Адвокат по спадкових справах

Спадкові справи займають цілий сектор цивільного кодексу і вважаються однією з найважчих галузей юриспруденції. Успішний адвокат по спадкових справах повинен не тільки добре орієнтуватися в законодавстві, а й вміти залагоджувати конфлікти мирно, на досудовій стадії. У суді спадкові справи становлять суперечки про недійсність заповітів, розділ майна в порядку спадкування між усіма спадкоємцями, справи, пов’язані з пропуском встановленого законом терміну прийняття майна у спадок і близькі до цих питання.

При появі конфліктних ситуацій або тенденцій до них варто відразу звернутися до фахівця. Отримана вчасно юридична допомога, навіть якщо це проста усна консультація, може зберегти ваше спадщину і відновити справедливість.

Повноваження адвоката по спадкових спорах не обмежуються участю в судових позовах. Ви можете запросити адвоката супроводжувати вас під час візиту до нотаріуса для оформлення прав на спадщину – освічений та допитливий до дрібниць фахівець точно не пропустить жодної важливої ​​деталі при оформленні паперів.

Як обрати хорошого адвоката по спадкових справах?

При виборі адвоката варто звертати увагу не на медійне обличчя і “престижний” прайс, а на досвід, уважність до деталей і самого клієнта.

  • Компетентність у своїй галузі. Хороший адвокат по спадкових справах в Києві має високе робоче навантаження, тому спеціалізується на вузькому напрямку юриспруденції. Така практика дозволяє адвокату поступово поглиблювати знання і накопичувати багаж досвіду у вирішенні різних видів спадкових конфліктів.
  • Досвід ведення аналогічних вашій справ і відсоток позитивних результатів – це той блок портфоліо юриста, який легко перевірити в режимі онлайн за допомогою сайтів судів. Не менш корисними будуть відгуки близьких або авторитетних для вас людей. Не соромтеся цікавитися кар’єрними успіхами свого адвоката, адже запорука плідної співпраці – довіра. Вам потрібен такий фахівець, на якого можна покластися, довірити йому найпотаємніше та разом знайти вихід з важкої ситуації.

Ми розуміємо, наскільки складним буває вибір серед різноманіття адвокатів і юридичних фірм. Всі адвокати по спадкових справах, що практикують у нашому бюро, акредитовані відповідно до вимог законодавства України, зареєстровані в єдиному реєстрі адвокатів і, що найважливіше, готові заглибитися в суть вашої проблеми, швидко і ефективно вирішити її.

Які послуги надає адвокат по спадкових справах в Києві?

Глибокі пізнання своєї галузі та насичена практика дозволяють нашим адвокатам легко орієнтуватися в питаннях правонаступництва майна покійних родичів як в порядку черги, так і за заповітом. До переліку послуг входить:

  • оформлення спадщини через нотаріуса, якщо терміни не були пропущені і немає конфлікту інтересів між клієнтом та іншими спадкоємцями. У таких випадках справа не займає багато часу, основна функція адвоката по спадкових спорах – дотримання всіх нюансів оформлення документації, щоб оскаржити вступ в спадок не було можливо;
  • правова допомога в судових розглядах з приводу спадщини – спектр послуг широкий і включає всі необхідні дії для правомірного захисту прав та інтересів клієнта;
  • юридична допомога в процедурі прийняття спадщини після закінчення відведеного законом терміну.

Ми пропонуємо своїм клієнтам кваліфіковану правову допомогу як консультативного характеру, так і в форматі повного юридичного супроводу. Оптимальний варіант – впровадження адвоката з самого початку справи, але ми також можемо запропонувати співробітництво на будь-якому етапі діловодства. Багатий досвід фахівців і глибокі пізнання законодавчої бази надають можливість швидко включитися в процес і знайти максимально ефективне рішення проблеми.

Хто такі адвокати по спадкових справах?

Найменш “болісний” варіант розвитку подій – вступ у спадщину мирним шляхом. Відбувається це у нотаріуса, але для душевного спокою щодо правомірності оформлення документів краще запросити профільного адвоката.

Оптимальний шлях розвитку подій без суду – це рідкість. Якщо є конфлікти між учасниками справи, родинний зв’язок зі спадкодавцем одного з них не доведена, документи покійного були оформлені неналежним чином або пропущені терміни вступу в спадщину, – судового розгляду, швидше за все, не минути.

Спадкові спори переносяться людьми особливо болісно, ​​адже, як правило, вони виникають всередині сім’ї. Ситуація, коли близькі люди конфліктують через майно покійного родича, обтяжує і може призвести до морального виснаження.

Уникнути психологічного навантаження під час переговорів і судових процесів допоможуть адвокати по спадкових спорах. Такі фахівці забезпечать повний правовий супровід протягом усієї справи. Збір і складання пакету документів для судового позову або відповіді на нього, розробка найбільш перспективної стратегії захисту інтересів клієнта, виведення справи у вигідну для вас площину і переговори з опонентами або їх представниками стануть його прямими обов’язками.

Ціна за послуги адвоката по спадкових спорах

Кожен окремий випадок унікальний, тому на послуги адвоката у спадкових справах ціна в нашій компанії формується індивідуально. Розрахувати вартість юридичної допомоги у вашій справі можуть наші менеджери в телефонному режимі.

Ми прихильники прозорої системи ціноутворення, тому гарантуємо, що вартість послуг наших адвокатів буде демократичною і влаштує обидві сторони. На формування цін впливає кількість годин роботи юриста, необхідність залучення сторонніх експертів, виїзні консультації і переговори (наприклад, досудове врегулювання питання або правовий супровід у нотаріуса) і інше.

Кризова ситуація в країні за останні роки дещо змінила ставлення компаній до формування прайса на послуги, більшість фахівців оголошують вартість послуг лише після поверхневого ознайомлення зі справою. Ми не рекомендуємо звертатися в юридичні контори, які на першій зустрічі з клієнтом обіцяють 100% успіх і “рекордно низькі ціни”. Кожна справа індивідуальна і може виявитися особливо складною, від чого і навантаження на адвоката буде вище, а зважаючи на це – і оплата його праці.