Адвокат з нерухомості

Нерухомість – один з найважливіших аспектів життя сучасної людини. Це не лише ваш дім, але і хороший спосіб капіталовкладення. Щодня в Києві здійснюють десятки угод з нерухомістю, включаючи купівлю-продаж, обмін, оренду та інші. Щоб не стати жертвою шахраїв і захистити свої гроші, варто знайти адвоката по нерухомості.

У його прямі обов’язки входить консультування з питань нерухомого майна. Грамотний юрист розповість Вам про права та обов’язки обох сторін договору зрозумілою і доступною мовою. Це допоможе уникнути обману і вберегти своє майно.

Юридична допомога адвоката в житлових питаннях не обмежується консультуванням з приводу угод: він також підкаже, як правильно приватизувати житло або визнати приватизацію недійсною, якщо процедура була порушена. При незаконному виселенні адвокат допоможе зі вселенням на займану житлоплощу.

Справи про нерухомість – одна з найскладніших галузей юриспруденції, тому адвокат з нерухомості є незамінним помічником при укладанні будь-яких угод і вирішенні конфліктних ситуацій цієї сфери.

Як вибрати хорошого адвоката з питань нерухомості?

Клієнти часто ставлять собі питання, де знайти справжнього професіонала своєї справи і яким він повинен бути. Адже наявність диплома про вищу освіту в елітному виші ще не означає, що цей юрист зможе вирішити всі ваші проблеми.

 • По-перше, адвокат з питань нерухомості повинен добре орієнтуватися в законодавчій базі: цивільне право, земельний кодекс, закони про реєстрацію та приватизацію майна, правила оподаткування операцій, пов’язаних з нерухомістю. Гарний фахівець не зобов’язаний знати напам’ять всі закони, але орієнтуватися і давати чіткі відповіді на ваші питання він повинен.
 • Важливі в питаннях нерухомості знання юриста судової практики та її останніх нововведень.
 • Досвід – не соромтеся запитати свого нового адвоката про кількість укладених угод, відсотку виграних у суді справ. Чим більше досвід фахівця, тим швидше він орієнтується в нових справах, дає слушні поради з приводу схеми угоди і можливостей уникнути обману.
 • Кваліфікація – як правило, зображує рівень справ, з якими працює юрист. Навряд чи людині з досвідом оформлення угод з придбання квартир і дрібних офісів ви захочете довірити великий контракт на покупку або взяття в оренду цілого торгового офісу. Але варто мати на увазі, що ціна послуг більш кваліфікованого адвоката значно вище, ніж у новачка.

Які послуги надає адвокат з нерухомості в Києві?

 1. Перевірка справжності документів на нерухомість, “чистоти” партнерів, підтвердження їх прав на нерухомість, можливості і перспектив самої угоди, контроль за дотриманням усіх правил реєстрації та проведення інших юридичних процедур.
 2. Розробка індивідуальної схеми укладання угоди і її оплати, щоб уникнути ризиків для клієнта. Ця схема створюється з урахуванням бюджету клієнта, можливостей запровадження механізмів стримувань і противаг для обох сторін до завершення (укладення) угоди.
 3. Підготовка документації для угоди з урахуванням інтересів клієнта і домовленостей обох сторін. На цьому етапі адвокат з нерухомості закладає в договір найважливіші пункти, які під час обговорення сторонами та їхніми представниками не повинні бути оскаржені. Те, наскільки комфортним буде співпраця сторін, залежить саме від грамотності складання договору.
 4. Підготовка та подача пакету документів для реєстрації угоди або права на нерухомість до відповідних органів влади.
 5. Юридичний супровід на етапі закриття угоди з метою виключення можливості оскарження договору.

Юристи нашого бюро надають повний спектр послуг по роботі з нерухомістю: від усних консультацій і складання всієї необхідної документації до представництва ваших інтересів в суді.

Хто такі адвокати по нерухомості?

Юристи, які займаються житловими питаннями, допомагають вчасно виявити і уникнути стандартних проблем з нерухомістю:

 • порушення прав третіх осіб (коли нерухомість виставлена ​​на продаж без згоди одного з власників);
 • некоректна документація – підробки; нелояльні умови договорів, що пригнічують права однієї зі сторін;
 • свідоме заниження або завищення вартості об’єкта не на користь клієнта;
 • арешт, заборона на продаж або банківська застава об’єкта;
 • недотримання порядку приватизації майна;
 • несанкціоноване будівництво на території клієнта;
 • свідоме складання договору з нерівноправними умовами.

Безумовно, договір співпрацю з адвокатом по нерухомості краще укладати з самого початку угоди. Але якщо ви опинилися у важкій ситуації і не знаєте, яким повинен бути наступний крок, звертайтеся до нас. Ми допоможемо мінімізувати можливі ризики або зовсім уникнути їх, відновити справедливість і компенсувати завдані збитки.

Ціна за послуги адвоката по нерухомості

На послуги адвоката по нерухомості ціна змінюється в залежності від рівня складності справи і необхідної кваліфікації адвоката, але в нашій компанії вона завжди демократична. Базова перевірка документації з аналізом пакета документів забудовника, збором інформації про нього і наданням звіту займає кілька робочих днів. Термін виконання робіт і їх вартість індивідуальні, визначаються за обсягом робіт, вимог і бюджету клієнта.

Ми також пропонуємо більш масштабну співпрацю із представництвом інтересів клієнта на переговорах з менеджерами, ріелторами або в суді; ретельною перевіркою законності діяльності партнера, юридичним супроводом угоди в нотаріуса.

Ви можете скористатися послугою особистого адвоката по нерухомості – отримувати консультації та ефективну юридичну допомогу оперативно в кожній операції з нерухомістю, будь то договори купівлі-продажу, приватизація або інвестування в будівництво.

Вкладайте гроші правильно, уникайте шахраїв і ніколи не укладайте договори, пов’язані з нерухомістю, без попередньої перевірки юристом зі свого боку. Ми гарантуємо ефективну допомогу кваліфікованих фахівців навіть в найважчих житлових питаннях.