Адвокат по земельних справах

Володіння власністю завжди пов’язане з певною відповідальністю та ризиками. Нерідкі випадки, коли про права на маєтки заявляють відразу декілька власників. Найчастіше таке відбувається відносно земельних ділянок.

Судовий розгляд – єдине правильне рішення конфліктів за право на землю. І адвокати по земельних справах є незамінними помічниками в цій справі. Вони можуть взяти на себе обов’язки вашого представника: вестимуть переговори на досудовому етапі, займуться збором доказової бази і оформленням документації, отриманням усіх необхідних висновків і довідок, будуть здійснювати представництво в суді.

Без земельного юриста процес встановлення майнового права на землі стає затягнутим і рутинним, адже земельний кодекс – один з найскладніших розділів юриспруденції. Присутність особистого адвоката на досудових переговорах і безпосередньо в суді – запорука збереження ваших прав і захисту особистих інтересів.

Ми надаємо комплексний пакет послуг з юридичного супроводу таких справ. Послуги адвоката по земельних справах з нашої компанії мають попит як серед приватних осіб, так і у великих корпоративних клієнтів. Ми розуміємо, наскільки великий рівень відповідальності та гарантуємо ґрунтовний підхід до вирішення проблеми.

Як обрати хорошого адвоката по земельних справах?

У розмаїтті юридичних компаній і незалежних фахівців важко знайти адвоката по земельних справах з дійсно гарною репутацією. Як же визначити, хто зможе допомогти саме вам?

 • Якщо юрист вас уважно слухає, аналізує ситуацію, вивчає всю документацію і розпитує про деякі нюанси – ви рухаєтеся в правильному напрямку. Адже кожна нова справа унікальна і яким би багатим не був досвід роботи вашого адвоката, а заглибитися в ваше питання він зобов’язаний з усією серйозністю.
 • Вузька спеціалізація – не шукайте “універсального солдата”, який зможе і синові-призовнику допомогти з відстрочкою від армії, і мамині проблеми з простроченим кредитом вирішить, ще й в земельних справах він знавець. Для цього існують юридичні компанії з адвокатами різних профілів. Кожна галузь юриспруденції має свої підводні камені, вивчити які можна тільки при постійній роботі в цій сфері. Вузькопрофільні фахівці схильні до більш ефективної роботи, частіше приймають нестандартні рішення, що сприяють швидкому вирішенню питання і економії бюджету клієнта.
 • Поцікавтеся досвідом роботи і відсотком виграних справ не компанії, а саме вашого адвоката.
 • Не нехтуйте порадами знайомих у виборі юриста, якщо їх справи були схожі з вашими.

Які послуги надає адвокат по земельних справах?

В послуги адвоката по земельних справах входить:

 • Консультування клієнтів у питаннях, пов’язаних з володінням землею і посяганням на їх майнове право;
 • Оцінка ризиків і перспектив справи при розгляді в судовому порядку. Формування стратегії і тактики ведення справи;
 • Підготовка та подача документів до місцевих органів влади з надання права власності на землі. У разі необхідності – оскарження дій або відмови від них з боку чиновників;
 • Правова допомога в складанні позовної заяви;
 • Представництво в суді;
 • Правова допомога у встановленні порядку користування землею, яка знаходиться у володінні кількох людей / організацій;
 • Ведення справ про “накладення” меж земельних ділянок. Відновлення справжніх кордонів землі клієнта;
 • Визнання раніше укладених угод стосовно земельної ділянки клієнта недійсними. Заборона на будівництво та будь-які інші види робіт на території землі клієнта;
 • Юридична допомога в отриманні земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва або натурального господарства.

Хто такі адвокати по земельних справах?

Адвокат по земельних справах в Києві займається вирішенням конфліктів будь-якої складності, пов’язаних з порушенням майнового права на землю. Найбільш поширені:

 • спори про порушення права узуфруктарія (користування земельною ділянкою з можливістю отримання доходу);
 • конфлікти через використання землі не за призначенням;
 • конфлікти меж територій – посягання на землі, які перебувають у володінні клієнта;
 • порушення правил реєстрації, присвоєння права власності на землі та інші питання.

Наші земельні адвокати допоможуть розібратися в найзаплутаніших справах, відновити справедливість, захистити ваші права і інтереси. Запорука успіху в таких справах – комплексний підхід – глибока оцінка ризиків і шляхів їх уникнення, а також визначення перспектив справи. Завдяки наявності вузької спеціалізації, глибоким знанням Земельного та Цивільного кодексів, багатій практиці в сфері земельних суперечок сьогодні ми маємо високий показник виграних справ.

Наші адвокати по земельних справах допоможуть сформувати та узаконити сервітут для комфортного і прибуткового користування землею, вирішити питання посягання на ваші особисті землі і залагодити гострі питання з місцевими органами влади.

Ціна за послуги адвоката по земельних справах

Сфера земельних справ охоплює величезну різноманітність питань і конфліктних ситуацій. У нашому юридичному бюро на послуги адвоката по земельних справах ціна залежить від специфіки проблеми клієнта, необхідної кількості годин роботи адвоката, виїзних консультацій та інших ресурсів, критично необхідних для ведення справи.

На ціну юридичної допомоги також може вплинути нестача документів для ведення справи. Виграш в суді багато в чому залежить від повноти доказової бази, тому деякі матеріали юристу доведеться особисто вимагати та отримувати в держорганах влади та інших установах.

Приблизну вартість послуг наші менеджери можуть розрахувати в телефонному режимі – для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний зв’язок.

Остаточна вартість обговорюється з клієнтом особисто і може коригуватися в бік зменшення. Ми прихильники прозорого ціноутворення, тому надаємо своїм клієнтам звіти про виконану роботу ті її вартість. Ми цінуємо ваш і свій час, тому працюємо ефективно.