіл майна;
 • складання шлюбних контрактів.

Це не повний спектр послуг, які надає адвокат по сімейних справах в Києві. Адвокатський штат нашої компанії складається з висококласних досвідчених фахівців, які допоможуть з мінімальним збитком і стресом вирішити сімейні конфлікти і, за можливості, усунути їх на досудовому етапі.