Адвокат по цивільних справах

Цивільні спори зустрічаються в повсякденному житті найчастіше, до них відносяться практично всі види правовідносин: неформальний (фактичний) і офіційний шлюб, трудові відносини, спадкові, укладення різних договорів і т.д.. Будь-який вид цивільно-правових дій може призвести до конфліктної ситуації, мирно вирішити яку буває важко, а часом і зовсім неможливо. Причиною тому є недолік знань юридичної сфери та досвіду ефективного вирішення таких проблем.

У таких ситуаціях адвокат по цивільних справах незамінний. Він допоможе уникнути марної трати грошей, часу і нервів – візьме рішення ваших проблем у свої руки. Цивільне законодавство в Україні складне і частково заплутане: безліч нормативів регулюють всі сфери життя українця, заплутатися в них середньостатистичному громадянину без знань юриспруденції легко. З огляду на це, без допомоги адвоката люди не можуть правильно сформулювати правову позицію в конфлікті, визначити стратегію захисту своїх прав та інтересів.

Якщо вас затопили сусіди, хороший знайомий припинив виходити на зв’язок і не хоче повертати гроші, взяті в борг або бригада підрядників неякісно зробила ремонт, не впадайте у відчай – адвокати у цивільних справах з нашого бюро допоможуть розв’язати конфлікт швидко і ефективно.

Як вибрати хорошого адвоката у цивільних справах в Києві?

Сфера надання юридичних послуг стрімко розширюється, але як не заплутатися в різноманітності фірм і адвокатів? В першу чергу оцініть складність ситуації, що склалася, і обирайте фахівця з огляду на це. Якщо питання полягає в прийнятті спадщини або підтвердженні юридичного факту, то не варто шукати адвоката з багаторічним досвідом і відповідною оплатою, адже такі справи, як правило, безпрограшні і юридична допомога потрібна лише при складанні заяв. У спірних питаннях, де вам може знадобитися стратегія ведення справи і захист інтересів в суді, зверніть увагу на:

 • Компетентність. Консультація адвоката у цивільних справах повинна починатися з докладного вивчення питання, документації і аналізу перспектив справи. Якщо Вам з порога обіцяють 100% успіх у складній справі, то варто замислитись про рівень професіоналізму такого фахівця.
 • Наявність посвідчення адвоката. Адже всі адвокати – юристи, але не всі юристи – адвокати. Отриманню цього статусу передує жорсткий іспит, що вимагає високої кваліфікації фахівця.
 • Відгуки про фахівця від реальних людей, а ще краще – ваших знайомих. При цьому варто робити поправку на складність справ, про які залишений відгук.
 • Досвід і відсоток успішних справ. На сайтах судів можна перевірити “портфоліо” адвоката і зрозуміти, чи чесний він з вами.

Які послуги надає адвокат у цивільних справах?

Перш ніж звертатися до суду, варто поговорити з юристом з приводу перспектив справи і можливих ризиків. Консультація адвоката у цивільних справах включає:

 • аналіз обставин проблеми і документації;
 • розробку оптимальної правової позиції і способів досудового врегулювання спору;
 • пояснення клієнту можливих ризиків і причин програшу справи;
 • участь у досудових переговорах;
 • складання юридичного висновку в будь-якій формі.

Після закінчення консультації клієнт може укласти з адвокатом договір про надання послуг:

 • складання заяви для позову або відповіді на позов;
 • представлення інтересів клієнта в суді;
 • правовий супровід всієї справи або окремих етапів.

Допомога адвоката у цивільних справах буде корисна в рішенні:

 • житлових конфліктів, коли не всі прописані в квартирі люди оплачують рахунки;
 • розвинувся конфлікт з приводу спадщини, продажу житла або реєстрація прав на нього;
 • розірвання шлюбів, особливо, якщо шлюбний договір не було укладено;
 • стягнення боргу за розпискою;
 • порушення прав споживача;
 • відшкодування збитків при аваріях.

Це не повний перелік питань, коли допомога цивільного адвоката незамінна. У житті трапляються різні ситуації і іноді здається, що виходу немає, але це не так. Адвокати нашого бюро допоможуть вирішити будь-який конфлікт найменш “травматично”.

Хто такі адвокати у цивільних справах?

Адвокат по цивільних справах – це фахівець, що володіє глибокими знаннями цивільного права, умінням вирішувати конфлікти на досудовій стадії, коли це можливо, і успішним досвідом ведення судових справ. Перша юридична допомога в цивільних конфліктах спрямована на захист прав та інтересів клієнта на будь-якому етапі справи.

Цивільні адвокати працюють для досягнення цілей, це не просто Ваш представник у суді – йому важливий позитивний результат роботи і терміни. У кожній судовій інстанції (будь то перше звернення, апеляційний суд або касаційний) він обирає певну стратегію і дотримується її. Затягування судового процесу не в інтересах ні клієнта, ні самого юриста.

Наше адвокатське бюро з моменту свого заснування надає кваліфіковану юридичну допомогу в сфері цивільного права. Наші фахівці мають багатий досвід досудового врегулювання конфліктів і великий відсоток виграних справ. Всі вони зареєстровані в державному реєстрі адвокатів, мають необхідні для роботи ліцензії та сертифікати.

Ціна за послуги адвоката у цивільних справах

При виборі фахівця не женіться за його ціною і популярністю. Великі гонорари і звучне ім’я ще не гарантують успіх. Можливо, це лише компенсація за маркетинг бренду. Чесний адвокат встановлює оплату за роботу зважаючи на умови роботи, при цьому він має прозору схему ціноутворення.

Зворотний бік медалі – рекламні хитрощі “дешево” або “недорого”. Швидше за все, це єдина перевага фахівців такої компанії. До того ж, є велика ймовірність зіштовхнутися з шахраями. Ніхто не може обіцяти низьку вартість послуг, ще не знаючи про специфіку вашої справи.

У нашій компанії вартість адвоката у цивільних справах розраховується індивідуально, з урахуванням складності справи, її перспектив і ризиків, кількості годин роботи фахівців, потреби в виїзних консультаціях і деяких інших нюансів та прораховується в телефонному режимі нашими менеджерами.

Ми гарантуємо відповідальне ставлення до кожної справи і досягнення максимально можливого результату.