Адвокат по житлових справах

Житлові питання – актуальна і болісна для більшості з нас тема. Консультація адвоката з житлових питань буде корисна як в рутинних життєвих ситуаціях, так і в гострих конфліктах. До перших відносяться успадкування, купівля, оренда або продаж житла. До других – всі ті ситуації, які можуть призвести до судових розглядів.

Найчастіше житлові спори зустрічаються при розділі майна між подружжям при розлученні і полягають вони в правомірності претензій. При псуванні вашого житла орендарями, сусідами або гостями досягти взаєморозуміння важко і краще відразу звернутися за юридичною допомогою. Можливо, зрозумівши серйозність ваших намірів, людина піде на мирову і конфлікт вирішиться на досудовому етапі.

Адвокат по житлових справах може допомогти притягнути до відповідальності не тільки фізосіб, а й комунальні служби у випадках, коли вони відмовляються визнати аварійність будинку або надати кімнату в комунальній квартирі при наявності вільних місць.

Житловий кодекс України було прийнято ще у 1983 році, але на сьогодні він частково віджив своє, оскільки за 35 років багато що змінилося. Туманні формулювання ускладнюють процес складання позовів і претензій, тому доводиться звертатися ще й до Цивільного кодексу. Самостійне оформлення документів для звернення до суду – це автоматична фора для вашого опонента. Краще довірити справу адвокату з самого початку.

Як знайти хорошого адвоката з житлових спорів?

Житлові питання не лише актуальні, але й гострі – часом від рішення суду залежить, чи матиме людина дах над головою найближчим часом. Щоб знайти дійсно компетентного фахівця зверніть увагу на:

 1. Наявність вузької спеціалізації. Житлове право – досить велика і терниста галузь юриспруденції, на її досконале вивчення можуть знадобитися роки безперервної практики. Крім того, вузькопрофільні адвокати в усьому світі вважаються більш ефективними та об’єктивними.
 2. Досвід дуже важливий, особливо тоді, коли на кону великі суми грошей та нерухомість. Не соромтеся попросити адвоката надати інформацію про ведення подібних справ, відсоток виграшів і наявність адвокатського посвідчення. Всі отримані дані легко перевірити на справжність за допомогою Інтернету.
 3. Зацікавленість адвоката вашої бесідою. Якщо він під час першої консультації уточнює деталі, задає масу питань, які, здавалося б, навіть не стосуються справи – ви на правильному шляху. Адвокат з житлових спорів, що цінує свою репутацією, не стане свідомо братися за програшну справу, але для розуміння перспектив він повинен дізнатися якомога більше подробиць.

Які послуги надає адвокат з житлових питань?

Адвокати з житлових питань в нашій компанії надають повний спектр послуг, включно з:

 • Відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої при псуванні майна сусідами (затоплення, пожежі, ремонт);
 • Рішення конфліктів з гучними сусідами – встановлення тимчасових рамок на проведення гучних вечірок і ремонтних робіт;
 • Вимога від комунальних служб та органів місцевого самоврядування гідного виконання обов’язків – якісного обслуговування будинку та прибудинкової території;
 • Перерахунок оплати за комунальні послуги, заснований на низькій якості виконаних робіт;
 • Поділ житла, визнання майнового права та встановлення порядку користування;
 • Примусове виселення та захист від нього, отримання дозволу на вселення;
 • Відновлення черги на отримання житла.

Ми зберемо і оформимо всі необхідні документи для пред’явлення претензії і подання позовної заяви, будемо супроводжувати вас на досудових переговорах і судових засіданнях, доведемо справу до отримання кращого з можливих результатів. Ми – ваша опора і гарантія успіху.

Хто такі адвокати по житлових справах?

За своїм визначенням адвокат з житлових питань зобов’язаний бездоганно орієнтуватися як в Житловому кодексі, так і в Цивільному. Крім того він повинен володіти особливими особистісними якостями:

 • Уміння знаходити спільну мову з конфліктними людьми, це допомагає вирішити частину проблем без участі суду;
 • Постійне прагнення до самовдосконалення – законодавча база регулярно оновлюється і незнання деяких нововведень може призвести до програшу справи, тому хороший адвокат завжди знаходиться в пошуках нових знань;
 • Стресостійкість – часом буває важко вислухати емоційні історії клієнтів про галасливих сусідів або “підтоплення” відразу ж після ремонту. Але наші адвокати завжди заглиблюються в суть питання і намагаються отримати від клієнта максимум корисної для справи інформації.
 • Уміння знаходити нестандартні рішення для стандартних проблем. В силу недосконалості українського законодавства в сфері житла адвокатам доводиться всіляко викручуватись, аби відстояти права та інтереси клієнта в рамках правового поля.

У нашій компанії працюють кращі з найкращих адвокатів Києва, ми гарантуємо фундаментальний підхід навіть до незначних “сусідських” конфліктів.

Ціна за послуги адвоката по житлових справах

Криза останніх років позначилась на більшості українців і значна частка населення охоче сприймають на рекламні кроки з “гарячими пропозиціями” та “рекордно низькими цінами”. Ми ж вважаємо такий підхід неправильним – крім того, що добре виконана робота повинна бути відповідно оплачена, ми беремо до уваги унікальність кожної справи.

Менш складні питання можуть бути вирішені на досудовому етапі в процесі переговорів – в такому випадку на послуги адвоката з житлових спорів ціна буде нижчою, ніж за необхідності вести справу в суді. Вартість робіт залежить і безпосередньо від кількості судових засідань, адже за кожним з них стоїть колосальна праця адвоката. Також на ціну впливає повнота наданої клієнтом доказової бази – за надання недостатнього пакета документів наш адвокат буде самостійно подавати заявки та отримувати докази вашої правоти в державних органах і приватних організаціях.

Аби дізнатися приблизну вартість послуг, ви можете зателефонувати нам або залишити заявку на зворотній зв’язок. Остаточна ціна обговорюється з адвокатом і може бути змінена в залежності від обсягу роботи та бюджету клієнта.