Адвокат з розділу майна

Розрив відносин – це не лише сильний емоційний стрес, але і необхідність ділити спільно нажиті матеріальні цінності. Про те, яке майно підлягає розподілу, як бути з іпотечним кредитом, загальним внеском у бізнес та іншим спільно нажитим добром розповість адвокат з розділу майна. Для більшості залишається несподіванкою те, що приватизована нерухомість, коштовності і подарунки не можуть бути поділені між чоловіком і дружиною після розставання. Аби не лишитися ні з чим, ми рекомендуємо проконсультуватися у юриста з приводу можливості поділу майна ще до розмови з партнером.

За підтримки хорошого фахівця ви можете бути впевнені в чесному поділі майна, навіть якщо ваша пара намагається “перетягнути ковдру” на себе. Розділ спільно нажитого може відбуватися як при розлученні, так і без нього. Причому, законодавство передбачає таку можливість і між неофіційними подружжям.

Адвокат з розділу майна Київ в нашій компанії – це комплексний підхід до справи від першої консультації до винесення рішення суду. Ми забезпечимо вам душевний спокій і впевненість у результаті, позбавимо від неприємних зустрічей з чоловіком або дружиною в залі суду.

Як знайти надійного адвоката з розділу майна?

Шлюборозлучний процес і розділ спільно нажитого – і без того складний період, ще гірше, коли він ускладнюється роботою некваліфікованого юриста. Щоб вам не довелось подавати апеляцію, краще відразу знайти адвоката з розділу майна з високим рівнем професіоналізму. Для цього:

 • Орієнтуйтеся на рецензії реальних людей, а не на маркетингові трюки. Найкраще у виборі претендентів спиратися на досвід знайомих.
 • Зверніть увагу на поведінку свого адвоката – надто радісний і впевнений в успіху справи з перших хвилин зустрічі юрист може виявитися не кваліфікованим і погіршити процедуру розділу спільно нажитого добра. Хороший спеціаліст підходить до вивчення справи ґрунтовно, вивчаючи його до найдрібніших деталей, при цьому ставиться до вашої життєвої ситуації та розлучення з повагою;
 • Попросіть підтвердження доброї репутації адвоката. Юристи володіють розвиненими ораторськими здібностями, тому їм не важко буде розповісти вам про свої кар’єрні успіхи, але краще спиратися на факти. Попросіть надати інформацію про ведення подібних справ і їх результати – перевірити дані можна на сайтах відповідних судів.

Які послуги надає адвокат з розділу майна?

В послуги адвоката з розділу майна входить:

 • Первинна консультація з вивченням специфіки справи, оцінкою перспектив і ризиків;
 • Юридична допомога в мирному врегулюванні питання – добровільний розділ майна між подружжям;
 • Формування стратегії справи і правової позиції клієнта;
 • Збір документації, що підтверджує майнові права клієнта;
 • Представництво на судових засіданнях.

Що стосується специфіки та складності справ – ми не маємо обмежень в компетенції. Наші адвокати допоможуть зробити прозорим і чесним як добровільний поділ майна, так і судовий процес. Ми візьмемося за вирішення складних і нестандартних завдань, пов’язаних із законним виведенням частини майна з розділу, збільшенням вашої частки в інтересах дітей, визнанням особистої власності чоловіка спільною і спростуванням такої заяви з протилежного боку.

За результатами консультації та вивчення документації по справі ми визначимо можливі шляхи усунення ризиків дискримінації розділу спільно нажитого. Наприклад, якщо майно було придбано в кредит або партнер на той момент не мав ніякого доходу. Ми також винесемо на розгляд питання про продаж (або дарування) спільного майна без вашої згоди.

Хто такі адвокати з розділу майна?

Оптимальний варіант поділу майна після розлучення – відповідно до шлюбного контракту. Але, на жаль, українське населення ще не визнало ефективність таких договорів, а дехто навіть розцінює їх як недовіру та злочин проти високих почуттів. У рідкісних випадках подружжя може обопільно вирішити питання розділу та уникнути конфлікту.

В процесі судових тяжб адвокат з розділу майна стане вашим захистом від стресу і опорою. До його безпосередніх обов’язків входить: ввести вас в курс справи, роз’яснити можливі ризики і запропонувати способи їх усунення. У випадках, коли ви відповідач – він може подати зустрічний позов або заперечення.

Обов’язковий етап роботи такого адвоката – збір доказової бази, якщо наданого клієнтом матеріалу недостатньо. За необхідності – залучення експертів для оцінки майна.

Судовий процес іноді можна обійти стороною, але в цьому випадку допомога адвоката так само важлива, щоб не бути обдуреними під час підписання мирової угоди. Ми проаналізуємо наданий вам договір і дамо рекомендації щодо його зміни в разі потреби.

Наші адвокати також можуть виправити наслідки роботи некваліфікованих попередників – оскаржити рішення суду в апеляційному чи касаційному суді.

Ціна за послуги адвоката з розділу майна

Концепт роботи нашої компанії – індивідуальний підхід у всьому. Ми ретельно аналізуємо справи, шукаємо і знаходимо виграшні стратегії, способи мінімізації ризиків, робимо спілкування з клієнтом максимально комфортним. Цей же принцип торкнувся і системи ціноутворення компанії.

На послуги адвоката з розділу майна ціна встановлюється в індивідуальному порядку і залежить від декількох факторів:

 • Обсяг справи – чим більше нажитого майна, тим більше часу і ресурсів знадобиться на його розділ. Особлива відповідальність лягає на плечі адвоката при розділі бізнесу, активів і акцій компаній.
 • Специфічні умови – діти, розділ в нерівних частках, наявність кредитів, продаж або дарування спільно нажитого одним з подружжя без дозволу іншого.
 • Необхідність виїзних консультацій і переговорів, кількість судових засідань та інше.

Розрахунок приблизної вартості ведення вашої справи можна отримати в телефонному режимі: зателефонуйте нам або залиште контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами у вказаний час. Остаточна вартість може бути скоригована адвокатом під час першої консультації за результатами оцінки справи.