Адвокат з медичних справ

Недосконалість українського законодавства в медичній сфері, нерівність статусу пацієнта і лікаря та нестача серед населення знань медицини сприяють появі конфліктів, які без кваліфікованої правової допомоги вирішити неможливо. Адвокат за медичних справ у Києві – одна з найбільш популярних професій. Зумовлено це тим, що:

 • українці все частіше звертаються до юристів за правовою допомогою, коли їм надають неякісні послуги;
 • законодавча база України не регулює значний пул медичних питань, тому самостійно залагодити конфлікти з лікарнею практично неможливо;
 • страхова медицина набирає обертів популярності, а це значить, що шансів виграти справу з клінікою стає все більше при наявності грамотного юридичного супроводу.

Пацієнтам важко об’єктивно оцінити якість наданої медичної допомоги, раціональність призначених діагностичних і лікувальних процедур, медичних препаратів. Медичний адвокат з нашої компанії – це надійна опора і захист ваших інтересів в конфліктах з будь-яким медичним закладом. Ми маємо успішний досвід у веденні найскладніших напрямків медичного права – конфлікти в сфері пластичної хірургії і репродуктологоії.

Не менш актуальна і допомога адвоката лікарям, адже іноді їм доводиться швидко приймати рішення “на свій страх і ризик”. І турбота про фізичне здоров’я пацієнта нерідко обертається для медика судовими позовами з вимогою відшкодувати кошти за моральну шкоду. Західна тенденція захищати свої права в суді вплинула деяких українців досить дивним чином: вони судяться практично з усіма медичними організаціями, з якими контактували.

Як і де знайти хорошого адвоката з медичних справ?

Зіткнувшись з неякісною допомогою у важкій ситуації, мимоволі припиняєш вірити фахівцям. Ми підготували декілька порад про те, як знайти адвоката з медичних справ з хорошою репутацією:

 • Орієнтуйтеся на рекомендації знайомих. Реальні відгуки про роботу фахівця, манеру ведення справи та оперативність допоможуть значно звузити коло претендентів;
 • Шукайте фахівця з вузькою спеціалізацією. Якщо він дійсно успішний, то роботи в сфері медичних суперечок і ще одного-двох напрямків для нього буде цілком достатньо;
 • Під час першої консультації зверніть увагу на поведінку адвоката – якщо він надмірно оптимістичний, з порога обіцяє виграти справу, то швидше за все він цього не зробить. Грамотний юрист спочатку проаналізує справу, вирішить, чи варто за нього братися, які можливі перспективи і ризики, а вже потім – поділиться своєю думкою з клієнтом;
 • Якщо ви вже знайшли медичного адвоката і його правова позиція вас влаштовує, то не забудьте довідатися більше про його досвіді у веденні подібних справ – скільки їх було, яке рішення було прийнято. Перевірити дані можна в Інтернеті на сайтах судів.

Які послуги надає адвокат з медичних питань?

Наш адвокат з медичних питань надає повний спектр послуг для мирного врегулювання конфлікту з клінікою (лікарем) і успішного ведення справи в суді:

 • Юридична консультація з питань медичного права, оцінка актуальності справи;
 • Аналіз документації (страховий пакет, договір про медичне обслуговування);
 • Встановлення факту недбалості з боку медичного персоналу, лікарської помилки;
 • Представництво інтересів в судах Києва та дистанційна участь в судових розглядах по всій території України;
 • Стягнення коштів за завдану фізичну і моральну шкоду;
 • Компенсація коштів, витрачених на діагностичні та лікувальні процедури;
 • Правовий захист медперсоналу і лікарів у конфліктах з пацієнтами.

Хто такі адвокати з медичних справ?

Адвокат з медичних справ у нашій компанії – це комплексна юридична підтримка в конфліктах з пацієнтами або медичними працівниками. Ми допоможемо:

 • відновити справедливість, порушену нераціональними діагностикою та лікуванням, неякісним обслуговуванням пацієнтів;
 • захиститися від позовів недобросовісних пацієнтів, що категорично не бажають визнавати свою неправоту і виправданість дій доктора.

Захистом ваших прав та інтересів займатимуться кращі київські адвокати в сфері медичних суперечок – ми вміємо знаходити неординарні рішення в найзаплутаніших ситуаціях, маємо високий відсоток вирішення конфліктів на досудовому етапі і виграшів справ в суді.

Наші медичні адвокати нададуть дієву стратегію ведення справи зі:

 1. стягнення коштів, витрачених на медичні послуги;
 2. компенсування моральної шкоди;
 3. відновлення лікарської ліцензії, правового захисту репутації клініки та її персоналу.

З першої ж консультації наші фахівці розпочинають глибокий аналіз справи, причин претензій, перспектив та ризиків, можливостей укладення мирової угоди. У процесі підготовки до судових засідань проводиться колосальна робота по збору доказової бази з аналізом дій всіх учасників конфлікту, їх наслідків, за необхідності будуть запрошені незалежні експерти.

Ціна за послуги адвоката з медичних справ

Галузь медичних суперечок дуже широка та багатогранна. На послуги адвоката по медичних справах ціна залежить від:

 • Специфіки та обсягу справи – неякісне обслуговування, недбалість, груба лікарська помилка, неприйняття пацієнтом лікарських дій, нераціональні скарги на дії медперсоналу в критичній ситуації;
 • Кількості судових засідань;
 • Обсягу підготовчих робіт до кожного засідання – якщо клієнт надав недостатній пакет документів, то наш адвокат буде сам вимагати довідки та висновки, займатиметься пошуком незалежних експертів для оцінки адекватності дій медперсоналу.

Кожен клієнт нашої компанії отримує комплексний підхід до справи, розробку унікальної стратегії та достатню кількість уваги юриста. Вартість послуг розраховується індивідуально: орієнтовна ціна може бути визначена в телефонному режимі нашими менеджерами, а остаточна – юристом під час першої консультації.