Адвокат в податкових справах

Нічим не обґрунтоване нарахування податків – величезна проблема сучасного підприємництва в Україні. Податкові спори регулярно виникають внаслідок податкових перевірок і ефективно вирішити їх може тільки податковий адвокат.

Рішення таких питань вимагає особливої ​​уваги юристів, оскільки терміни подачі документів на оскарження рішень або дій податкової служби обмежені – всього 10 днів. Якщо після закінчення цього терміну платник податків не оскаржив дії, то податки і штрафи сплатити все ж доведеться.

Процедура оскарження повідомлень-рішень у вищих податкових інстанціях займає від 1 до 3 місяців, а в суді – від 3 місяців. На досудовому етапі врегулювання питання практично неможливе – вищі податкові інстанції вперто не бажають бачити вину своїх підлеглих і всіляко їх виправдовують.

Залишається судитися і, як показує практика, це того варте. Правильно складений позов або скарга є запорукою успіху в таких справах і майже завжди суд приймає сторону позивача, задовольняючи його вимоги в повному або частковому обсязі. При цьому всі судові витрати, в тому числі і на адвоката в податкових справах, сплачує сторона, що програла.

Як обрати хорошого податкового адвоката?

 1. Адвокати з податкових спорів – досить поширений напрямок, щоб не помилитися з вибором, звужуйте коло претендентів відгуками. Рекомендації від знайомих або просто реальних людей допоможуть приблизно оцінити рівень фахівця.
 2. Статечність – якість, що завжди цінується серед адвокатів. При першій зустрічі ви повинні будете ввести його в курс справи, докладно описавши ситуацію, а він – уважно вислухати. Дивно, але деяким юристам це дається важко, а пропуск однієї важливої деталі може перевернути справу з ніг на голову.
 3. Педантичність – при складанні документів він обов’язково повинен перевіряти інформацію про закони в друкованих, а ще краще – електронних виданнях, де інформація постійно оновлюється.
 4. Хороший податковий адвокат не буде погано відгукуватися про своїх колег, навіть якщо вони дійсно не мали рації – це адвокатська етика. Цілком прийнятно, якщо він скаже, що не зовсім згоден з цією думкою.
 5. Письмове оформлення консультації – після розмови з вами він повинен сформувати стратегію та план дій. Оптимально, якщо все це буде зафіксовано на папері: куди ви повинні піти, які документи отримати і т. д.. Якщо ви обрали послугу повного юридичного супроводу та адвокат представлятиме ваші інтереси у всіх інстанціях, то він повинен регулярно надавати вам письмові звіти про виконану роботу.
 6. Остерігайтеся гучних фраз “100% результат” і сказаного по секрету “у мене є зв’язки в суді, податкової…”. Такі фахівці, як правило, не є професіоналами, а покладаються лише на фортуну або знайомства.

Які послуги надає адвокат по податкових справах?

 • Консультації з податкової тематики;
 • Аналіз дій і висновків податкових органів;
 • Оскарження податкових повідомлень-рішень та вимог;
 • Оскарження санкцій і накладення адміністративного арешту на майно та банківські рахунки клієнта;
 • Представництво інтересів в суді;
 • Визнання дій працівників податкової служби незаконними.

Під час співпраці адвокат з податкових спорів з нашої компанії забезпечить повний юридичний супровід на досудовому і судовому етапі починаючи з оскарження результатів перевірки і визнання їх недійсними, закінчуючи представництвом ваших інтересів в суді.

Податкові інспектори під час судових розглядів часто не здатні відстояти результати перевірки компанії позивача. Ми ж наводимо суду беззаперечні докази упередженості перевірки і анулюємо її повністю або частково, з неможливістю нарахування санкцій в цьому або більшому обсязі.

Юридичний супровід компанії податковим адвокатом допоможе уникнути неправомірних дій з боку інспекторів. Крім того, при виявленні протиправних дій щодо вашого бізнесу необхідні заходи будуть вжиті вже в перші години після отримання висновку / повідомлення з податкової служби. Це допоможе заощадити ваш час, гроші і нерви.

Хто такий адвокат по податкових справах?

Адвокати з податкових спорів – це професійні помічники у веденні податкових звітів та захисту від неправомірних дій з боку податкових органів. Такі фахівці нашої компанії зараховані до Єдиного Реєстру Адвокатів України та мають вузьку спеціалізацію (податки). Вони забезпечують повний спектр послуг:

 • Адміністративне (досудове) оспорювання податкових рішень і дій інспекторів;
 • Юридичний супровід судових процесів у податкових справах;
 • Юридичний аутсорсинг компаній в податкових питаннях.

Наші податкові адвокати – це:

 • Професіоналізм – висококласні фахівці з великим багажем різнопланової практики в сфері оподаткування, знаннями права і економіки;
 • Результативність – наш показник виграних справ 90%, в той час, як середній в країні – до 70%;
 • Оперативність – швидко входимо в курс справи та знаходимо ефективні рішення, адже з моменту отримання податкових рішень на їх оскарження відведено всього 10 днів;
 • Контактність – ми завжди на зв’язку з клієнтом, в будь-який момент готові приїхати на об’єкт і проконтролювати законність дій податкової служби.

Ціна за послуги адвоката в податкових справах

Ми не обіцяємо з порогу 100% результат і не кидаємося гучними фразами “дешевше не знайдете”. Але ми гарантуємо відповідальний підхід до кожної справи, демократичну цінову політику і прозору систему ціноутворення.

У нашій компанії на послуги адвоката з податкових спорів ціна розраховується індивідуально для кожного клієнта. Вона залежить від масштабності справи (обсягу робіт) та її складності.

Кожен випадок унікальний, тому ми не можемо дати об’єктивний прайс, що охопить всі види послуг для кожної окремої ситуації. Розрахувати вартість юридичної допомоги від наших адвокатів з податкових спорів ви можете зателефонувавши нам або залишивши заявку для зворотного зв’язку. Наш менеджер зв’яжеться з вами у зручний для вас час, приблизно оцінить ситуацію, що склалася і вартість робіт, за бажання запише вас на першу консультацію до адвоката.