Адвокат у військових справах

Сьогодні військовий адвокат – один з найбільш популярних напрямів спеціалізації юристів в Україні. До його компетенції входить захист прав та інтересів не лише військовослужбовців, але і членів їх сімей. Він знає відповіді на найгостріші та бентежливі для вас питання щодо особливостей мобілізації та військової служби, а також проблем з демобілізацією.

Багато українців не знають нюансів законодавства про пільги для військовослужбовців, можливості відстрочки або повного звільнення від мобілізації чоловіків з дітьми або проблемами здоров’я. Не менш гостро стоїть питання в Україні про військових правопорушення і покарання за них.

Після демобілізації військовослужбовці найчастіше стають нецікаві своїм командирам і рішення всіх насущних проблем лягає на плечі самих чоловіків. В результаті незнання своїх прав багато військовослужбовців залишаються обділеними пільгами, не можуть отримати статус учасника АТО, обіцяну квартиру та земельну ділянку, які так потрібні для відновлення нормального життя і соціалізації.

Питаннями відновлення справедливості стосовно військовослужбовців займається колегія військових адвокатів України. Наші адвокати є активними її членами і готові надати необхідну правову допомогу в будь-якому, навіть самому складному питанні.

Як обрати хорошого військового адвоката?

У 1992 році закон про отримання адвокатського статусу став більш лояльним, що безсумнівно посприяло появі на ринку недобросовісних “фахівців”. На жаль, не всі вони складали іспит блискуче і чесно, тому ми хочемо розповісти, як і де знайти адвоката з військових справ в Києві.

 1. Вузька спеціалізація. Юриспруденція, як і медицина, наука складна і багатогранна. Вивчити всю її досконально не можливо, тому розвинені країни прийняли рішення готувати вузькопрофільних юристів, які добре знають свою справу.
 2. Досвід і стаж роботи. Поцікавтеся у свого юриста, як давно він займається саме військовими питаннями, наскільки успішно, і чи зараховано його до військової колегії адвокатів. Перевірити інформацію можна в Інтернеті – на сайтах судів та компаній, в яких працював раніше.
 3. Надто емоційна людина із “вибуховим характером” може створити додаткові проблеми в майбутньому, коли договір буде укладено, робота оплачена, а тактика ведення справи вас не влаштує. Такі юристи, як правило, з порога обіцяють золоті гори і 100% успіх у справі.
 4. Є дійсно нескладні юридичні питання, які не вимагають великих затрат часу і зусиль справжнього фахівця, тому перш ніж робити серйозні кроки в справі, ви можете звернутися за консультацією до декількох військових адвокатів і порівняти їх думки.
 5. Відгуки та рекомендації від реальних клієнтів, і краще, якщо ви знайомі з ними особисто.

Які послуги надає адвокат у військових справах?

Мета роботи військових адвокатів – відновити втрачену справедливість у справах, пов’язаних із військовослужбовцями. Діяльність їх спрямована на захист прав та інтересів призовників, військовослужбовців та демобілізованих, зокрема це:

 • захист призовників від тиску співробітників військкоматів та військово-лікарських комісій, оскарження результатів проходження медкомісії;
 • консультації з приводу постановки і зняття з військового обліку, нюансів проходження комісії, прострочень, зміни місця прописки та виключення з військового обліку;
 • правовий захист при звинуваченні в ухиленні від постановки на облік або мобілізації;
 • консультації з питань звільнення зі збройних сил;
 • консультації та правова допомога в соціальних питаннях (отримання статусу військовослужбовця або учасника АТО, отримання пільг або допомоги);
 • консультації в питаннях проходження служби, пов’язаних з непокорою наказам командирів, дезертирством, демобілізацією і зарахуванням до резерву;
 • правовий захист клієнта в кримінальних та адміністративних справах військової сфери;
 • захист інтересів клієнта, обвинуваченого за фактом невиконання військового контракту.

Військова колегія адвокатів забезпечує повний правовий захист клієнта, консультації по справі і представництво інтересів в суді.

Хто такі адвокати по військових справ?

Військовий адвокат – юрист, що спеціалізується на питаннях, пов’язаних із призовниками, військовослужбовцями та тими, хто демобілізувався. У його компетенції:

 • консультування з приводу відхилення від призову;
 • правова допомога службовцям і їх сім’ям в питаннях матеріальної допомоги і пільг під час і після служби;
 • правовий захист від неправомірних дій військових командирів;
 • юридична допомога та представництво інтересів в адміністративних і кримінальних судових справах.

Невизначений військовий статус в Україні супроводжує погана поінформованість населення в питаннях військового законодавства. Більшість військовослужбовців не знають своїх прав і не в змозі самостійно їх відстояти. Інші ж бояться тиску з боку командирів, тому мовчать про несправедливість. Ми закликаємо українців захищати свої права і готові в цьому допомагати.

Адвокати по військових справах в нашій компанії мають вузьку спеціалізацію, велику практику в даній сфері і є активними учасниками військової колегії адвокатів.

Ціна за послуги адвоката у військових справах

Військові справи охоплюють цілий спектр різних юридичних питань і ситуацій, пов’язаних з проходженням служби. Серед наших клієнтів:

 • цивільні особи (питання про необхідність проходження служби і проблеми, пов’язані з відхиленням від призову);
 • військовослужбовці (проблеми з керівництвом, комісування за станом здоров’я, зняття з військового обліку, порушення статуту і багато іншого);
 • військові у відставці або в запасі (питання про пільги і матеріальну допомогу, можливості повторного призову офіцерів запасу).

З огляду на це на послуги адвоката у військових справах ціна розраховується індивідуально і залежить від складності справи, кількості годин роботи адвоката і потреби у виїзних консультаціях. Ми дотримуємося прозорої політики ціноутворення і ви можете переконатися в цьому зателефонувавши нам або лишивши контактні дані для зворотного зв’язку. Наш менеджер в телефонному режимі здійснить приблизний розрахунок вартості послуг юриста по військових справах.