Адвокат у кримінальних справах

В процесі судових розглядів адвокат у кримінальних справах відіграє дуже важливе значення – в досудовому розслідуванні він не допустить протиправних дій щодо підозрюваного, визначить оптимальну тактику захисту, мінімізує негативні наслідки для свого клієнта і зробить всі необхідні дії в рамках правового поля для припинення діловодства. Головна функція – виправдати підзахисного чи пом’якшити можливу відповідальність.

Варто відзначити, що послуги адвоката у кримінальних справах можуть знадобитися не тільки обвинуваченому, а й свідкам у справі. Адже свідки теж несуть кримінальну відповідальність за свідчення і цілком можуть стати підозрюваними в процесі розслідування. Тому, навіть під час рутинних допитів присутність особистого адвоката виправдана.

Підозрюваною у справі людина стає з моменту повідомлення її про підозру, а обвинуваченою – при передачі в суд обвинувального акта на його ім’я.

Підзахисний (підозрюваний \ обвинувачений) має право на:

 • незалежний збір доказової бази у справі;
 • активну участь в процесуальних діях із застосуванням технічних засобів фіксації;
 • доступ до матеріалів справи;
 • вимога допиту свідків, участь в допиті;
 • подачу клопотань про зміну запобіжного заходу;
 • оскарження рішень суду.

Адвокати нашого бюро – прихильники активного захисту, вони здатні знайти помилки в процедурі слідства і використовувати ці дані в інтересах підопічного.

Як вибрати і де знайти хорошого адвоката?

Життєві ситуації бувають різними і ніхто не застрахований від проблем з законом і грубих помилок судової системи. При появі загрози кримінальної відповідальності, в першу чергу, варто знайти адвоката у кримінальних справах. Саме ця людина буде відстоювати Ваші права, від нього багато в чому буде залежати рішення суду.

 • Репутація адвоката – важливий аспект для вибору захисника. Наявність досвіду і високого відсотка успішних справ, позитивні відгуки від авторитетних знайомих, які працюють в цій сфері, або рекомендації знайомих допоможуть визначитися у виборі. Але варто розуміти, що послуги успішного адвоката, як правило, коштують недешево: гонорар стимулює його “тримати планку” і нагадує про велику відповідальність.
 • Освіта – це аспект допоможе визначитися у виборі, якщо поруч немає порадників. Пам’ятайте, що адвокат повинен значитися в реєстрі адвокатської палати і мати відповідний статус.
 • Адвокат у кримінальних справах на вимогу клієнта зобов’язаний надати дані про адвокатську практику, підтверджені документально. Вузька спеціалізація, наявність особистісних знайомств у правоохоронних органах і знання механізму роботи зсередини є беззаперечними перевагами.

Послуги адвоката у кримінальних справах

В Україні історично склалося так, що адвокатські послуги відкладають до останнього, коли іншого виходу немає. Обвинувачений може бути на 100% впевнений у своїй правоті, але це не означає, що він застрахований від помилок в роботі правоохоронної системи. Дуже часто ця система працює проти обвинувачених – вони просто не знають своїх прав, їм не вистачає ані знань, ані досвіду для грамотного захисту.

Адвокати у кримінальних справах можуть працювати в справах з економічних злочинів, злочинах проти громадської безпеки або особистості, проти держвлади і військової служби. Спектр послуг:

 • Представництво інтересів клієнта на всіх етапах судового та досудового розслідування, включно із допитом та досудовим слідством;
 • Участь у всіх слідчих діях – контроль за збереженням прав клієнта;
 • Аналітика перспектив у конкретній справі, визначення стратегії захисту;
 • Збір доказової бази, пошук і підготовка свідків;
 • Захист клієнта від незаконних посягань на його права та свободи;
 • Зв’язок клієнта з сім’єю у випадках, коли він перебуває під вартою.

Хто такі адвокати у кримінальних справах?

Адвокати у кримінальних справах – це юристи зі стажем роботи під керівництвом досвідченого колеги мінімум 2 роки, які успішно склали профільний іспит. Такі фахівці мають право на ведення незалежного досудового розслідування:

 • отримання довідок і характеристик в держустановах, громадських організаціях і т.д.;
 • залучення сторонніх експертів;
 • конфіденційні зустрічі з клієнтом, необмежені за кількістю та тривалістю.

Там, де сам підозрюваний і його родичі безсилі, має повноваження адвокат – він може отримати інформацію по справі, домогтися зустрічі або залучення корисних свідків. Крім захисту підсудних, послуги адвоката у кримінальних справах користуються попитом серед потерпілих, приватних обвинувачів і цивільних позивачів.

Адвокати нашого бюро забезпечать повний спектр юридичних послуг для захисту клієнта. Робота починається з аналізу обставин діловодства та умов досудового розслідування. Після спілкування з підопічним розробляється тактика захисту. Ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах співпраці – представляємо інтереси і стежимо за дотримання прав і свобод клієнта, активно захищаємо підопічного і оскаржуємо рішення, винесені не на його користь.

Ціна за послуги адвоката у кримінальних справах?

Захист в суді – це багатоетапний складний процес, тому платити, швидше за все, доведеться теж поетапно. Нерідко під час досудового розслідування розкриваються такі деталі, які докорінно змінюють суть справи і полегшують або ускладнюють тактику захисту. Крім того, поетапна оплата – це зручно, адже підзахисний може замінити адвоката в будь-який момент.

На послуги адвоката у кримінальних справах ціна в Києві залежить і від складності справи. Коли всі докази свідчать не на користь обвинуваченого, то пом’якшити вирок буває непросто, а виправдати клієнта – і поготів.

Вартість послуг також залежить від досвіду і репутації адвоката, самої адвокатської контори. За останні роки в Україні знизився відсоток виправдувальних вироків і це безперечно можна пов’язати з економією коштів на якісних адвокатських послугах.

Ми гарантуємо відповідальний і комплексний підхід до справи, максимальну ефективність адвоката і його помічників для кращого результату справи.