Адвокат по трудовому праву

Практично скрізь в Україні зустрічається порушення трудового права – це ненормований робочий день, відсутність вихідних, не прописані в трудовому договорі штрафи, збільшення тривалості робочого дня / тижня без індексації заробітної плати, відсутність соціального пакета де-факто. Список величезний і практично кожен з нас хоч раз зіштовхувався з такими проблемами.

Інша справа – проти несправедливості з боку правління компаній наш народ виступає вкрай рідко. Одні керуються страхом втратити хоч якусь роботу, інші – не вірять в можливість все змінити.

Укладаються трудові договори, до яких, здавалося б, не підкопаєшся. Але це лише на перший погляд – грамотний адвокат по трудовому праву зможе знайти в документі лазівки та оскаржити неналежні пункти.

Нормативами КЗпП регламентуються всі правовідносини між керівниками та підлеглими. У разі виникнення конфліктних ситуацій обидві сторони мають право на подачу судового позову. Більш-менш усталені на ринку компанії можуть собі дозволити відділ юристів або хоча б абонентське обслуговування в юридичних фірмах. У таких випадках над відповіддю на ваш позов буде працювати ціла команда юристів. Дуже важливо знайти хорошого фахівця, який зможе гідно відстояти ваші права і домогтися справедливості в суді першої інстанції.

Як обрати хорошого трудового адвоката?

Тільки зіштовхнувшись з проблемним роботодавцем починаєш замислюватися, яким же має бути трудовий адвокат.

Перше і найважливіше – репутація. Медійні особи зі стабільно високим прайсом не завжди такі хороші, як про них говорять в рекламі. Точніше, не у всіх напрямках юриспруденції. Адвоката краще обирати за рекомендаціями знайомих. Не зайвим буде попросити у свого нового юриста портфоліо з інформацією про ведення подібних справ та їх результати. Перевірити дані можна на сайтах судів.

Друга порада – краще віддавати перевагу юридичним компаніям. Адвокати, що практикують самостійно, як правило, працюють відразу в 5-6 галузях права. Це пов’язано з мізерною клієнтською базою та великим прагненням розвивати свій бізнес, але про успішність таких фахівців можна тільки здогадуватися. В юридичних компаніях підхід до роботи зовсім інший – штат фахівців зібраний з кращих адвокатів кожного напряму юриспруденції, вони не займаються пошуком клієнтів, а значить, всі сили віддають веденню справ та саморозвитку.

І останнє, з обережністю ставитеся до фахівців, які з порога або ще під час запису на першу консультацію обіцяють 100% успіх. Для розуміння перспектив справи потрібно оцінити не тільки вашу версію історії, а й документи, на які доведеться спиратися в суді.

Які послуги надає адвокат по трудових спорах?

Багаторічний досвід ведення трудових спорів нашою компанією дозволив накопичити величезний пул корисних знань, які сьогодні успішно застосовує наш адвокат з трудових спорів Київ. Незалежно від того, роботодавець ви чи працівник, ми забезпечимо ефективний захист ваших інтересів в суді:

 • Письмові та усні консультації по трудовому праву та конфліктах у цій сфері;
 • Глибокий аналіз документів з наданням юридичного висновку;
 • Грамотне складання юридично значущих документів, внесення корективів у чинні колективні та трудові договори, звіти, внутрішні статути і т.д.;
 • Якщо клієнтом є працівник, то ми допоможемо у складанні заяв, претензій, скарг та позовів;
 • Юридичний супровід компанії, контроль правомірності дій представників контролюючих органів при перевірках;
 • Представництво компанії в державних організаціях, судах;
 • Стягнення з роботодавця невиплаченої заробітної плати на користь співробітника;
 • Оскарження незаконного звільнення;
 • Захист прав працівника при недотриманні роботодавцем умов договору та / або КЗпП;
 • Стягнення з роботодавця моральної шкоди;
 • Стягнення компенсацій у випадку втрати працездатності на робочому місці.

Хто такі адвокати по трудовому праву?

Навіть самі заплутані і складні трудові суперечки адвокат з нашої компанії зможе вирішити з максимальною вигодою для клієнта. Цьому сприяють багаторічний досвід роботи, досконале знання трудового права, вміння знаходити неординарні рішення проблем і спільну мову з опонентом.

З нами ви можете не турбуватися про результат і витрачені на послуги адвоката гроші – законодавство України передбачає стягнення судових витрат зі сторони, що програла, і оплата праці адвоката входить в цю суму.

Ми завжди на зв’язку, оперативно та ефективно реагуємо на поставлені завдання. Наша мета – досягнення найкращого з можливих результатів. Ми завжди тверезо оцінюємо ситуацію і надаємо клієнту чесну інформацію про перспективи та ризики справи.

Працюємо як на території нашого офісу, так і з виїздом за запитом клієнта. Також можливі віддалені консультації по трудовому праву і ведення справи на відстані.

Досудові переговори з нашим адвокатом – це великий шанс на укладення мирової угоди, що задовольнить інтереси обох сторін.

Представництво в суді нашими адвокатами – це надійність та спокій для клієнта. Ми беремо на себе всі турботи, оформляємо і подаємо документи, відстоюємо інтереси клієнта та займаємо активну правову позицію.

Ціна за послуги адвоката по трудовому праву

Трудовий адвокат поєднує в собі захисника прав та інтересів як роботодавців, так і працівників. З огляду на це і ціна його послуг у вирішенні однієї і тієї ж ситуації може бути різною. На вартість роботи впливає:

 • Масштабність справи – позов від одного співробітника чи колективний;
 • Повнота наданої доказової бази, необхідність додаткового збору документів, залучення незалежних експертів;
 • Кількість досудових переговорів, складання або внесення корективів до мирової угоди;
 • Кількість судових засідань;
 • Виправлення роботи попереднього адвоката – ведення справи в апеляційному чи касаційному суді.

Вартість юридичної допомоги для кожного клієнта розраховується в індивідуальному порядку. Для отримання інформації про орієнтовну ціну обслуговування телефонуйте нам або залиште заявку на зворотний зв’язок. Наші менеджери назвуть ціну після уточнення деталей.

Остаточна вартість може бути скоригована під час першої консультації з трудовим адвокатом. Це може бути продиктовано як появою нових деталей справи, наприклад, проблем з доказовою базою, так і матеріальним становищем клієнта.