Адвокат по захисту прав споживачів

Ринок товарів і послуг стрімко розвивається, але в більшості випадків на якість ця тенденція не поширилася. Люди щодня платять чималі гроші за придбання послуг або продукції і нерідко отримують незадовільний результат. Браковані і недовговічні речі вже стали вважатися нормою серед виробників.

Чому так? Більшість дрібних і середніх компаній не турбує думка клієнта, адже можна працювати на кількість, а не на якість. У розв’язанні конфліктів з продавцями і постачальниками послуг незамінним є адвокат із захисту прав споживачів. Він допоможе в найкоротші терміни вирішити конфлікт з максимальною вигодою для клієнта: здійснити повернення або обмін продукції, отримати компенсацію за завдану матеріальну і моральну шкоду.

У компетенції адвоката досудові і судові випадки з приводу незадовільної якості платної освіти (вища освіта, профільні курси, семінари), будівництва житла, ремонту авто чи нерухомості, придбання меблів, непродовольчих товарів та інше. Судовий позов актуальний не лише при отриманні низької якості послуг або товарів, але і при незадовільному сервісі – затягування термінів виконання замовлення, внесення змін без затвердження, часткове виконання роботи.

Як знайти хорошого адвоката із захисту прав споживачів?

Коли людина вже зіткнувся з проблемою неякісних послуг або товарів, вона мимоволі починає замислюватися, як не потрапити в халепу і з юристом. Щоб знайти адвоката із захисту прав споживачів з хорошою репутацією, керуйтеся кількома правилами:

 • Медійні особи не завжди ефективні – це може бути всього лише просування послуг з великим рекламним бюджетом. При виборі фахівця краще спиратися на реальні відгуки та рекомендації знайомих.
 • Зберіть якомога більше інформації про те, кому хочете довірити вирішення своїх проблем. Попросіть надати вам список справ з практики адвоката, схожих з вашою, і перевірте інформацію на справжність в Інтернеті.
 • Звертайте увагу на манеру роботи – якщо людина уважно вивчає ваші документи, звіряється з законами при складанні заяв і претензій, документує всі свої дії і стратегію справи – значить, ви в надійних руках. Педантичність і копіткість ні в якому разі не вказують на невпевненість адвоката в своїх силах, навпаки – це підтвердження його відповідального ставлення до роботи.

Які послуги надає адвокат із захисту прав споживачів?

Якщо ваші споживчі права були порушені, то ви маєте право на:

 1. Вимогу надання послуги на відповідному рівні;
 2. Повернення або обмін продукції;
 3. Повернення грошей, витрачених на придбання низькоякісної послуги.
 4. Стягнення штрафу за недотримання умов договору з надання послуг.

Але щоб довести свою правоту і отримати бажане, найімовірніше знадобляться послуги адвоката по захисту прав споживачів. Без допомоги кваліфікованого фахівця часом не обійтися, адже в нашому законодавстві чимало спірних нюансів, які можуть зіграти не на вашу користь. Наші адвокати забезпечать:

 • Ведення справи на досудовому етапі, переговори з опонентом для укладення мирової угоди;
 • Підготовку документів для пред’явлення претензії продавцеві / виробнику / постачальнику послуг;
 • Складання мирової угоди для представлення її в суді;
 • Складання позовної заяви про повернення коштів за товар або послугу незадовільної якості;
 • Правова допомога у стягненні коштів за завдану моральну шкоду;
 • Представництво інтересів клієнта в суді;
 • Оскарження раніше винесених рішень не на користь клієнта.

Хто такі адвокати по захисту прав споживачів?

Адвокат захист прав споживачів в нашій компанії – це гарантовано якісні послуги і максимальний результат. Наші адвокати мають багаторічний досвід роботи в цьому напрямку: за час практики вони стикалися з самими спірними і заплутаними ситуаціями, але завжди домагалися для клієнта найкращого результату. Нам під силу захистити ваші права і домогтися справедливого покарання для недбалого підприємця або виробника.

Грамотно складений позов (претензія) до постачальника товару або послуг – запорука успіху. У процесі підготовки ми зберемо всю необхідну доказову базу і наведемо беззаперечні аргументи вашої правоти в суді.

Варто зазначити, що адвокат із захисту прав споживачів може допомогти компенсувати кошти не тільки за матеріал, але і за моральну шкоду. Причому іноді друга сума значно перевищує першу.

Крім того, ми пропонуємо юридичну допомогу і при складанні договорів з підрядниками (постачальниками, продавцями та т. д.). Група юристів ретельно проаналізує документи і внесе пропозиції щодо коригування, щоб заощадити ваші час і гроші в разі виникнення розбіжностей з партнером.

Ціна за послуги адвоката по захисту прав споживачів

Ми не працюємо за принципом конвеєра, приділяємо достатню кількість уваги кожному клієнту і серйозно підходимо до вирішення його проблеми. Типові ситуації зустрічаються, але, як правило, всі випадки індивідуальні – різні суми грошових коштів були витрачені на придбання послуг або товарів, різну кількість часу витрачено на сварки з продавцем / виробником, по-різному клієнти оцінюють і моральну шкоду.

На послуги адвоката по захисту прав споживачів ціна залежить від складності справи та обсягу роботи для адвоката. Дізнатися приблизну вартість ведення вашої справи можна зателефонувавши нам або залишивши дані для зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з вами в зручний час для з’ясування деталей. Остаточна вартість робіт може бути скоригована під час консультації з адвокатом після глибокого аналізу перспектив і ризиків справи.

Ми гарантуємо ґрунтовний підхід до вирішення питання і досягнення кращого з можливих результатів. Наша мета – захистити ваші права і інтереси, при цьому якомога менше втягуючи вас в рутинні процедури.