Адвокат по судових справах

Суд – найдієвіший спосіб відновлення справедливості, адже перед законом і судом усі рівні. Але чи всі знають, як правильно цим користуватися?

Написати позовну заяву позивач, без сумніву, може і сам, а от якісно і грамотно зробити це може лише адвокат по судових справах. Правильно складена позовна заява – ключ до успіху. Адже суд враховує не емоційний стан позивача, а саме документацію і докази по справі.

Не менш важливі послуги адвоката і для сторони відповідача. Це ефективний захист прав та інтересів як фізичних, так і юридичних осіб в аспекті публічно-правових відносин.

Судовий процес, як правило, забирає в обох сторін багато часу, моральних сил і ресурсів. Замість того, щоб самостійно розбиратися в тернистому законодавстві, довіртеся професіоналам. Послуги адвоката по судових справах передбачають можливість повної передачі вашої справи до рук фахівців. Складання документації, робота зі свідками, представництво ваших інтересів у суді або правова підтримка, якщо ви захочете особисто бути присутнім на засіданнях. Юристи нашої компанії мають велику практику як в судах загальної юрисдикції, так і в спеціалізованих.

Як обрати адвоката по судових справах?

Судові тяжби вимагають від адвоката особливих навичок: бездоганне знання законодавства, вміння швидко орієнтуватися в стресових ситуаціях і приводити правильні аргументи у відповідь на підступні запитання. При виборі захисника або представника своїх інтересів, враховуйте:

 • Досвід у подібних справах і відсоток виграшів – це ті показники, які повинні стати фундаментом для вашого рішення. Не варто забувати про недоброчесних фахівців, у яких портфоліо ніяк не можна порівнювати з реальністю. Не полінуйтеся перевірити кілька пунктів списку на сайтах судів: чи дійсно була така справа і чи брав у ній участь саме цей адвокат?
 • Адвокат по судових справах обов’язково повинен перебувати в Єдиному реєстрі адвокатів України і мати документальне підтвердження своєї компетенції.
 • Про професіоналізм вашого представника можна судити вже з першої зустрічі. Якщо з порога вам провіщають перемогу, навіть не ознайомившись зі справою, то швидше за все фахівець не надто серйозно ставиться до своєї роботи. Перш ніж давати прогноз, адвокат по судових справах повинен ознайомитися з деталями і матеріалами у справі, вислухати вашу версію того, що відбувається.
 • Відгуки – один з найбільш ефективних методів вибору фахівця. Обов’язково враховуйте специфіку і складність справ, в яких брав участь ваш адвокат. Спирайтесь на думку тільки знайомих людей або тих, хто є авторитетом.

Які послуги надає адвокат по судових справах?

Діяльність адвокатів цього напрямку поширюється на досудове врегулювання конфліктів і судові процеси в сфері корпоративних і трудових, податкових та господарських спорів, кримінальних і сімейних справ, виконання рішень суду, стягнення завданих збитків та деяких інших питань. Ефективність послуги адвоката по судових справах залежить від його знань законодавства України та умінь застосувати їх на практиці.

 • У процесі підготовки до справи адвокати займаються збором доказової бази, пошуком і опитуванням свідків, розробкою тактики представництва інтересів і захисту прав клієнта.
 • Як досвідчені фахівці, ми визначимо, чи варто переносити рішення даного конфлікту на судовий розгляд. Прогалини в законодавстві іноді призводять до неможливості виграшу справи, тоді доводиться вирішувати конфлікт мирним шляхом. У таких випадках ми пропонуємо ведення переговорів від вашого імені з опонентом і її представниками, складання претензій та скарг, укладення мирової угоди.
 • У випадках, коли досудове врегулювання питання неможливо, ми пропонуємо правову допомогу та представництво інтересів клієнта в суді.

Хто такі адвокати по судових справах?

Судові адвокати в нашій компанії – група висококваліфікованих фахівців з величезним багажем судової практики і бажанням розвиватися. Якщо ви потрапили у конфліктну ситуацію, з якої не бачите виходу, то рекомендуємо знайти адвоката у судових справах. Ця людина допоможе відновити справедливість, довести вашу невинуватість (якщо ви відповідач), знайти і покарати винних.

Наші фахівці використовують перевірені на практиці методики ведення судових справ, розробляють і успішно впроваджують нові техніки ведення переговорів, захисту і звинувачення в суді.

Кожен випадок унікальний і ми розуміємо це, тому всі схеми роботи видозмінюються і пристосовуються під клієнта та його потреби. Ми гарантуємо досягнення кращого з можливих результатів.

Адвокати по судових справах в нашій компанії – це:

 • глибокий аналіз справи та всіх матеріалів по ній;
 • знання закону, грамотне складання заяв, клопотань, договорів, претензій і інших документів;
 • формування правильної правової позиції в суді;
 • оскарження дій або бездіяльності держвиконавців;
 • юридична допомога у виконанні рішення суду.

Ціна за послуги адвоката у судових справах

Судові справи охоплюють кілька напрямків юриспруденції, включно з господарськими, цивільними і кримінальними процесами. Кожна справа унікальна, вимагає певної кількості годин роботи юриста для вивчення матеріалів справи, формування тактики захисту чи обвинувачення, складання процесуально-правових документів і т.д..

Саме тому на послуги адвоката у судових справах ціна в нашій компанії формується індивідуально для кожного клієнта. Ми прихильники прозорого ціноутворення – клієнт повинен розуміти, за що він платить. Цінова політика нашої компанії вибудувана таким чином, щоб співпраця була комфортною для обох сторін.

Ми не кидаємося гучними фразами “дешево” і “100% позитивний результат” тому що не з чуток знаємо про складнощі вирішення конфліктів в межах правового поля українського законодавства. Нерідкі випадки, коли клієнти з власної неуважності або недосвідченості припускались серйозних помилок на початку діловодства і виправити їх було досить складно.

Докладний розрахунок вартості послуг ви можете отримати зателефонувавши нам або залишивши контактні дані для зворотного зв’язку.